Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Дұрыс тамақтану. Одағай түрлері |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 7 «ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Азық-түлік қаптамасындағы ақпараттар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.3.2.1 жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, шағын әңгіме құрастырып жазу; 7.4.4.4 одағай түрлерін ажырата білу, қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркемдегіш құралдарды қолданып, шағын әңгіме жазу және одағай түрлерін дұрыс қолдану. |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
1. Оқушылармен амандасу. Сабаққа қатысуын түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал орнату: шаттық шеңберіне тұру. 3. Арнайы көрнекіліктер арқылы оқушыларды топқа бөлу 4. Үй тапсырмаларын тексеру |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин. |
Сабақ тақырыбына байланысты фотосуреттерді көрсету, оларға жетекші сұрақтар қою. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту. |
Өз ойларымен бөліседі. Сабақтың тақырыбын анықтайды. |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 32 мин. |
1-тапсырма Мәтінді оқыңдар. Сұрақтарға жауап беріңдер. |
Тапсырманы орындайды. |
Жалпы - 2 балл Дескриптор: - үзіндіні оқиды - қойылған сұрақтарға жауап береді, өз ойларымен бөліседі |
Оқулық |
|
|
2-тапсырма "Жаңбыр тамшылары" көрнекілігінде жасырынған одағайға байланысты сұрақтарға жауап беріңіздер |
Бір-бірден шығып, жасырынған сұрақтарға жауап береді. |
Жалпы – 2 балл Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді; - нақты мысалдар келтіреді |
|
|
|
3-тапсырма Қаптамада кездесетін белгілерге зерттеу жүргізіп, 5-6 сөйлем жаз. |
Тапсырманы орындайды |
Жалпы - 3 балл. Дескриптор: - белгілерге зерттеу жүргізеді; - оларды қатыстырып мәтін құрастырады; - мәтін талаптарын сақтайды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері |
|
|
4-тапсырма "Пицца тілімдерінде" жасырылған одағай сөздерді қатыстырып, топ-топпен "Дұрыс тамақтану" тақырыбында әңгіме құрастырыңдар. |
Тапсырманы жазбаша орындайды |
Жалпы - 3 балл Дескриптор: - одағайларды қатыстырып берілген бағытта мәтін құрастырады |
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин. |
Оқушылар сабаққа байланысты ойларын берілген көрнекілікке жазады. |
Сабаққа байланысты өз ойларын жазады. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
206-бет 8-тапсырма |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Азық-түлік қаптамасындағы ақпараттар
Азық-түлік қаптамасындағы ақпараттар
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Дұрыс тамақтану. Одағай түрлері |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 7 «ә» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Азық-түлік қаптамасындағы ақпараттар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.3.2.1 жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, шағын әңгіме құрастырып жазу; 7.4.4.4 одағай түрлерін ажырата білу, қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көркемдегіш құралдарды қолданып, шағын әңгіме жазу және одағай түрлерін дұрыс қолдану. |
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин. |
1. Оқушылармен амандасу. Сабаққа қатысуын түгендеу. 2. Жағымды психологиялық ахуал орнату: шаттық шеңберіне тұру. 3. Арнайы көрнекіліктер арқылы оқушыларды топқа бөлу 4. Үй тапсырмаларын тексеру |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин. |
Сабақ тақырыбына байланысты фотосуреттерді көрсету, оларға жетекші сұрақтар қою. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту. |
Өз ойларымен бөліседі. Сабақтың тақырыбын анықтайды. |
«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
Интерактивті тақта |
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 32 мин. |
1-тапсырма Мәтінді оқыңдар. Сұрақтарға жауап беріңдер. |
Тапсырманы орындайды. |
Жалпы - 2 балл Дескриптор: - үзіндіні оқиды - қойылған сұрақтарға жауап береді, өз ойларымен бөліседі |
Оқулық |
|
|
2-тапсырма "Жаңбыр тамшылары" көрнекілігінде жасырынған одағайға байланысты сұрақтарға жауап беріңіздер |
Бір-бірден шығып, жасырынған сұрақтарға жауап береді. |
Жалпы – 2 балл Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді; - нақты мысалдар келтіреді |
|
|
|
3-тапсырма Қаптамада кездесетін белгілерге зерттеу жүргізіп, 5-6 сөйлем жаз. |
Тапсырманы орындайды |
Жалпы - 3 балл. Дескриптор: - белгілерге зерттеу жүргізеді; - оларды қатыстырып мәтін құрастырады; - мәтін талаптарын сақтайды. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері |
|
|
4-тапсырма "Пицца тілімдерінде" жасырылған одағай сөздерді қатыстырып, топ-топпен "Дұрыс тамақтану" тақырыбында әңгіме құрастырыңдар. |
Тапсырманы жазбаша орындайды |
Жалпы - 3 балл Дескриптор: - одағайларды қатыстырып берілген бағытта мәтін құрастырады |
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин. |
Оқушылар сабаққа байланысты ойларын берілген көрнекілікке жазады. |
Сабаққа байланысты өз ойларын жазады. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
206-бет 8-тапсырма |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
















