Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Химиялық байланыс |
Мектеп: Қостанай облысы әкімдігі білім баскармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің №27 жалпы білім беретін мектебі» |
||
|
Күні: 26.09.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: Жалғасбек А.Ғ |
||
|
Сынып: 10 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
22 |
|
|
Сабақ тақырыбы |
10.1.4.4 Атом орбитальдарының гибридтену түрлері. 10.1.4.5 Заттардың құрылымы мен қасиеттері арасындағы байланыс. |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Гибридтену түрлері: (sp, sp2, sp3), |
||
|
Оқу мақсаттары |
Барлық балалар үшін:
түрлерін түсіндіру
Кейбір балалар үшін:
Қажеттіліктері бар балалар үшін:
|
||
|
Бағалау критерийлері |
- Барлық балалар үшін:
түрлерін түсіндіреді
Кейбір балалар үшін:
Қажеттіліктері бар балалар үшін:
|
||
|
Ойлау деңгейінің дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 минут) |
Сәлемдесу. Сабаққа дайындығын тексеру, психологиялық дайындық,сабақ мақсатын айту. Оқушылар «қызыл,сары,жасыл» түстер арқылы алдын ала топқа бөлінген. |
Сәлемдеседі. Сабаққа дайын белсенді қолдау мен өзара қатынсқа дайын. «Түстер арқылы» ойынының ережесіне сәйкес,білім алушылар алдын ала топқа бөлініп әрбір топтар өз парақтарын алып өздеріне берген міндеттерін атқарады. |
Бағалау критериімен танысады. |
Презентация |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Үй жұмысын тексеру Kahoot платформасын қолданады 1.Дара байланыстың ұзындығы 2.Қос байланыс ұзындығы 3.Үш байланыс ұзындығы 4.Дара байланысты тап 5.Қос байланысты тап 6.Дара байланыс энергиясы 7.Қос байланыс энергиясы 8.Үш байланыс энергиясы Сабақтың тақырыбын онлайн мектептегі бейнежазба арқылы ашу |
Сұрақтарға платформамен жауап береді Оқушылар бейнежазбаны және оқу мақсатын талқылайды |
ҚБ:Мұғалімнің мадақтауы |
Қосымша 1 https://play.kahoot.it/v2/lobby?quizId=8f60a060-d030-4a5a-8e80-21257879cebc |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Cабақтың ортасы 30 минут |
1.Топтық жұмыс «Конверттегі сұрақтар» әдісі арқылы оқушылар топ бойынша берілген тапсырманы ашады 1 топ.«Қызғылт сары» тапсырмалар: Sp-гибридтену түрлерін ашу 2 топ «Көк конверт» тапсырмалар: Sp 2 – гибридтену түрлерін ашу 3 топ «Көгілдір конверт» тапсырмалар: Sp 3 – гибридтену түрлерін ашу
2.Жеке жұмыс
«Лездік
тест»
3.Топтық жұмыс “Кім жүйрік” әдісі
Оқушыларға интербелсенді тақтадан мынадай тапсырмалар беріледі. Әр топ тапсырманы бір-бірімен жарыса орындайды.
І топ: СО2, ССІ4 молекулаларының кеңістіктік формуласын құрастыр. ІІ топ: SO3, BeH2 молекулаларының кеңістіктік формуласын құрастыр. ІІІ топ: POCI3, BCI3 молекуласының кеңістіктік формуласын құрастыр.
ЕБҚ оқушыларға арналған тапсырма
|
Дескриптор
Дескриптор -дұрыс жауапты таңданыздар Дескрипторлар:
Дескрипторлар -Суретке қарап тиісті гибридтерді орына қойыңыз |
ҚБ: «Шапалақтау» әдісі ҚБ: Мұғалім мадақтауы ҚБ: «Басбармақ» әдісі ҚБ: «Басбармақ» әдісі |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Жалғасбек Ақнұр ҒабитқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Атом орбитальдардының гибридтену түрлері
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Атом орбитальдардының гибридтену түрлеріМатериал туралы қысқаша түсінік
7 сынып- химия, Тақырыбы: Атом орбитальдардын гибридтену түрлері
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















