Мұғалімнің аты-жөні:Куспекова К.К Күні: 22.10.2025 Сынып: 7 Қатысқандар: Қатыспағандар: Сабақтың тақырыбы: Ауыз су қорының азаю себебін білесің бе? |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау; жаңа сөздерді игеру 7.4.5.1. тақырып бойынша сөздердіңмаңызды бөліктерін дұрыс жазу. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді, ақпараттың өзектілігін анықтайды, ресми -іскерлік салаға қатысты мәтінің тілдік ерекшелігін анықтайды, күрделі сөздер дұрыс жазады. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған кезеңдері |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Дерек көздер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі “Гексагон” әдісі арқылы оқушылармен жағымды ахуал орнату. Ой шақыру. Суретті сөйлету
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру
|
Слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15 мин 10 мин 10 мин |
Мағынаны тану кезеңі Оқылымалды тапсырмасы Жаңа сөздерді меңгерту
Talkingo.de сайты арқылы сөздерді айту. Кюар код арқылы телефонмен байланыстыру. Жеке жұмыс Спираль әдісі арқылы мәтінді игеру.
Тақтада берілген суреттермен мәтінді байланыстыру.
Wordwall платформасында мақалдағы сөздерді ретімен орналастыру.
2.Су ішкен құдығыңа түкірме. 3.Сыйлап берсе суын іш 4.Қайнаған қара суда қасиет бар 5.Жатқан тастығ астына су бармайды 6.Бұлақ көрсең көзін аш 7.Ерінбеген елекпен су ішеді 8.Арық қазбасаң су келмейді 9.Екі кеменің басын ұстаған суға кетеді. 10 Судың да сұрауы бар. |
Слайд Климаттық өзгерістер мен дауыл салдары
https://wordwall.net/ru/resource/54545903 |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Кері байланыс Бағалау: Бағалау парағын сабақ соғында белгілеу. Үй жұмысы Сөздерді жаттау. Ауыз су қорының азаюының тағы қандай себебін білесің? Мәлімет жинап келу. |
Слайд |
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ауыз су қорының азаю себебін білесің бе?
Ауыз су қорының азаю себебін білесің бе?
Мұғалімнің аты-жөні:Куспекова К.К Күні: 22.10.2025 Сынып: 7 Қатысқандар: Қатыспағандар: Сабақтың тақырыбы: Ауыз су қорының азаю себебін білесің бе? |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.1.2.1 - тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау; жаңа сөздерді игеру 7.4.5.1. тақырып бойынша сөздердіңмаңызды бөліктерін дұрыс жазу. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді, ақпараттың өзектілігін анықтайды, ресми -іскерлік салаға қатысты мәтінің тілдік ерекшелігін анықтайды, күрделі сөздер дұрыс жазады. |
|||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||
|
Жоспарланған кезеңдері |
Жоспарланған іс-әрекеттер |
Дерек көздер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі “Гексагон” әдісі арқылы оқушылармен жағымды ахуал орнату. Ой шақыру. Суретті сөйлету
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстыру
|
Слайд
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15 мин 10 мин 10 мин |
Мағынаны тану кезеңі Оқылымалды тапсырмасы Жаңа сөздерді меңгерту
Talkingo.de сайты арқылы сөздерді айту. Кюар код арқылы телефонмен байланыстыру. Жеке жұмыс Спираль әдісі арқылы мәтінді игеру.
Тақтада берілген суреттермен мәтінді байланыстыру.
Wordwall платформасында мақалдағы сөздерді ретімен орналастыру.
2.Су ішкен құдығыңа түкірме. 3.Сыйлап берсе суын іш 4.Қайнаған қара суда қасиет бар 5.Жатқан тастығ астына су бармайды 6.Бұлақ көрсең көзін аш 7.Ерінбеген елекпен су ішеді 8.Арық қазбасаң су келмейді 9.Екі кеменің басын ұстаған суға кетеді. 10 Судың да сұрауы бар. |
Слайд Климаттық өзгерістер мен дауыл салдары
https://wordwall.net/ru/resource/54545903 |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Кері байланыс Бағалау: Бағалау парағын сабақ соғында белгілеу. Үй жұмысы Сөздерді жаттау. Ауыз су қорының азаюының тағы қандай себебін білесің? Мәлімет жинап келу. |
Слайд |
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















