3 сынып. Музыка
|
Бөлімі: |
Ү. Өнер |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Кызырканова Гульсагат Аскаровна |
||||||
|
Күні: |
28.01.2022 |
||||||
|
Сынып: |
3б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка бейнелейді. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.2.1- көркем образдарды аша отырып, түрлі сипатты әндерді орындау. 3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау және ажырату; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркем образдарды аша отырып, түрлі сипатты щығармаларды тыңдайды. Музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық бейнені анықтайды және ажыратады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
16.15 Сабақтың басы 3мин 16.18 15 мин Сабақтың ортасы 15мин 16.33 Сабақтың соңы 9 мин 16.42 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі. А)Сәлемдесу. Б) Сабақтың тақырыбы,мақсаты 2.Музыка тыңдау, орындау және талдау» бөлімі 1- тапсырма. Әңгімелесу. Суретке назар салыңыз және суретке атау беріңіз. - Суретте не бейнеленген? - Бұл суретте қазақтың қай композиторының шығармасы бейнеленген? - Ойыңызбен бөлісіңіз? - Суретті «сөйлету» үшін қандай аспаптарды қолданар едіңіз? 2-тапсырма.Тыңдау,зерттеу
Весенний ливень («Көктемгі нөсер») Музыкасын жазған: А.Исакова. - Көз алдарыңа нөсер жауынның қандай көріністері елестеді? -Кестеден музыкағы сәйкес келетін сөздерді таңдап,талқылау. 3.Музыкалық-шығармашылық жұмыстар жасау бөлімі а)Ақпарат іздеу
Оқулықтан Әбілхан Қастеевтің шығармашылығымен таныс б) Ақпарат іздеу талдау. Музыка және сурет. (ойын) в) Ән үйрену. «Өнерлі бала» Өлеңін жазған:А.Асылбек,Әнін жазған: Ә.Бүшікова а)Дауыс жаттығуы: С-dur б)Караокимен қосылып, орындау. 4. Бағалау. - Бүгін сен не үйрендің? -Сен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Бүгінгі сабақ ұнады ма? |
Әндетіп амандасады Тыңдайды, жазады. Оқушылар қазақстандық суретшілердің жұмысынан кез келген суретті таңдай алады. Музыканы тыңдап,кестені пайдаланып, Шығарманы сипаттайды. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді. Музыка мен суретті сәйкестендіреді Жаттығу орындайды.
Ән айтады.
|
смайлик
Смайлик «До, ми, соль»тәсілі арқылы бағаланады
смайлик
Әр оқушы шығармашылық жұмысын таныстырып болған соң бағалау |
https://youtu.be/4mh3ElJrh2U Абстракция стиліндегі суреттерге сілтеме http://www.artburmost. ru/abstrakciya Оқулық https://youtu.be/Im1Kzq41zVs Смайлик Оқулық 84-бет https://youtu.be/6yAEa7KLv-o «До, ми, соль» әдісі арқылы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Музыка бейнелейді. 3 сынып
Ашық сабақ.Музыка бейнелейді. 3 сынып
3 сынып. Музыка
|
Бөлімі: |
Ү. Өнер |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Кызырканова Гульсагат Аскаровна |
||||||
|
Күні: |
28.01.2022 |
||||||
|
Сынып: |
3б |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка бейнелейді. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.2.1- көркем образдарды аша отырып, түрлі сипатты әндерді орындау. 3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау және ажырату; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркем образдарды аша отырып, түрлі сипатты щығармаларды тыңдайды. Музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық бейнені анықтайды және ажыратады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
16.15 Сабақтың басы 3мин 16.18 15 мин Сабақтың ортасы 15мин 16.33 Сабақтың соңы 9 мин 16.42 3 мин |
1.Ұйымдастыру кезеңі. А)Сәлемдесу. Б) Сабақтың тақырыбы,мақсаты 2.Музыка тыңдау, орындау және талдау» бөлімі 1- тапсырма. Әңгімелесу. Суретке назар салыңыз және суретке атау беріңіз. - Суретте не бейнеленген? - Бұл суретте қазақтың қай композиторының шығармасы бейнеленген? - Ойыңызбен бөлісіңіз? - Суретті «сөйлету» үшін қандай аспаптарды қолданар едіңіз? 2-тапсырма.Тыңдау,зерттеу
Весенний ливень («Көктемгі нөсер») Музыкасын жазған: А.Исакова. - Көз алдарыңа нөсер жауынның қандай көріністері елестеді? -Кестеден музыкағы сәйкес келетін сөздерді таңдап,талқылау. 3.Музыкалық-шығармашылық жұмыстар жасау бөлімі а)Ақпарат іздеу
Оқулықтан Әбілхан Қастеевтің шығармашылығымен таныс б) Ақпарат іздеу талдау. Музыка және сурет. (ойын) в) Ән үйрену. «Өнерлі бала» Өлеңін жазған:А.Асылбек,Әнін жазған: Ә.Бүшікова а)Дауыс жаттығуы: С-dur б)Караокимен қосылып, орындау. 4. Бағалау. - Бүгін сен не үйрендің? -Сен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Бүгінгі сабақ ұнады ма? |
Әндетіп амандасады Тыңдайды, жазады. Оқушылар қазақстандық суретшілердің жұмысынан кез келген суретті таңдай алады. Музыканы тыңдап,кестені пайдаланып, Шығарманы сипаттайды. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді. Музыка мен суретті сәйкестендіреді Жаттығу орындайды.
Ән айтады.
|
смайлик
Смайлик «До, ми, соль»тәсілі арқылы бағаланады
смайлик
Әр оқушы шығармашылық жұмысын таныстырып болған соң бағалау |
https://youtu.be/4mh3ElJrh2U Абстракция стиліндегі суреттерге сілтеме http://www.artburmost. ru/abstrakciya Оқулық https://youtu.be/Im1Kzq41zVs Смайлик Оқулық 84-бет https://youtu.be/6yAEa7KLv-o «До, ми, соль» әдісі арқылы |
|||
шағым қалдыра аласыз


















