|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№29.Ауа неден құралады? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.2.1 ауаның құрамын сипаттау; 3.3.2.2 ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ауаның құрамын сипаттайды Ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру 1-тапсырма Шешіп көр. Жұмбақта қандай зат жасырылған? Көзге ілінбейді, Жұтсаң білінбейді. Жұмбақта жасырылған заттың қасиеттерін сипатта. Айырмашылығын тап. ЕЕкі ғаламшардың суретін салыстыр. Олар неге әртүрлі? Балалардың қайсысы Қызылжұлдызға (Марсқа) ұшуға дайын деп ойлайсың? Өз ойыңды түсіндір. ЕБҚ 2-тапсырма Ауаның құрамы Инфографиканың көмегімен ауаның құрамын анықта. Сұрақтарға жауап бер. Ауада қандай зат көбірек кездеседі? Тыныс алу үшін қандай газ қажет? Оны қандай «ғажайып фабрика» шығарады? Тыныс алғанда қандай газ бөлінеді? Сергіту сәті
ЕҚБ 3-тапсырма От пен ауа Суретке қарап, суретшінің қандай қате жібергенін айт. Қай кезде от жанады, қай кезде жанбайды? Түсіндір. Ойлан Ауаның құрамы неліктен өзгереді? Қалай өзгереді? Есте сақта! Ауа азот, оттек, көмірқышқы газ және басқа газдардан құралады. Ауа отты өршітеді. Өртті сөндіру үшін ауа жібермей, жолын жабу керек.
4-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Балауыз шам қаншалықты ұзақ жанады? Үй тапсырмасы Ауа неден құралады?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10балл Дескриптор: Жұмбақта қандай зат жасырылған табады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б ҚБ:1-10балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Ауаның құрамы атайды-1б Керемет! Дескриптор: От пен ауа суретке қарап айтады -1б Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Глобус Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№30.Суды қайдан таба аламыз? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.3.1 судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіру; 3.3.3.2 судың негізгі табиғи көздерін салыстыру; 3.3.3.3 - ауыз суды үнемді қолдану қажеттілігін түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіреді Судың негізгі табиғи көздерін салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Ауа неден құралады? Тақырыпты ашу 1-тапсырма Жұмбақты шеш Кездеседі мұз күйде, Кездеседі бу күйде. Түсі жоқ, жоқ иісі де, Ауадай қажет бар жерде. Заттың қандай белгілері жұмбақты шешеуге көмектесті? Бұл зат туралы өзің қандай жұмбақ жасырар едің? Барлық жерде су бар. Суретте не бейнеленген? Сипатта. Қандай денелердің құрамында су болады деп ойлайсың? ЕБҚ 2-тапсырма Су көздері Негеш, Эврика, Дарын су көздерін екі топқа бөлуге тапсырма алды. Балалардың жұмысын тексер. Олардың әрқайсысы су көздерін қандай белгілері бойынша топтастырды? Сергіту сәті ЕҚБ 3-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Еліміздің аумағында қандай су қоймалар бар?
4-тапсырма Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру Ойлан Ащы суды тұщы суға айналдыруға бола ма? Сен білесің бе? Балқаш- Қазақстандағы ең үлкен көл. Балқаш көлі ерекше. Себебі оның шығыс бөлігінің суы ащы, батыс бөлігінің суы тұщы. Оларды жіңішке Ұзынарал мойнағы бөліп тұрады. Сол себепті екі түрлі су бір-бірімен араласпайды. Үй тапсырмасы Суды қайдан таба аламыз?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Жұмбақты шешеді-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Керемет! Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Ащы суды тұщы суға айна-лдыруға бола ма -1б Сұрақтарға жауап береді -1б «Модель» әдісі |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№31-32 сабақтар.. Судың тіршілік үшін маңызы ТЖБ |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.3.1 судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіру; 3.3.3.2 судың негізгі табиғи көздерін салыстыру; 3.3.3.3 - ауыз суды үнемді қолдану қажеттілігін түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіреді Судың негізгі табиғи көздерін салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тақырыпты ашу 1-тапсырма Суды пайдалану Негеш пен Эврика фотосуреттерден коллаж жасады. Мұқият қара. Барлық фотосуретке ортақ белгі бар ма? Ойлан. Коллажды қалай атауға болады? Су не үшін қажет? ЕБҚ 2-тапсырма Судың жарамдылығы Қандай су пайдалануға жарамды? Біз оны қайдан кездестіре аламыз? Ойлан Ғаламшарымыздағы балық су жоғалыпкетсе, не болады? Сергіту сәті
ЕҚБ 3-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Суды қалай үнемдеп пайдалануға болады?
4-тапсырма Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру Сен білесің бе? 1 килограмм картопты өсіру үшін 300 литр су жұмсалады екен. Есте сақта! Су- табиғаттың баға жетпес сыйы. Сусыз адамның, өсімдік пен жануарлардың Жер бетіндегі тіршілігі мүмкін емес. Таза суды сақтамасақ, болашақта тұщы сусыз қалумыз мүмкін. Үй тапсырмасы Судың тіршілік үшін маңызы
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Барлық фотосуретке ортақ белгі болады -1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Керемет! Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Өз пікірін түсіндіреді-1б «Әлеументтік желі» әдісі |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ауа неден құралады
Ауа неден құралады
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№29.Ауа неден құралады? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.2.1 ауаның құрамын сипаттау; 3.3.2.2 ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ауаның құрамын сипаттайды Ауаның жануды қолдайтын қасиетін сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру 1-тапсырма Шешіп көр. Жұмбақта қандай зат жасырылған? Көзге ілінбейді, Жұтсаң білінбейді. Жұмбақта жасырылған заттың қасиеттерін сипатта. Айырмашылығын тап. ЕЕкі ғаламшардың суретін салыстыр. Олар неге әртүрлі? Балалардың қайсысы Қызылжұлдызға (Марсқа) ұшуға дайын деп ойлайсың? Өз ойыңды түсіндір. ЕБҚ 2-тапсырма Ауаның құрамы Инфографиканың көмегімен ауаның құрамын анықта. Сұрақтарға жауап бер. Ауада қандай зат көбірек кездеседі? Тыныс алу үшін қандай газ қажет? Оны қандай «ғажайып фабрика» шығарады? Тыныс алғанда қандай газ бөлінеді? Сергіту сәті
ЕҚБ 3-тапсырма От пен ауа Суретке қарап, суретшінің қандай қате жібергенін айт. Қай кезде от жанады, қай кезде жанбайды? Түсіндір. Ойлан Ауаның құрамы неліктен өзгереді? Қалай өзгереді? Есте сақта! Ауа азот, оттек, көмірқышқы газ және басқа газдардан құралады. Ауа отты өршітеді. Өртті сөндіру үшін ауа жібермей, жолын жабу керек.
4-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Балауыз шам қаншалықты ұзақ жанады? Үй тапсырмасы Ауа неден құралады?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10балл Дескриптор: Жұмбақта қандай зат жасырылған табады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б ҚБ:1-10балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Ауаның құрамы атайды-1б Керемет! Дескриптор: От пен ауа суретке қарап айтады -1б Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Глобус Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№30.Суды қайдан таба аламыз? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.3.1 судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіру; 3.3.3.2 судың негізгі табиғи көздерін салыстыру; 3.3.3.3 - ауыз суды үнемді қолдану қажеттілігін түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіреді Судың негізгі табиғи көздерін салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Ауа неден құралады? Тақырыпты ашу 1-тапсырма Жұмбақты шеш Кездеседі мұз күйде, Кездеседі бу күйде. Түсі жоқ, жоқ иісі де, Ауадай қажет бар жерде. Заттың қандай белгілері жұмбақты шешеуге көмектесті? Бұл зат туралы өзің қандай жұмбақ жасырар едің? Барлық жерде су бар. Суретте не бейнеленген? Сипатта. Қандай денелердің құрамында су болады деп ойлайсың? ЕБҚ 2-тапсырма Су көздері Негеш, Эврика, Дарын су көздерін екі топқа бөлуге тапсырма алды. Балалардың жұмысын тексер. Олардың әрқайсысы су көздерін қандай белгілері бойынша топтастырды? Сергіту сәті ЕҚБ 3-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Еліміздің аумағында қандай су қоймалар бар?
4-тапсырма Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру Ойлан Ащы суды тұщы суға айналдыруға бола ма? Сен білесің бе? Балқаш- Қазақстандағы ең үлкен көл. Балқаш көлі ерекше. Себебі оның шығыс бөлігінің суы ащы, батыс бөлігінің суы тұщы. Оларды жіңішке Ұзынарал мойнағы бөліп тұрады. Сол себепті екі түрлі су бір-бірімен араласпайды. Үй тапсырмасы Суды қайдан таба аламыз?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Жұмбақты шешеді-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Керемет! Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Ащы суды тұщы суға айна-лдыруға бола ма -1б Сұрақтарға жауап береді -1б «Модель» әдісі |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану. Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Адам |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№31-32 сабақтар.. Судың тіршілік үшін маңызы ТЖБ |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.3.1 судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіру; 3.3.3.2 судың негізгі табиғи көздерін салыстыру; 3.3.3.3 - ауыз суды үнемді қолдану қажеттілігін түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Судың жанды ағзаларда және жансыз табиғатта кездесетінін түсіндіреді Судың негізгі табиғи көздерін салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тақырыпты ашу 1-тапсырма Суды пайдалану Негеш пен Эврика фотосуреттерден коллаж жасады. Мұқият қара. Барлық фотосуретке ортақ белгі бар ма? Ойлан. Коллажды қалай атауға болады? Су не үшін қажет? ЕБҚ 2-тапсырма Судың жарамдылығы Қандай су пайдалануға жарамды? Біз оны қайдан кездестіре аламыз? Ойлан Ғаламшарымыздағы балық су жоғалыпкетсе, не болады? Сергіту сәті
ЕҚБ 3-тапсырма «Мен зерттеушімін» Зертте Суды қалай үнемдеп пайдалануға болады?
4-тапсырма Құндылық мақсаты: Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу, заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру Сен білесің бе? 1 килограмм картопты өсіру үшін 300 литр су жұмсалады екен. Есте сақта! Су- табиғаттың баға жетпес сыйы. Сусыз адамның, өсімдік пен жануарлардың Жер бетіндегі тіршілігі мүмкін емес. Таза суды сақтамасақ, болашақта тұщы сусыз қалумыз мүмкін. Үй тапсырмасы Судың тіршілік үшін маңызы
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Тақырыпты ашады Сұрақтарға жауап береді Жаттығу жасайды Сұраққа жауап береді Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Барлық фотосуретке ортақ белгі болады -1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап бере отырып,қорытынды жасайды-1б Керемет! Дескриптор: Зерттеу жұмысын жүргізеді-1б Қортындылап айтады-1б ҚБ:1-10б Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді -1б Өз пікірін түсіндіреді-1б «Әлеументтік желі» әдісі |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Глобус Жоба үлгілері Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Қимылдар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз




















