|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
||||||||
|
Бөлім: |
Атақта тұлғалар |
||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||
|
Күні: |
|
||||||||
|
Сынып: |
3 сынып. |
|
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№26 Азаттық үшін күрескендер. |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.4.2 тарихи мысалдар негізінде қазақ халқының азаттығы үшін күрескен тұлғалардың рөлін шығармашылық түрде көрсету. |
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тарихи мысалдар негізінде қазақ халқының азаттығы үшін күрескен тұлғалардың рөлін шығармашылық түрде көрсету. |
||||||||
|
|
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 22 минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал «Жыл лебіздер»
Өткенді пысықтау «Сиқырлы жаңғақ» әдісі Батырлар- Отанымыздың қорғаны.Билер-Ұлы Даланың даналары. Батырлардың қалай қаруланғанын сипатта. Бұл қаруланудың басты себебі неде? Мәтінді оқып шық. Үш батырдың бойынан қандай ортақ қасиеттерді байқадың?
Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Жүрек» әдісі Оқулықпен жұмыс Бұл ескерткіштер Астана,Орал,Атырау,Алматты қалаларында орнатылған. Қалай ойлайсың, бұлар кімдердің құрметіне орнатылған ескерткіштер.
Жұптық жұмыс «Перамида» әдісі Қазақстанның Рессейге қосылуының жағымды және жағымсыз тұстары қандай? Қазақтардың қосып-қонып жүруіне шығыстан кімдер кедергі жасады?
ЕБҚ Суреттерге қара. Суретке қарап әңгімелеу.
ЕҚБ Аззаттық үшін күрескендер .
Үй тапсырмасы Қазақ хандығы қалай құрылды?
Кері байланыс
|
Бір-біріне лебіздерін айтады
Қысқаша өз ойын айтады
Сұрақтарға жауап береді
Жаңа тақырыпты меңгереді
Тапсырманы орындайды
Тапсырманы орындайды
Жұптық жұмыс
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жассайды
|
Дескриптор: Билер-Ұлы Даланың даналары туралы айтады Үш батырдың бойынан қандай ортақ қасиет-терді айтады
Тамаша!
Дескриптор: Бұл ескерт-кіштер Астана, Орал,Атырау,Алматты қалала-рында орнаты-лғанын айтады
Дескриптор:
Дескриптор: Суретке қарап әңгімелейді Аззаттық үшін күрескендер айтады
Тамаша жауаптар!
«Әлеуметтік желі» әдісі
|
Суреттер
суреттер
Таратпа парақтар Оқулық
Оқулық
Суреттер
суреттер Суреттер
Таратпа парақтар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Кері байланыс тақтасы
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Азаттық үшін күрескендер
Азаттық үшін күрескендер
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
||||||||
|
Бөлім: |
Атақта тұлғалар |
||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||
|
Күні: |
|
||||||||
|
Сынып: |
3 сынып. |
|
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№26 Азаттық үшін күрескендер. |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.4.2 тарихи мысалдар негізінде қазақ халқының азаттығы үшін күрескен тұлғалардың рөлін шығармашылық түрде көрсету. |
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тарихи мысалдар негізінде қазақ халқының азаттығы үшін күрескен тұлғалардың рөлін шығармашылық түрде көрсету. |
||||||||
|
|
||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 22 минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал «Жыл лебіздер»
Өткенді пысықтау «Сиқырлы жаңғақ» әдісі Батырлар- Отанымыздың қорғаны.Билер-Ұлы Даланың даналары. Батырлардың қалай қаруланғанын сипатта. Бұл қаруланудың басты себебі неде? Мәтінді оқып шық. Үш батырдың бойынан қандай ортақ қасиеттерді байқадың?
Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Жүрек» әдісі Оқулықпен жұмыс Бұл ескерткіштер Астана,Орал,Атырау,Алматты қалаларында орнатылған. Қалай ойлайсың, бұлар кімдердің құрметіне орнатылған ескерткіштер.
Жұптық жұмыс «Перамида» әдісі Қазақстанның Рессейге қосылуының жағымды және жағымсыз тұстары қандай? Қазақтардың қосып-қонып жүруіне шығыстан кімдер кедергі жасады?
ЕБҚ Суреттерге қара. Суретке қарап әңгімелеу.
ЕҚБ Аззаттық үшін күрескендер .
Үй тапсырмасы Қазақ хандығы қалай құрылды?
Кері байланыс
|
Бір-біріне лебіздерін айтады
Қысқаша өз ойын айтады
Сұрақтарға жауап береді
Жаңа тақырыпты меңгереді
Тапсырманы орындайды
Тапсырманы орындайды
Жұптық жұмыс
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жассайды
|
Дескриптор: Билер-Ұлы Даланың даналары туралы айтады Үш батырдың бойынан қандай ортақ қасиет-терді айтады
Тамаша!
Дескриптор: Бұл ескерт-кіштер Астана, Орал,Атырау,Алматты қалала-рында орнаты-лғанын айтады
Дескриптор:
Дескриптор: Суретке қарап әңгімелейді Аззаттық үшін күрескендер айтады
Тамаша жауаптар!
«Әлеуметтік желі» әдісі
|
Суреттер
суреттер
Таратпа парақтар Оқулық
Оқулық
Суреттер
суреттер Суреттер
Таратпа парақтар
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Кері байланыс тақтасы
|
|||||
шағым қалдыра аласыз





















