Ата - аналарға арналған «Басқатырғыш шаршы» кеңес сабақ
Пәні: Математика
Күні: 26.08.2022 ж
Кеңестің ұзақтығы: 15 минут
Мақсаты: Логикалық ойлауын дамыту.
.
1.Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады..
2. 1)Тіктөртбұрыштың периметрін табады.
2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады.
3. «Басқатырғыш шаршы» қызығы бөлімінде
1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.
2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады.
Кіріспе.
Мұғалімнің бастауымен «Фигураның ауданын табу үшін ұзындығы мен енін көбейтеміз» деген ережені бір-біріне кезектесе допты лақтыра отырып қайталап айта алады. (1-ұпай)
Тапсырмалар:
1-тапсырма. (5 мин)
М
әні 72-ге тең
болатын өрнектер жаза алады. 72
= *
(
Барлық
мүмкін нұсқалар қабылданады,дұрыс өрнек үшін 1 ұпайдан
беріледі.)
2-тапсырма. (2 мин)
1) Тіктөртбұрыштың периметрін табады.
2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады.
Әр бала тапсырманы орындап болғаннан соң, ата-анасына апарып, барлығы 4 ұпай жинайды.
3 тапсырма «Басқатырғыш шаршы» ойыны (7 мин)
1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.(2 мин)
2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады.(5 мин)
![]()
![]()
![]()
Ата – аналар бағалайды. Дұрыс бүктеп ,9 шаршыға болінсе, 2 ұпай беріледі. Пайда болған шаршы бөліктеріне 1 мен 9 аралығындағы сандарды орналастырып,және тігінен,көлденеңінен,көлбеуінен қосқанда 15 шықса,5 ұпай беріледі.
Кері байланыс: Ата – аналар смайлик көтереді. Ал оқушылар « Сіз менің асылымсыз! Мен Сізді жақсы көремін!» - деп жүрекше көрсетеді және құшақтайды.

«Басқатырғыш шаршы» ата – анаға кеңес 26.08.2022ж Математика
Бағалау парағы
Балаңыздың тәртібін 1-5 дейінгі шкаламен бағалап отырыңыз
Сабақтың басында_______ балл
Сабақтың ортасында_____ балл
Сабақтың соңында _______балл
Жалпы ____________балл
|
Тапсырма |
Балл саны |
|
Кіріспе. Мұғалімнің бастауымен «Фигураның ауданын табу үшін ұзындығы мен енін көбейтеміз» деген ережені бір-біріне кезектесе допты лақтыра отырып қайталап айта алады. |
1 балл
|
|
Тапсырмалар: 1-тапсырма. Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады. |
Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады. (Барлық мүмкін нұсқалар қабылданады,дұрыс өрнек үшін 1 баллдан беріледі)
|
|
2-тапсырма 1) Тіктөртбұрыштың периметрін табады. 2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады. |
2 балл 2 балл |
|
«Басқатырғыш шаршы» уақыты басталады. 3 тапсырма 1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.(2 мин) 2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады. (5 мин) |
2 балл 5 балл |
|
Барлығы |
балл |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ата - аналарға арналған математикадан «Басқатырғыш шаршы» кеңес сабағы жоспары
Ата - аналарға арналған математикадан «Басқатырғыш шаршы» кеңес сабағы жоспары
Ата - аналарға арналған «Басқатырғыш шаршы» кеңес сабақ
Пәні: Математика
Күні: 26.08.2022 ж
Кеңестің ұзақтығы: 15 минут
Мақсаты: Логикалық ойлауын дамыту.
.
1.Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады..
2. 1)Тіктөртбұрыштың периметрін табады.
2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады.
3. «Басқатырғыш шаршы» қызығы бөлімінде
1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.
2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады.
Кіріспе.
Мұғалімнің бастауымен «Фигураның ауданын табу үшін ұзындығы мен енін көбейтеміз» деген ережені бір-біріне кезектесе допты лақтыра отырып қайталап айта алады. (1-ұпай)
Тапсырмалар:
1-тапсырма. (5 мин)
М
әні 72-ге тең
болатын өрнектер жаза алады. 72
= *
(
Барлық
мүмкін нұсқалар қабылданады,дұрыс өрнек үшін 1 ұпайдан
беріледі.)
2-тапсырма. (2 мин)
1) Тіктөртбұрыштың периметрін табады.
2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады.
Әр бала тапсырманы орындап болғаннан соң, ата-анасына апарып, барлығы 4 ұпай жинайды.
3 тапсырма «Басқатырғыш шаршы» ойыны (7 мин)
1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.(2 мин)
2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады.(5 мин)
![]()
![]()
![]()
Ата – аналар бағалайды. Дұрыс бүктеп ,9 шаршыға болінсе, 2 ұпай беріледі. Пайда болған шаршы бөліктеріне 1 мен 9 аралығындағы сандарды орналастырып,және тігінен,көлденеңінен,көлбеуінен қосқанда 15 шықса,5 ұпай беріледі.
Кері байланыс: Ата – аналар смайлик көтереді. Ал оқушылар « Сіз менің асылымсыз! Мен Сізді жақсы көремін!» - деп жүрекше көрсетеді және құшақтайды.

«Басқатырғыш шаршы» ата – анаға кеңес 26.08.2022ж Математика
Бағалау парағы
Балаңыздың тәртібін 1-5 дейінгі шкаламен бағалап отырыңыз
Сабақтың басында_______ балл
Сабақтың ортасында_____ балл
Сабақтың соңында _______балл
Жалпы ____________балл
|
Тапсырма |
Балл саны |
|
Кіріспе. Мұғалімнің бастауымен «Фигураның ауданын табу үшін ұзындығы мен енін көбейтеміз» деген ережені бір-біріне кезектесе допты лақтыра отырып қайталап айта алады. |
1 балл
|
|
Тапсырмалар: 1-тапсырма. Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады. |
Мәні 72-ге тең болатын өрнектер жаза алады. (Барлық мүмкін нұсқалар қабылданады,дұрыс өрнек үшін 1 баллдан беріледі)
|
|
2-тапсырма 1) Тіктөртбұрыштың периметрін табады. 2) Тіктөртбұрыштың ауданын табады. |
2 балл 2 балл |
|
«Басқатырғыш шаршы» уақыты басталады. 3 тапсырма 1) Оқушылар берілген шаршыны 9 шаршы шығатындай етіп бүктейді.(2 мин) 2) Шаршының бос көздеріне 1-ден 9-ға дейінгі сандарды дұрыс орналастырғанда, және тігінен не көлденеңінен, көлбеуінен орналасқан сандарды қосқанда 15 саны шығады. (5 мин) |
2 балл 5 балл |
|
Барлығы |
балл |


шағым қалдыра аласыз













