Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Атақты биотехнологтер
|
Бөлім: |
Биотехнология мен гендік инженерия келешегі |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 9-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Атақты биотехнологтер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.3.1.1 жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құру; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Өткен теориялық тақырыпты еске түсіреді. Тест сұрақтарына ойланы жауап береді. |
|
Интерактив-ті тақта, educaplay |
|
Мәтінді оқу арқылы тақырыпты түсінеді. Мәтінге арналған тапсырмалармен жұмыс. 2-тапсырма |
Мәтінді оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
2балл |
оқулық |
|
5-тапсырма |
Берілген ақпаратты түсінеді. Мысалдарды талдайды. Тапсырманы мұқият орындайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
5 минут |
Сұрақ-жауап карточкалары арқылы бағалау |
Тақырыпты еске түсіріп, тест сұрақтарына жауап береді. |
6 балл |
Карточкалар |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! 6-тапсырма, 145-бет |
|
Интерактивтақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Атақты биотехнологтер
Атақты биотехнологтер
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Атақты биотехнологтер
|
Бөлім: |
Биотехнология мен гендік инженерия келешегі |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 9-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Атақты биотехнологтер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.3.1.1 жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құру; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 8 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Өткен теориялық тақырыпты еске түсіреді. Тест сұрақтарына ойланы жауап береді. |
|
Интерактив-ті тақта, educaplay |
|
Мәтінді оқу арқылы тақырыпты түсінеді. Мәтінге арналған тапсырмалармен жұмыс. 2-тапсырма |
Мәтінді оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. Берілген сұрақтарға жауап береді. |
2балл |
оқулық |
|
5-тапсырма |
Берілген ақпаратты түсінеді. Мысалдарды талдайды. Тапсырманы мұқият орындайды. |
2 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
5 минут |
Сұрақ-жауап карточкалары арқылы бағалау |
Тақырыпты еске түсіріп, тест сұрақтарына жауап береді. |
6 балл |
Карточкалар |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! 6-тапсырма, 145-бет |
|
Интерактивтақта |
шағым қалдыра аласыз














