|
Бөлімі |
Мәдени мұра |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Қуандық Данагүл |
||||||
|
Күні: |
27.11 |
||||||
|
Сынып: |
4 Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әуелеген әсем әуен |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1- Музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрынғ көркемдік образдарын анықтау және салыстыру: 4.2.1.1 – музыкалық-шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстар таңдау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады Ләстүрлі әншілік өнер мен эстрадалық жанрды анықтайды.Е.Беркінбайұлының «Құсни-Қорлан» әнін тыңдайды. |
|||||||
|
Құндылықтар: |
Ұлттық мүдде. Ұлттық мәдениетті дәріптеу |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин Сабақтың ортасы 20 мин 10 мин 5 мин 2 мин |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Алдыңғы сабақты бекіту Өткен тақырыптарымызды еске түсірейік
Естай Беркімбайұлының өмірі мен шығармашылығы
Дауыс жаттығуын жасау. Ән үйрену. Мұғалім домбырамен сүйемелдейді. Шығармашылық жұмыс орындау Қосымшамен әнді ойнап үйретеді Сабақты бекіту. Бүгінгі сабаққа байланысты бекіту тапсырмалары Сабақтың соңы. «Доджоның» нәтижесі арқылы бағалау Үй тапсырмасын беру. «Қоғалы -ай» әнін жаттау. Пианинода сүйемелдеу |
Сынып оқушылары музыкалық әуенмен енеді. Мүмкін жауаптар:
Оқушылар жеке оқиды Сұрақтарға жауап береді Оқушылар дауыс жаттығуын жасайды. Әнді тыңдайды. Кейбір оқушылар жеке жеке орындап шығады. Сыныппен бірге орындайды Оқушлар телефондарымен virtual piano фортепианода орындауды үйренуге арналған бағдарлама арқылы «Қоғалай» әнін ойнап үйренеді. Сұрақтарға жауап береді.. Бірін бірі бағалайды |
«Доджоға» сабақта жоқ оқушылар белгілінеді. «Доджо»оқушыларға формаивтік бағалау беріледі» Оқушылар бағаланады Оқушылар бағаланады learningapps арқылы пысықтау |
https://youtu.be/oFUFeDMbyUA?si=uoItx95DyP2xem0- https://youtu.be/Cwpaf1J8F1w?si=wTG6k9NZLvTsHmvt https://youtu.be/v4UFdiGBi7s?si=K_whGOlPfru5QtVK Оқулық Кері байланыс тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Әуелеген әсем ән"
"Әуелеген әсем ән"
|
Бөлімі |
Мәдени мұра |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Қуандық Данагүл |
||||||
|
Күні: |
27.11 |
||||||
|
Сынып: |
4 Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әуелеген әсем әуен |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1- Музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрынғ көркемдік образдарын анықтау және салыстыру: 4.2.1.1 – музыкалық-шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстар таңдау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: ауызша және жазбаша жұмыстарда негізгі музыкалық ұғымдарды қолданады Ләстүрлі әншілік өнер мен эстрадалық жанрды анықтайды.Е.Беркінбайұлының «Құсни-Қорлан» әнін тыңдайды. |
|||||||
|
Құндылықтар: |
Ұлттық мүдде. Ұлттық мәдениетті дәріптеу |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин Сабақтың ортасы 20 мин 10 мин 5 мин 2 мин |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Алдыңғы сабақты бекіту Өткен тақырыптарымызды еске түсірейік
Естай Беркімбайұлының өмірі мен шығармашылығы
Дауыс жаттығуын жасау. Ән үйрену. Мұғалім домбырамен сүйемелдейді. Шығармашылық жұмыс орындау Қосымшамен әнді ойнап үйретеді Сабақты бекіту. Бүгінгі сабаққа байланысты бекіту тапсырмалары Сабақтың соңы. «Доджоның» нәтижесі арқылы бағалау Үй тапсырмасын беру. «Қоғалы -ай» әнін жаттау. Пианинода сүйемелдеу |
Сынып оқушылары музыкалық әуенмен енеді. Мүмкін жауаптар:
Оқушылар жеке оқиды Сұрақтарға жауап береді Оқушылар дауыс жаттығуын жасайды. Әнді тыңдайды. Кейбір оқушылар жеке жеке орындап шығады. Сыныппен бірге орындайды Оқушлар телефондарымен virtual piano фортепианода орындауды үйренуге арналған бағдарлама арқылы «Қоғалай» әнін ойнап үйренеді. Сұрақтарға жауап береді.. Бірін бірі бағалайды |
«Доджоға» сабақта жоқ оқушылар белгілінеді. «Доджо»оқушыларға формаивтік бағалау беріледі» Оқушылар бағаланады Оқушылар бағаланады learningapps арқылы пысықтау |
https://youtu.be/oFUFeDMbyUA?si=uoItx95DyP2xem0- https://youtu.be/Cwpaf1J8F1w?si=wTG6k9NZLvTsHmvt https://youtu.be/v4UFdiGBi7s?si=K_whGOlPfru5QtVK Оқулық Кері байланыс тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз













