Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Аудио және бейне материалдарды орналастыру
|
Педагогтің аты-жөні: |
Оразканова Мәдина Фархатқызы |
|
Күні: |
24.09.2021 |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аудио және бейне материалдарды орналастыру |
|
Шеберлік: |
Аудио файлдар мен бейне файлдарды жасаңыз және өңдеңіз. TurboSite ортасында аудио материалдарды орналастыру |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды ноутбукке жүктейді; Көптеген оқуышылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды өңдейді; Кейбір оқушылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды өңдеп, TurboSite ортасында аудио материалдарды орналастырады. |
|
Бағалау критерийлері |
Аудио және бейне файлдарды ноутбукке жүктей алады; Аудио және бейне файлдарды өңдей алады; Аудио және бейне файлдарды TurboSite ортасында материалдарды орналастыра алады; |
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық қауіпсіздік – интернет арқылы зиянды сайттардан сақтану арқылы қауыпсіздікті ұйымдастыру. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын сұрау. Оқушылардың зейінін шоғырландыру үшін өткен тақырып бойынша «Сұрақ саған, жауап маған!» әдісі арқылы мына сұрақтарға жауап беріңдер.
|
Миға шабуыл сұрақтары арқылы үй жұмысын қайталау сұрақтары қою. |
|
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Сабақ тақырыбын ұялы телефондағы фотосуреттерді қарау арқылы анықтап аламыз. 1-тапсырма. Жеке жұмыс TurboSite бағдарламасында жұмысты бастап, шаблон түрін таңдап сақтаңдар.
2-тапсырма. Жеке жұмыс TurboSite бағдарламасында Басты бетті ашып, ноутбукке жүктелген фотосуреттерді орналастырыңдар
3-тапсырма. «Орында және таныстыр» Фотосуреттерді жүктеп, анықтамасын жазып, бірнеше беттер қосып, сайт бетіне шығарыңдар.
|
Оқушылар тапсырманы орындайды. Оқушылар тапсырманы орындайды.
Оқушылар тапсырманы орындайды. |
Смайликтер арқылы бағалау Дескриптор: -Шаблон түрін таңдайды. Дескриптор: -Фотосуреттерді жүктейді -Жасалған жұмысты сақтайды. Дескриптор: -Фотосуретке анықтамалық мәтін жазады. -Сайт бетіне шығарады |
Слайд Экран Оқулық сурет Қосымша-1 |
|||||
|
Сабақтың соңы. 10 минут Үй тапсырмасы |
Рефлексия: Қарастырылған мәселелерді қаншалықты ұққандығыңды өзің бағалап,төмендегі белгілерді қой: Жасыл -жақсы ұқтым Сары - кейбір сұрақтарым бар қызыл -ұқпадым Дескрипторларға сүйене отырып оқушылар өз білімдерін жұптасып бағалау критерий арқылы бағалау |
|
Сабақтағы тапсырмалардың жалпы бағалау Смайликтер арқылы жүзеге асады. |
Үлестірме қағаздар |
|||||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Аудио және бейне материалдарды орналастыру" сабақ жоспары 6-сынып
"Аудио және бейне материалдарды орналастыру" сабақ жоспары 6-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Аудио және бейне материалдарды орналастыру
|
Педагогтің аты-жөні: |
Оразканова Мәдина Фархатқызы |
|
Күні: |
24.09.2021 |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аудио және бейне материалдарды орналастыру |
|
Шеберлік: |
Аудио файлдар мен бейне файлдарды жасаңыз және өңдеңіз. TurboSite ортасында аудио материалдарды орналастыру |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды ноутбукке жүктейді; Көптеген оқуышылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды өңдейді; Кейбір оқушылар істей алады: Аудио және бейне файлдарды өңдеп, TurboSite ортасында аудио материалдарды орналастырады. |
|
Бағалау критерийлері |
Аудио және бейне файлдарды ноутбукке жүктей алады; Аудио және бейне файлдарды өңдей алады; Аудио және бейне файлдарды TurboSite ортасында материалдарды орналастыра алады; |
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық қауіпсіздік – интернет арқылы зиянды сайттардан сақтану арқылы қауыпсіздікті ұйымдастыру. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Үй тапсырмасын сұрау. Оқушылардың зейінін шоғырландыру үшін өткен тақырып бойынша «Сұрақ саған, жауап маған!» әдісі арқылы мына сұрақтарға жауап беріңдер.
|
Миға шабуыл сұрақтары арқылы үй жұмысын қайталау сұрақтары қою. |
|
|
|||||
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Сабақ тақырыбын ұялы телефондағы фотосуреттерді қарау арқылы анықтап аламыз. 1-тапсырма. Жеке жұмыс TurboSite бағдарламасында жұмысты бастап, шаблон түрін таңдап сақтаңдар.
2-тапсырма. Жеке жұмыс TurboSite бағдарламасында Басты бетті ашып, ноутбукке жүктелген фотосуреттерді орналастырыңдар
3-тапсырма. «Орында және таныстыр» Фотосуреттерді жүктеп, анықтамасын жазып, бірнеше беттер қосып, сайт бетіне шығарыңдар.
|
Оқушылар тапсырманы орындайды. Оқушылар тапсырманы орындайды.
Оқушылар тапсырманы орындайды. |
Смайликтер арқылы бағалау Дескриптор: -Шаблон түрін таңдайды. Дескриптор: -Фотосуреттерді жүктейді -Жасалған жұмысты сақтайды. Дескриптор: -Фотосуретке анықтамалық мәтін жазады. -Сайт бетіне шығарады |
Слайд Экран Оқулық сурет Қосымша-1 |
|||||
|
Сабақтың соңы. 10 минут Үй тапсырмасы |
Рефлексия: Қарастырылған мәселелерді қаншалықты ұққандығыңды өзің бағалап,төмендегі белгілерді қой: Жасыл -жақсы ұқтым Сары - кейбір сұрақтарым бар қызыл -ұқпадым Дескрипторларға сүйене отырып оқушылар өз білімдерін жұптасып бағалау критерий арқылы бағалау |
|
Сабақтағы тапсырмалардың жалпы бағалау Смайликтер арқылы жүзеге асады. |
Үлестірме қағаздар |
|||||
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|||||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақты жақсартуға не жәрдемдесер еді? Оқыту туралы да, сабақ беру туралы да ойланыңыз. 1: 2: Сабақ кезінде, сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы мен нені анықтадым? Келесі сабақтарда неге назар аудару керек? 1: 2: |
|||||||||
шағым қалдыра аласыз


















