Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Қадырбек Гүлшат Қадырбекқызы |
|
|
Күні: 02.09.2025 |
|
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып сағатының тақырыбы |
Менің отаным Қазақстан |
|
|
Мақсаттары |
-
Қазақстан туралы білімдерін кеңейту, тарихи және мәдени
құндылықтарға құрметпен қарауға үйрету; |
|
|
Апта дәйексөзі |
«Оқусыз – білім жоқ, білімсіз – күнің жоқ» |
|
Жұмыстың барысы
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдас тыру кезеңі |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, топқа бөлу 1 топ. «Тәуелсіздік», 2 топ. «Бірлік», 3 топ. «Болашақ. Қазақстан туралы бейнеролик көрсету. |
Топтарға бөлінеді, бейнероликті көреді. |
Топқа бөлу, бейнематериал |
|
Сабақтың басы
|
Кіріспе Мұғалім: «Отан – әр адамның туған жері, елі. Қазақстан – біздің ортақ үйіміз» деп кіріспе сөз айтады. Сұрақтар қоямын.
|
Өз ойларын еркін жеткізеді, пікір алмасады. |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу |
|
Сабақтың ортасы
|
Әр топқа тапсырма береді:
Викторина «Менің Отаным – Қазақстан!» атты викторина ұйымдастыру Жалпы білім Сұрақ: Қазақстан Республикасының астанасы қай
қала? Сұрақ: Қазақстан қай жылы тәуелсіздігін
жариялады? Сұрақ: Қазақстан Республикасының рәміздерін
атаңдар. Сұрақ: Қазақстан қандай құрлықта орналасқан? Сұрақ: Қазақстандағы ең ұзын өзенді ата. Тарих және тұлғалар Сұрақ: Қазақ хандығы қай жылы құрылды? Сұрақ: Қазақ халқының үш биін атаңдар. Сұрақ: Алаш қозғалысының көрнекті қайраткерлерін
атаңдар. Сұрақ: Қазақстан Республикасының Тұңғыш
Президенті кім? Сұрақ: Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың 2025
жылға байланысты жастарға қатысты бастамасы? Мәдениет пен өнер Сұрақ: Қазақстанның белгілі күйші-композиторларын
атаңдар. Сұрақ: Қазақ халқының ұлттық тағамдарына мысал
келтіріңдер. Сұрақ: «Менің Қазақстаным» әнінің авторларын
ата. Сұрақ: Қазақстанның белгілі спортшыларын
атаңдар. Сұрақ: Қазақ халқының дәстүрлі аспабын ата. Қызықты сұрақтар Сұрақ: Қазақстанда қанша облыс бар? Сұрақ: Әлемдегі ең үлкен теңіз Қазақстанда
орналасқан. Ол қай теңіз? Сұрақ: Қазақстан қай жылы Біріккен Ұлттар Ұйымына
мүше болды? Сұрақ: «Мәңгілік Ел» идеясының мәні неде? |
Топ ішінде бірлесе жұмыс жасайды, нәтижесін қорғайды.
Викторина сұрақтарына жауап береді. |
Топтық жұмыс, постер қорғау, шығармашылық жұмыс
Әр сұрақты бір бал беріп марапаттап отырамын |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Мен Қазақстанды мақтан тұтамын, өйткені...» сөйлемін аяқтайды. Бағалау Белсенді топтарды мадақтайды. Үй тапсырмасын береді «Қазақстан – менің мақтанышым» атты шағын эссе жазу. |
Өз ойларын айтып жеткізеді. |
Викторина, рефлексия әдісі Мадақтау, жазба жұмысы |
№5 мектеп-лицей
МЕНІҢ ОТАНЫМ ҚАЗАҚСТАН
Сынып жетекшісі: Қадырбек Г.Қ.
Сынып:10 «А»

2024-2025 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Ата заң - Тәуелсіздік тірегі"
"Ата заң - Тәуелсіздік тірегі"
Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Қадырбек Гүлшат Қадырбекқызы |
|
|
Күні: 02.09.2025 |
|
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып сағатының тақырыбы |
Менің отаным Қазақстан |
|
|
Мақсаттары |
-
Қазақстан туралы білімдерін кеңейту, тарихи және мәдени
құндылықтарға құрметпен қарауға үйрету; |
|
|
Апта дәйексөзі |
«Оқусыз – білім жоқ, білімсіз – күнің жоқ» |
|
Жұмыстың барысы
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдас тыру кезеңі |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, топқа бөлу 1 топ. «Тәуелсіздік», 2 топ. «Бірлік», 3 топ. «Болашақ. Қазақстан туралы бейнеролик көрсету. |
Топтарға бөлінеді, бейнероликті көреді. |
Топқа бөлу, бейнематериал |
|
Сабақтың басы
|
Кіріспе Мұғалім: «Отан – әр адамның туған жері, елі. Қазақстан – біздің ортақ үйіміз» деп кіріспе сөз айтады. Сұрақтар қоямын.
|
Өз ойларын еркін жеткізеді, пікір алмасады. |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу |
|
Сабақтың ортасы
|
Әр топқа тапсырма береді:
Викторина «Менің Отаным – Қазақстан!» атты викторина ұйымдастыру Жалпы білім Сұрақ: Қазақстан Республикасының астанасы қай
қала? Сұрақ: Қазақстан қай жылы тәуелсіздігін
жариялады? Сұрақ: Қазақстан Республикасының рәміздерін
атаңдар. Сұрақ: Қазақстан қандай құрлықта орналасқан? Сұрақ: Қазақстандағы ең ұзын өзенді ата. Тарих және тұлғалар Сұрақ: Қазақ хандығы қай жылы құрылды? Сұрақ: Қазақ халқының үш биін атаңдар. Сұрақ: Алаш қозғалысының көрнекті қайраткерлерін
атаңдар. Сұрақ: Қазақстан Республикасының Тұңғыш
Президенті кім? Сұрақ: Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың 2025
жылға байланысты жастарға қатысты бастамасы? Мәдениет пен өнер Сұрақ: Қазақстанның белгілі күйші-композиторларын
атаңдар. Сұрақ: Қазақ халқының ұлттық тағамдарына мысал
келтіріңдер. Сұрақ: «Менің Қазақстаным» әнінің авторларын
ата. Сұрақ: Қазақстанның белгілі спортшыларын
атаңдар. Сұрақ: Қазақ халқының дәстүрлі аспабын ата. Қызықты сұрақтар Сұрақ: Қазақстанда қанша облыс бар? Сұрақ: Әлемдегі ең үлкен теңіз Қазақстанда
орналасқан. Ол қай теңіз? Сұрақ: Қазақстан қай жылы Біріккен Ұлттар Ұйымына
мүше болды? Сұрақ: «Мәңгілік Ел» идеясының мәні неде? |
Топ ішінде бірлесе жұмыс жасайды, нәтижесін қорғайды.
Викторина сұрақтарына жауап береді. |
Топтық жұмыс, постер қорғау, шығармашылық жұмыс
Әр сұрақты бір бал беріп марапаттап отырамын |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Мен Қазақстанды мақтан тұтамын, өйткені...» сөйлемін аяқтайды. Бағалау Белсенді топтарды мадақтайды. Үй тапсырмасын береді «Қазақстан – менің мақтанышым» атты шағын эссе жазу. |
Өз ойларын айтып жеткізеді. |
Викторина, рефлексия әдісі Мадақтау, жазба жұмысы |
№5 мектеп-лицей
МЕНІҢ ОТАНЫМ ҚАЗАҚСТАН
Сынып жетекшісі: Қадырбек Г.Қ.
Сынып:10 «А»

2024-2025 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз













