Материалдар / АШЫҚ САБАҚ/Қорықтар Әдебиеттік оқу

АШЫҚ САБАҚ/Қорықтар Әдебиеттік оқу

Материал туралы қысқаша түсінік
АШЫҚ САБАҚ/Қорықтар Әдебиеттік оқу
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Мамыр 2024
158
1 рет жүктелген
700 ₸
Бүгін алсаңыз
+35 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +35 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қазақстан Республикасының Оқу ағарту министрлігі

«------------------------- орта мектебі» КММ

Қысқа мерзімді жоспар



Бөлім

Қоршаған орта”

Педагогтың аты-жөні (болған жағдайда)


Күні :


Сынып: 2 « »

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Қорықтар

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме):


2.1.3.1
 – шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау
2.1.4.1 – сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану

Сабақтың мақсаты :


- шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды

сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолданады

Құндылықтар:

  • Топтық, жұптық жұмыстарды орындау барысында ынтымақтастық орта қалыптастыру. Адамгершілік, алған білімді қолдана білу, еңбексүйгіштік қасиеттерді насихаттау

Ұлттық мүдде – ұлттық мирасты мәдениетті дәріптейді

Сабақ барысы:

Сабақтың кезең

уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

8 минут

Ұйымдастырукезеңі:

1.Сәлемдесу.

2.Оқушыларды түгендеу.

Психологиялық ахуал

-Біздің дене мүшелеріміз қалай сөйлейді ?

Басымыз қалай сөйлейді ?

(ия,ия,жоқ.жоқ)

Иығымыз қалай сөйлейді ?

(білмеймін ,білмеймін)

Ал, қолымыз қалай сөйлейді?

(сәлем ,сәлем ,сау бол, сау бол)

Бас бармағымыз қалай сөйлейді?

(жақсы ,жарайсың, ойлан )

Аяқтарымыз қалай сөйлейді?

(топ,топ,топ)

Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/


«Вордволл» платформасы арқылы үй тапсырмасын пысықтау.

https://wordwall.net/ru/resource/71612945


Дескриптор:

-сұрақтарға жауап береді - 1б


.

Сабақтың ережесімен, тақырыбымен және мақсатымен танысады

Оқу тапсырмасы жайлы сұрақтарға жауап береді.

Тақырыпты ашады.



Оқушылар бірге қимыл жасап айтады






Qazmath платформасы арқылы

топқа бөлініп отырады

Ұяшық таңдау арқылы сұрақтарға жауап береді.



Мадақтау





Қолдау









Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!




«БӘЙГЕ»

Бағалау парағы

Психологиялық ахуал орнату




Презентация үлестірмелі парақ, оқулық








Интеракивті тақта

Qazmath платформасы

Вордволл платформасы

Сабақтың ортасы

27 минут










Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

1-ТАПСЫРМА. ЖЕКЕ ЖҰМЫС.

«Сәйкестендір» әдісі арқылы

https://wordwall.net/ru/resource/71613943


Дескриптор:

  • Суреттерді дұрыс жауаптарымен сәйкестендіредін - 1б


2-ТАПСЫРМА. ТОПТЫҚ ЖҰМЫС.

«Стопкадр» әдісі

Оқушылар кітаптағы мәтінді топпен мұқият оқиды. Мәтін бойынша кестені толтырады


Қорықтар

Өсімдіктері мен жануарлары




Жазылым :

Шұғыла – қызыл түс деген мағынада

Дескриптор:

  • Шығарманы топпен, мұқият оқиды-1 балл

  • Сөздікті жазып, жаттап алады-1балл.

-шығарманың мазмұны бойынша кестені толтырады - 1балл

- Түсінгенін айтады – 1балл



Сабақтың мақсатымен танысады


Суреттерді дұрыс жауаптарымен сәйкестендіру


Түсініксіз сөздердің мағынасын ашады

Ертегінің соңғы сөйлемі туралы түсінгенін әңгімелейді







«БӘЙГЕ»

Бағалау парағы


https://wordwall.net





слайд түсіндірме
















Презентация үлестірмелі парақ, оқулық










































Сергіту сәті

3 минут



3-ТАПСЫРМА.

ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС

«Ойлан, бірлес, бөліс» әдісі

Суретке қарап, жануарлардың атын кестеге орналастырыңдар.

Қазақстанда мекендейтін жануарлар

Қазақстанда мекендемейтін жануарлар









Дескриптор:

-суреттерді таптарға бөледі - 1б

-суретте берілген жануарларды атайды - 1б



Сергіту сәті. «Қарлығаш»




Әр бөлікке ат қояды

Берілген жоспардың реттік санын анықтайды


Берілген сөйлемді толықтырып жазады .







Балалар бірге орындайды

суретте берілген жануарларды атау

суреттерді таптарға бөлу









Сергіту сәтін орындайды

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ