|
Общие сведения: |
Курс: |
1 |
Топ/ Группа: |
1Т-53 |
Сабақ күні/ Дата зания тия |
|
|
|
Мамандық пен біліктілік атауы/ Специальность и квалификация: |
1201000 «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету жөндеу және пайдалану» 1201123 «Техник-механик» |
||||||
|
Атауы модуль/пәндер:/ Наименование модуля/ дисциплины: |
Қазақ тілі мен әдебиеті |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы/ Тема занятия: |
Ыбырай Алтынсариннің өмірі мен шығармашылығы |
||||||
|
Сабақтың типі /Тип занятия: |
Қайталау және бекіту сабағы |
||||||
|
Өткізу орны/Место проведения: |
32 |
||||||
|
Сабақтың мақсатты/ Цель занятия: |
Ы.Алтынсариннің өмірі, шығармашылығы, ағартушылық қызметі туралы білімдерін тақырып бойынша тапсырма-ларды жеке,жұп болып орындату арқылы тереңдету және бекіту |
||||||
|
Сабақтың міндеттері/
Задачи
занятия: |
1. Ы.Алтынсариннің өмірі, шығармашылығы, ағартушылық қасиеттері туралы білімдерін толықтыру. 2.Студенттердің ауызша және жазбаша тіл мәдениетін қалыптастыруға, сабақ материалдарын оқып – үйренуде белсенділігін арттыру,ойлау,іздену,зерттеу қабілеттерін дамыту. 3. Білім алушыларды Ы.Алтынсариннің өнегелі өлеңдері мен әңгімелерінен үлгі алуға,еліне,халқына,ұлы тұлғаларға деген сүйіспеншілігін арттыру. |
||||||
|
Күтілетін нәтижелер/ Ожидаемые результаты: |
Оқу бағдарламасының жаңа әдіс – тәсілдерін игерте отырып, диалогтік әңгімені қолдану арқылы студенттердің шығармашылық қабілеттерін дамыту. (Развитие творческих способностей студентов путем использования диалогической беседы, овладения новыми методами и приемами учебной программы). |
||||||
|
Оқыту әдістері, әдістемелік тәсілдер, педагогикалық техникалар, педагогикалық технологиялар/Методы обучения, методические приемы, педагогические техники, педагоги-ческие технологии: |
|||||||
|
Тілдік қатынасқа түсуде жүргізілетін сұрақ-жауап, сұхбаттасу, өздігінен жұмыс жасау, интерактивті оқыту, АКТ |
|||||||
|
Қажетті ресурстар/ Необходимые ресурсы: Презентация, аудио тыңдалым, компьютер,кестелер,слайд,тірек – сөздер |
|||||||
|
Қосымша дереккөздер (әдебиет)/Дополнительные источники (литература): 1.Интернет жүйесі 2.MOODLE |
|||||||
|
Ө/о шеберінің байланыс ақпараты/ Контактная информация преподавателя: |
|||||||
|
Т.А.Ә./Ф.И.О.: Ниязбекова З.А. |
Тел.:87752695762 E-mail: |
||||||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
Уақыт(минут) |
Оқытушының іс - әрекеттері |
Студенттердің іс-әрекеттері |
Оқу ресурстары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
1.Ұйымдастыру кезеңі (Организационный этап) |
2 |
Студенттерді түгендеу. Жағымды психологиялық ахуал туғызу. |
Сабаққа дайындық |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2.Үй жұмысының орындауын тексеру. (Проверка выполнения домашнего задания) 3.Білім алушыларды жұмыстың негізгі кезеңіне дайындау. (Подготовка обучающихся к работе на основном этапе) |
4
8 |
«Өзіңе сен,өзіңді алып шығар...» үй тапсырмасын сұрау Қоржыннан шыққан сұрақтар» 1. Ыбырай қай жылы дүниеге келді? (1841жылы Торғай облысында туған) 2. Ыбырайдың шын есімі кім? (Ибраһим) 3. Ыбырайдың атасы кім? (Балқожа) 4. Ыбырай мектепті қай жерде және қай жылы бітірді ? (Орынборда 1957жыл) 5.Ыбырай Алтынсарин «Қазақ хрестоматиясын » қай жылы жазды? 1879 ж. Қызығушылығын ояту. -Ал,балалар мына сөзжұмбақты шешіп көрейік Сөзжұмбақ
Кел,балалар, оқылық! өлеңің кім оқып береді? Бағалау критерийлері: Негізгі мәліметті анықтайды; Сұрақтарға жауап береді; Өлеңің жатқа оқиды (Определяют основную информацию; Отвечают на вопросы.Читают стих). Бағалау парағын кқрсетіп түсіндіру
|
Студенттер сұрақтарға жауап береді Студенттер сөзжұмбақты шешеді.
Студенттер сурет арқылы ортақ сөзді анықтайды. |
Презентация
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4..Блім мен әрекет амалдарын қолдану ( Применение знаний и способов деятельности
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ниязбекова Зияда АмиржановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ашық сабақ.Ыбырай Алтынсариннің өмірі мен шығармашылығы.1курс
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Ашық сабақ.Ыбырай Алтынсариннің өмірі мен шығармашылығы.1курсМатериал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ.Ыбырай Алтынсариннің өмірі мен шығармашылығына арналған.Бұл сабақ жоспарында Ы.Алтынсариннің өмірі мен шығармашылығы туралы әртүрлі тапсырмалар бар.
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














