Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Бізді қоршаған
әлем |
||||
|
Педагогтың
аты-жөні: Байгикова
А.А |
||||
|
Күні: 04.12.2025 |
||||
|
Сынып:
1 Ә |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Аю
қандай? |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
|
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Аю
туралы мәтіндерді түсініп оқу; |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
табиғатты қорғау және жануарларға қамқор болу құндылықтарын
баулу. |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Мәтінді
түсініп оқи алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
жаңа сөздерді меңгеріп, оларды сөйлемдерде қолдана
алады. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
– білу,
түсіну. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер, проектор,
бейнеролик. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар мәтінді оқып, жаңа
сөздерді меңгереді. |
Мәтіннен
жаңа сөздерді табу. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
1-тапсырма |
Оқушылар
сөз тіркестерін құрастырады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
2-тапсырма
|
Оқушылар
сурет бойынша сөйлемдер
құрастырады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
3-тапсырма |
Оқушылар
мәтіннен септік жалғаулы сөздерді
табады. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аю кандай?
Аю кандай?
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: Бізді қоршаған
әлем |
||||
|
Педагогтың
аты-жөні: Байгикова
А.А |
||||
|
Күні: 04.12.2025 |
||||
|
Сынып:
1 Ә |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Аю
қандай? |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
|
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Аю
туралы мәтіндерді түсініп оқу; |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
табиғатты қорғау және жануарларға қамқор болу құндылықтарын
баулу. |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Мәтінді
түсініп оқи алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
жаңа сөздерді меңгеріп, оларды сөйлемдерде қолдана
алады. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
– білу,
түсіну. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер, проектор,
бейнеролик. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар мәтінді оқып, жаңа
сөздерді меңгереді. |
Мәтіннен
жаңа сөздерді табу. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
1-тапсырма |
Оқушылар
сөз тіркестерін құрастырады. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
2-тапсырма
|
Оқушылар
сурет бойынша сөйлемдер
құрастырады. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
3-тапсырма |
Оқушылар
мәтіннен септік жалғаулы сөздерді
табады. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз














