|
Білім беру ұйымының атауы |
Д. Қонаев атындағы BINOM SCHOOL мектеп-лицейі |
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Өнер. |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Әбжетова А.А. |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
04.02.2025 |
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Атқа міну-өнер |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.2 шығарманы
іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып,
қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап
оқу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-шығарманы іштей саналы түрде
түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып,
белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқиды; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық
ахуал: Миға
шабуыл: Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап, талдау. |
Психологиялық жағымды көңіл-күй орнатады.
Сұраққа жауап береді
|
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. «Мен де атқа міне аламын» мәтінін оқы. Нақты ақпаратты
табу. ЕББҚ. Негізгі ақпаратты белгілейтін сөздер беріледі. «Сағаттық дос» әдісі Тапсырманы орындау барысында оқушылар белгіленген уақытта өз "досымен" ақпарат алмасады. Тікелей қорытындыларды
тұжырымдау.
Идея мен ақпаратты түсіндіру және біріктіру. Топтық
жұмыс: 1А. Егер Алан мүгедек емес,
бірақ өте қорқақ болса, не болар еді? 3А, 4Б- осыған ұқсас жаңа жағдай ойлап, сыныпқа ұсынады. Саралау: кейбір оқушылар дайын жағдай
бойынша жұмыс істейді. Мәтін мазмұны мен элементтерін бағалау және сыни тұрғыдан қарау «Автор орындығы»
әдісі. |
Мәтінді оқиды
Мәтін бойынша негізгі ақпараттарды анықтап, сағаттық досымен талқылайды Берілген сұрақтарды жауабымен сәйкестендіреді
Жұбымен бірлесе отырып, кестені толтырады
Топтық жұмысты орындайды.
Берілген сұрақтар бойынша өз пікірін білдіреді. |
Дескриптор: Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -Жаңа жағдай ойлап тауып, талдайды-1б
Дескриптор: |
Оқулық
Музыка
Кесте
Слайд
орындық |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия -Біз бүгінгі сабақтағы
мақсатымызға жеттік пе? Кері байланыс:
|
Сабақ бойынша рефлексия жасайды
Кері байланыс береді
|
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Атқа міну өнер
Атқа міну өнер
|
Білім беру ұйымының атауы |
Д. Қонаев атындағы BINOM SCHOOL мектеп-лицейі |
|||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Өнер. |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Әбжетова А.А. |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
04.02.2025 |
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Атқа міну-өнер |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.2 шығарманы
іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып,
қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап
оқу |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-шығарманы іштей саналы түрде
түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып,
белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқиды; |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық
ахуал: Миға
шабуыл: Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап, талдау. |
Психологиялық жағымды көңіл-күй орнатады.
Сұраққа жауап береді
|
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Оқылым. «Мен де атқа міне аламын» мәтінін оқы. Нақты ақпаратты
табу. ЕББҚ. Негізгі ақпаратты белгілейтін сөздер беріледі. «Сағаттық дос» әдісі Тапсырманы орындау барысында оқушылар белгіленген уақытта өз "досымен" ақпарат алмасады. Тікелей қорытындыларды
тұжырымдау.
Идея мен ақпаратты түсіндіру және біріктіру. Топтық
жұмыс: 1А. Егер Алан мүгедек емес,
бірақ өте қорқақ болса, не болар еді? 3А, 4Б- осыған ұқсас жаңа жағдай ойлап, сыныпқа ұсынады. Саралау: кейбір оқушылар дайын жағдай
бойынша жұмыс істейді. Мәтін мазмұны мен элементтерін бағалау және сыни тұрғыдан қарау «Автор орындығы»
әдісі. |
Мәтінді оқиды
Мәтін бойынша негізгі ақпараттарды анықтап, сағаттық досымен талқылайды Берілген сұрақтарды жауабымен сәйкестендіреді
Жұбымен бірлесе отырып, кестені толтырады
Топтық жұмысты орындайды.
Берілген сұрақтар бойынша өз пікірін білдіреді. |
Дескриптор: Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -Жаңа жағдай ойлап тауып, талдайды-1б
Дескриптор: |
Оқулық
Музыка
Кесте
Слайд
орындық |
||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия -Біз бүгінгі сабақтағы
мақсатымызға жеттік пе? Кері байланыс:
|
Сабақ бойынша рефлексия жасайды
Кері байланыс береді
|
Жарайсыздар
Қошеметтеу |
слайд |
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














