Бекітемін:
Оқу ісінің орынбасары: Г. Сейтова
|
Бөлім |
КУРСҚА КІРІСПЕ ЖӘНЕ LEGO® MINDSTORMS® EV3-МЕН ЖҰМЫС ІСТЕУ НЕГІЗДЕРІ |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы |
||||
|
Күні: |
15.10.2024 |
||||
|
Сыныбы: |
9 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бағдарламалау дегеніміз не? EV3-дің бағдарламасы. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларды бағдарлама және алгоритм ұғымдарымен таныстыру, EV3 бағдарламасында жұмыс жасауын түсіндіру. Жоба құрылымына алгоритмді құруды үйрету. Топта жұмыс істеу кезіндегі ережелерді сақтау, ынтымақтастықа жұмыс істеуге баулу. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Амандасу. «Датчик» арқылы 4 топқа бөлу (түс, жанасу, ультрадыбысты, гироскопиялық). Сәйкестендіру тест арқылы үй тапсырмасы тексеріледі. EV3 бағдарламасына оқушылардың назарын Интербелсенді тақтаға аудару. «LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» арқылы мағлұматтар алу тоқталу. |
Оқушылар датчиктер атаулары арқылы топқа бөлінеді Оқушылар жазып болған соң интерактивті тақтадан дұрыс жауаптарын тексеруге мүмкіндік алады. «LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» арқылы мағлұматтар алады
|
Формативті бағалау Формативті бағалау |
Карточкалар Парақшалар Интер белсенді тақта, слайд |
|
|
Сабақтың ортасы |
Қозғалу траекториясының алгоритмын құрып, топтар арасында алмасады (1-3, 2-4)
|
Оқушылар алған тапсырмаларды орындайды. Қимылдар арқылы бойларын сергіту |
Формативті бағалау |
Плакат Б |
|
|
|
«LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» бағдарламасы арқылы жұмыс жасау. |
|
Формативті бағалау |
Тапсырма жазылған парақшалар |
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау критерийлері бойынша оқушылармен бірігіп бағалау Өз бетттерімен роботтың қозғалуына алгоритм құрастыру. Оқушыларға парақшалар үлестіру. |
Бағалау парақтарын толтырып, топ басшылары бағалайды Оқушылар үй тапсырмасын жазу Оқушылар кері байланыс «Не білгім келеді, не білдім, не ұқтым» |
Формативті бағалау |
Смайликтер П |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бағдарламалау дегеніміз не? EV3-дің бағдарламасы.
Бағдарламалау дегеніміз не? EV3-дің бағдарламасы.
Бекітемін:
Оқу ісінің орынбасары: Г. Сейтова
|
Бөлім |
КУРСҚА КІРІСПЕ ЖӘНЕ LEGO® MINDSTORMS® EV3-МЕН ЖҰМЫС ІСТЕУ НЕГІЗДЕРІ |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы |
||||
|
Күні: |
15.10.2024 |
||||
|
Сыныбы: |
9 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бағдарламалау дегеніміз не? EV3-дің бағдарламасы. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларды бағдарлама және алгоритм ұғымдарымен таныстыру, EV3 бағдарламасында жұмыс жасауын түсіндіру. Жоба құрылымына алгоритмді құруды үйрету. Топта жұмыс істеу кезіндегі ережелерді сақтау, ынтымақтастықа жұмыс істеуге баулу. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушы іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Амандасу. «Датчик» арқылы 4 топқа бөлу (түс, жанасу, ультрадыбысты, гироскопиялық). Сәйкестендіру тест арқылы үй тапсырмасы тексеріледі. EV3 бағдарламасына оқушылардың назарын Интербелсенді тақтаға аудару. «LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» арқылы мағлұматтар алу тоқталу. |
Оқушылар датчиктер атаулары арқылы топқа бөлінеді Оқушылар жазып болған соң интерактивті тақтадан дұрыс жауаптарын тексеруге мүмкіндік алады. «LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» арқылы мағлұматтар алады
|
Формативті бағалау Формативті бағалау |
Карточкалар Парақшалар Интер белсенді тақта, слайд |
|
|
Сабақтың ортасы |
Қозғалу траекториясының алгоритмын құрып, топтар арасында алмасады (1-3, 2-4)
|
Оқушылар алған тапсырмаларды орындайды. Қимылдар арқылы бойларын сергіту |
Формативті бағалау |
Плакат Б |
|
|
|
«LEGO® MINDSTORMS® Education EV3» бағдарламасы арқылы жұмыс жасау. |
|
Формативті бағалау |
Тапсырма жазылған парақшалар |
|
|
Сабақтың соңы |
Бағалау критерийлері бойынша оқушылармен бірігіп бағалау Өз бетттерімен роботтың қозғалуына алгоритм құрастыру. Оқушыларға парақшалар үлестіру. |
Бағалау парақтарын толтырып, топ басшылары бағалайды Оқушылар үй тапсырмасын жазу Оқушылар кері байланыс «Не білгім келеді, не білдім, не ұқтым» |
Формативті бағалау |
Смайликтер П |
|
шағым қалдыра аласыз















