«БЕКІТЕМІН» _________________ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет.Ауызша көбейту және бөлу. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79-80 сабақтар. Өзіңді тексер! |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану 3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтар: Желтоқсан – бірлік және ынтымақ айы |
Сабақ құндылығы: «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Апта дәйексөзі: «Ынтымақ – бұзылмайтын қорған» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5минут Сабақтың ортасы 30 минут Сабақтың соңы 10минут |
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 14-тапсырма Тиісті арифметикалық амал таңбалары мен жақшаларды орналастыр. 7*2-7=7 15:3-5=0 20*4+6=86 4*3+7=19 18:3*2=12 28:7-2=2 2*8:4=4 5*6*4=120 40:4*7=70 «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу •Жаңа тақырып 1-тапсырма Білу. Есептеудің әртүрлі тәсілін жаз. (20+30)*4=20*4+30*4=80+120=200 (18+12):3=18:3+12:3=6+4=10 2-тапсырма: Түсіну. Есептеп, дұрыстығын тексер 900: 100=9 400:40=10 20*10=200 90*7=630 300*3=900 20*30=600 3 тапсырма Қолдану. Ережені қолдана отырып есепте. 12*3=36 21*4=84 110*3=330 23*30=690 210*3=630 48*2=96 48:4=12 88:8=11 880:2=440 960:30=32 4-тапсырма Талдау. Әр өрнекті есептеудің тиімді тәсілін тап және жаз. (8+2)*12=120 (20+30):5=10 (60+40):10=10 ( 27+12):3=13 2*12*5=120 4*5*8=160 5-тапсырма Жинақтау. а) Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Бір қорапта 12 қызыл және 20 көк шар бар. Осындай 3 қорапта қанша шар бар? Ш: 12*3*+20*3=36+60=96 (12+20)*3=32*3=96 Ж: 3 қорапта 96шар бар. 6-тапсырма Бағалау. Қателерді тап және түзет. 220*4=88 4*12=48 40*12=480 660:3=220 840:20=24 55:5=11 770:7=10 880:40=20 110:10=11 Үй тапсырмасы Өтілген бөлімді пысықтап кел.Ережелерді жатта. Кері байланыс «Серпілген сауалдар» әдісі ? Тақырып түсінікті болды ма? ? Қандай тұсы түсініксіз болды? ? Қай бөлігін қызықты деп ойладың? ❓ Қосымша қандай сұрақтарың бар? ? Саған не жаңалық болды? ? Жалпы сабақ саған ұнады ма? |
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Есептеу жүргізеді Ережемен жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Қателерді табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Тиісті арифметикалық амал таңбалары мен жақшаларды орналастырады-1б Тамаша! Дескриптор: Есептеудің әртүрлі тәсілін біледі-2б Дескриптор: Есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Есептеу тәсілдерін түсінеді-1б Дескриптор: Ережені қолдана отырып есептейді-1б Ережелерді жұмыс барысында қолдана алады-1б Дескриптор: Әр өрнекті есептеудің тиімді тәсілін табады және жазады-1б Өрнектерді есептеу тәсілдерін талдай алады-1б Тамаша! ДескриптоР: Есепті әртүрлі тәсілмен шығара алады-1б Өз білімдерін жинақтап, ой қорытады-1б Дескриптор: Қателерді табады және түзетеді-1б Өз білімін өзі бағалайды-1б білімдерін өздері бағалайды |
Суреттер Оқу құралдары Жұмыс дәптері Бағалау парақтары Оқулық Жұмыс парақтары Заттар Бағалау парақтары Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ауызша көбейту және бөлу
Ауызша көбейту және бөлу
«БЕКІТЕМІН» _________________ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет.Ауызша көбейту және бөлу. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79-80 сабақтар. Өзіңді тексер! |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану 3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтар: Желтоқсан – бірлік және ынтымақ айы |
Сабақ құндылығы: «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Апта дәйексөзі: «Ынтымақ – бұзылмайтын қорған» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5минут Сабақтың ортасы 30 минут Сабақтың соңы 10минут |
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 14-тапсырма Тиісті арифметикалық амал таңбалары мен жақшаларды орналастыр. 7*2-7=7 15:3-5=0 20*4+6=86 4*3+7=19 18:3*2=12 28:7-2=2 2*8:4=4 5*6*4=120 40:4*7=70 «Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу •Жаңа тақырып 1-тапсырма Білу. Есептеудің әртүрлі тәсілін жаз. (20+30)*4=20*4+30*4=80+120=200 (18+12):3=18:3+12:3=6+4=10 2-тапсырма: Түсіну. Есептеп, дұрыстығын тексер 900: 100=9 400:40=10 20*10=200 90*7=630 300*3=900 20*30=600 3 тапсырма Қолдану. Ережені қолдана отырып есепте. 12*3=36 21*4=84 110*3=330 23*30=690 210*3=630 48*2=96 48:4=12 88:8=11 880:2=440 960:30=32 4-тапсырма Талдау. Әр өрнекті есептеудің тиімді тәсілін тап және жаз. (8+2)*12=120 (20+30):5=10 (60+40):10=10 ( 27+12):3=13 2*12*5=120 4*5*8=160 5-тапсырма Жинақтау. а) Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Бір қорапта 12 қызыл және 20 көк шар бар. Осындай 3 қорапта қанша шар бар? Ш: 12*3*+20*3=36+60=96 (12+20)*3=32*3=96 Ж: 3 қорапта 96шар бар. 6-тапсырма Бағалау. Қателерді тап және түзет. 220*4=88 4*12=48 40*12=480 660:3=220 840:20=24 55:5=11 770:7=10 880:40=20 110:10=11 Үй тапсырмасы Өтілген бөлімді пысықтап кел.Ережелерді жатта. Кері байланыс «Серпілген сауалдар» әдісі ? Тақырып түсінікті болды ма? ? Қандай тұсы түсініксіз болды? ? Қай бөлігін қызықты деп ойладың? ❓ Қосымша қандай сұрақтарың бар? ? Саған не жаңалық болды? ? Жалпы сабақ саған ұнады ма? |
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Есептеу жүргізеді Ережемен жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Қателерді табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Тиісті арифметикалық амал таңбалары мен жақшаларды орналастырады-1б Тамаша! Дескриптор: Есептеудің әртүрлі тәсілін біледі-2б Дескриптор: Есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Есептеу тәсілдерін түсінеді-1б Дескриптор: Ережені қолдана отырып есептейді-1б Ережелерді жұмыс барысында қолдана алады-1б Дескриптор: Әр өрнекті есептеудің тиімді тәсілін табады және жазады-1б Өрнектерді есептеу тәсілдерін талдай алады-1б Тамаша! ДескриптоР: Есепті әртүрлі тәсілмен шығара алады-1б Өз білімдерін жинақтап, ой қорытады-1б Дескриптор: Қателерді табады және түзетеді-1б Өз білімін өзі бағалайды-1б білімдерін өздері бағалайды |
Суреттер Оқу құралдары Жұмыс дәптері Бағалау парақтары Оқулық Жұмыс парақтары Заттар Бағалау парақтары Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз













