|
«Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
16 |
Қатыспағандар саны |
0 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдаршам-Робот |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Түс датчигінің 3 түрлі режим арқылы бағдаршаи-робот жасау. |
|||
|
Құндылықтар: |
Жаңашылдық,әділдік,жауапкершілік |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көгершін хаты»әдісі бойынша жақсы тілек айту. Сынып оқушыларын Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу. 1-топ.Red 2-топ.Green 3-топ.Blue 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен танысу. 3.«Шахмат»әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау.Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылардың бос ақ ұяшықтарға ойларын кезекпен жазады,кейін ой бөліседі. |
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге анықтама жазады |
Стикерлер 1-10балл арасындағы шкала бойынша бағалау |
Түрлі түсті қағаздар Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа сабақ: Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Өрмекші »әдісі.Оқушылар постерге өрмекшінің сұлбасынан сала отырып ,басына тақырыпты,денесіне өзекті ойлары,аяқтарына тірек сөздер арқылы шешу жолдарын жазып,өз ойларын тиянақтап пысықтайды. Скретч пен LEGO Mindstorms Education EV3 програмасының қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар?
«Ашық микрофон»әдісі.Бірінші топ қолдарынан микрофон ұстап,жаңа сабаққа байланысты сұрақ қояды,екінші топ жауап береді. Кері байланыс:«Бір ауыз сөз» Ұнады,қажет ,пайдалы,білім,үйрендім,қызықтым,есте сақтадым. |
Берілген суреттерге қарап ұқсастықты табады Өзін өзі бағалау |
1-10балл арасындағы шкала бойынша бағалау |
сурет/слайд Суреттер /слайд Lego Mindstorms Education программаcы |
|
Сабақтың соңы |
түс датчигі - Откройте поле (wordwall.net) 2.Кері байланыс және өзін өзі бағалау Электр тогы әдісі |
Кері байланыс. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Үйге тапсырма: §10 Бағдаршам-робот.Оқулықтың 47бетіндегі Үйде орындайық тапсырмасын орындау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бағдаршам-Робот
Бағдаршам-Робот
|
«Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
16 |
Қатыспағандар саны |
0 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдаршам-Робот |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Түс датчигінің 3 түрлі режим арқылы бағдаршаи-робот жасау. |
|||
|
Құндылықтар: |
Жаңашылдық,әділдік,жауапкершілік |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көгершін хаты»әдісі бойынша жақсы тілек айту. Сынып оқушыларын Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу. 1-топ.Red 2-топ.Green 3-топ.Blue 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен танысу. 3.«Шахмат»әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау.Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылардың бос ақ ұяшықтарға ойларын кезекпен жазады,кейін ой бөліседі. |
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге анықтама жазады |
Стикерлер 1-10балл арасындағы шкала бойынша бағалау |
Түрлі түсті қағаздар Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа сабақ: Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Өрмекші »әдісі.Оқушылар постерге өрмекшінің сұлбасынан сала отырып ,басына тақырыпты,денесіне өзекті ойлары,аяқтарына тірек сөздер арқылы шешу жолдарын жазып,өз ойларын тиянақтап пысықтайды. Скретч пен LEGO Mindstorms Education EV3 програмасының қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар?
«Ашық микрофон»әдісі.Бірінші топ қолдарынан микрофон ұстап,жаңа сабаққа байланысты сұрақ қояды,екінші топ жауап береді. Кері байланыс:«Бір ауыз сөз» Ұнады,қажет ,пайдалы,білім,үйрендім,қызықтым,есте сақтадым. |
Берілген суреттерге қарап ұқсастықты табады Өзін өзі бағалау |
1-10балл арасындағы шкала бойынша бағалау |
сурет/слайд Суреттер /слайд Lego Mindstorms Education программаcы |
|
Сабақтың соңы |
түс датчигі - Откройте поле (wordwall.net) 2.Кері байланыс және өзін өзі бағалау Электр тогы әдісі |
Кері байланыс. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Үйге тапсырма: §10 Бағдаршам-робот.Оқулықтың 47бетіндегі Үйде орындайық тапсырмасын орындау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














