|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
II бөлім. Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: “Менің отбасым және достарым”) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдарламалар құруды жалғастырамыз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.1 тармақталған алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тармақталған алгоритмді түсінеді, оған мысал келтіреді және жүзеге асыруды үйренеді; |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Тәуелсіздік және Отаншылдық айы |
- жеке және қоғамдық мүлделер арасындағы байланысты түсіндіру; - тиімді қарым-қатынас орнату; - комондада жұмыс істей білу; |
|||
|
ЖИ қолданылуы |
Picsart, Canva, chat GPT. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал. “Қимылды қайтала” әдісі арқылы
Топқа бөлу: Ою - өрнектер арқылы төрт топқа бөліну
Өткенді қайталау. https://wordwall.net/resource/36211677 Платформасында үй
тапсырмасы беріледі |
Мұғаліммен амандасады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Психолоиялық ахуал орнатады Оқушылар 4 - топқа бөлінеді Платформада үй жұмысын орындайды |
ҚБ: Стикерлер арқылы бағалау Оқушылар стикерлерді жинайды “Мадақтау” әдісі “Мадақтау” әдісі Дескриптор: - тапсырма-ларға дұрыс жауап береді |
Интеракттивті тақта Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация Презентация Таратпа қағазадар https://wordwall.net/resource/36211677 |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. https://youtu.be/YkBGJiPoSqw?feature=shared
Топтық жұмыс: Скриптіні толық аяқтау
Жұптық жұмыс. Зерттеу жұмысы
Жеке жұмыс. Компьютерде жеке тапсырма орындау. Тармақталған алгоритмге шарт құру.
Сергіту сәті: Оқушылар бейнеролик биін қайталап билейді.
Бектіу тапсырмасы: Тақырыпқа сай бекіту мақсатында сәйкестендіру тапсырмасын орындайды.
|
Мұғалімді тыңдайды Бейнероликті қарайды Жаңа ақпараттармен танысады Топтық тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тармақталған алгоритм шартын құрады Сергіту сәтін жасайды Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - аяқталмаған скриптілерге командалар қосады; - есеп құрасытырыптолық аяқтайды. Дескриптор: - неліктен екендігін айтады? - зерттейді. Дескриптор: - тармақтал-ған алгоритм-ге шарт құрады; - компьютер пайдаланады. “Мадақтау” әдісі Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді |
https://youtu.be/YkBGJiPoSqw?feature=shared Интербелсенді тақта Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Таратпа қағаздар Презентация Оқулық Таратпа қағаздар Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Таратпа қағаздар Презентация Презентация Кюар код |
|
Сабақтың соңы |
Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. Кері байланыс: Презентацияда берілген қазақша оюларды басу арқылы кері байланыс жасайды
|
Өзін-өзі бағалау. Кері байланыс жасау |
Жиналған стикерлер арқылы бағалаймын |
Презентация Стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
Бағдарламалар құруды жалғастырамыз. |
Күнделіктеріне жазып алады |
|
Оқулык |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бағдарлама құруды жалғастырамыз
Бағдарлама құруды жалғастырамыз
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
II бөлім. Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: “Менің отбасым және достарым”) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдарламалар құруды жалғастырамыз |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.1 тармақталған алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тармақталған алгоритмді түсінеді, оған мысал келтіреді және жүзеге асыруды үйренеді; |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Тәуелсіздік және Отаншылдық айы |
- жеке және қоғамдық мүлделер арасындағы байланысты түсіндіру; - тиімді қарым-қатынас орнату; - комондада жұмыс істей білу; |
|||
|
ЖИ қолданылуы |
Picsart, Canva, chat GPT. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Психологиялық ахуал. “Қимылды қайтала” әдісі арқылы
Топқа бөлу: Ою - өрнектер арқылы төрт топқа бөліну
Өткенді қайталау. https://wordwall.net/resource/36211677 Платформасында үй
тапсырмасы беріледі |
Мұғаліммен амандасады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. Психолоиялық ахуал орнатады Оқушылар 4 - топқа бөлінеді Платформада үй жұмысын орындайды |
ҚБ: Стикерлер арқылы бағалау Оқушылар стикерлерді жинайды “Мадақтау” әдісі “Мадақтау” әдісі Дескриптор: - тапсырма-ларға дұрыс жауап береді |
Интеракттивті тақта Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация Презентация Таратпа қағазадар https://wordwall.net/resource/36211677 |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. https://youtu.be/YkBGJiPoSqw?feature=shared
Топтық жұмыс: Скриптіні толық аяқтау
Жұптық жұмыс. Зерттеу жұмысы
Жеке жұмыс. Компьютерде жеке тапсырма орындау. Тармақталған алгоритмге шарт құру.
Сергіту сәті: Оқушылар бейнеролик биін қайталап билейді.
Бектіу тапсырмасы: Тақырыпқа сай бекіту мақсатында сәйкестендіру тапсырмасын орындайды.
|
Мұғалімді тыңдайды Бейнероликті қарайды Жаңа ақпараттармен танысады Топтық тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тармақталған алгоритм шартын құрады Сергіту сәтін жасайды Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - аяқталмаған скриптілерге командалар қосады; - есеп құрасытырыптолық аяқтайды. Дескриптор: - неліктен екендігін айтады? - зерттейді. Дескриптор: - тармақтал-ған алгоритм-ге шарт құрады; - компьютер пайдаланады. “Мадақтау” әдісі Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді |
https://youtu.be/YkBGJiPoSqw?feature=shared Интербелсенді тақта Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Таратпа қағаздар Презентация Оқулық Таратпа қағаздар Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Таратпа қағаздар Презентация Презентация Кюар код |
|
Сабақтың соңы |
Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. Кері байланыс: Презентацияда берілген қазақша оюларды басу арқылы кері байланыс жасайды
|
Өзін-өзі бағалау. Кері байланыс жасау |
Жиналған стикерлер арқылы бағалаймын |
Презентация Стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
Бағдарламалар құруды жалғастырамыз. |
Күнделіктеріне жазып алады |
|
Оқулык |
шағым қалдыра аласыз























