|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кошакаева Г.К |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдаршам-робот |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: Түс датчигінің негізгі қызметін біледі. Көптеген оқушылар: Түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасай алады. Кейбір оқушылар: Дайын роботты іске қоса алады. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көгершін хаты» әдісі бойынша жақсы тілек айту. Сынып оқушыларын Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу. 1-топ. Red 2-топ. Green 3-топ. Blue 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.«Шахмат» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау. Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі.
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Смайликтер арқылы 1 смайлик 1 балл |
Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Өрмекші» әдісі. Оқушылар постерге өрмекшінің сұлбасын сала отырып, басына тақырыпты, денесіне өзекті ойларды, аяқтарына тірек сөздер арқылы шешу жолдарын жазып, өз ойларын тиянақтап пысықтайды. Скретч пен LEGO MINDSTORMS Education EV3 програмасының қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар?
|
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге анықтамасын жазады Берілген суретке қарап ұқсастық табады. |
/1-10 балл арасындағы шкала бойынша бағалау/ |
Сурет/слайд Сурет/слайд |
|
Сабақтың соңы |
«Ашық микрофон» әдісі. Бірінші топ қолдарына микрофон ұстап, жаңа сабаққа байланысты сұрақ қояды, екінші топ жауап береді. 2. «Нысана» рефлексиясы Әрбір секторда нысанаға белгі қойыңыз.Нысананың ортасына неғұрлым жақынырақ, ондыққа қарай, нысананың шеті нөлге жақын. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Таратпалар |
|
Үй тапсырма сы |
Үйге тапсырма: §10 Бағдаршам робот. Оқулықтың 47-бетіндегі «Үйде орындайық» тапсырмасын орындау. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бағдаршам-робот, 4 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
|
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Кошакаева Г.К |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 4 |
Қатысушылр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағдаршам-робот |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: Түс датчигінің негізгі қызметін біледі. Көптеген оқушылар: Түс датчигін қолдану арқылы бағдаршам-робот жасай алады. Кейбір оқушылар: Дайын роботты іске қоса алады. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Көгершін хаты» әдісі бойынша жақсы тілек айту. Сынып оқушыларын Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу. 1-топ. Red 2-топ. Green 3-топ. Blue 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.«Шахмат» әдісі арқылы өткен тақырыпты қайталау. Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі.
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Смайликтер арқылы 1 смайлик 1 балл |
Оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Өрмекші» әдісі. Оқушылар постерге өрмекшінің сұлбасын сала отырып, басына тақырыпты, денесіне өзекті ойларды, аяқтарына тірек сөздер арқылы шешу жолдарын жазып, өз ойларын тиянақтап пысықтайды. Скретч пен LEGO MINDSTORMS Education EV3 програмасының қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар?
|
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге анықтамасын жазады Берілген суретке қарап ұқсастық табады. |
/1-10 балл арасындағы шкала бойынша бағалау/ |
Сурет/слайд Сурет/слайд |
|
Сабақтың соңы |
«Ашық микрофон» әдісі. Бірінші топ қолдарына микрофон ұстап, жаңа сабаққа байланысты сұрақ қояды, екінші топ жауап береді. 2. «Нысана» рефлексиясы Әрбір секторда нысанаға белгі қойыңыз.Нысананың ортасына неғұрлым жақынырақ, ондыққа қарай, нысананың шеті нөлге жақын. |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Таратпалар |
|
Үй тапсырма сы |
Үйге тапсырма: §10 Бағдаршам робот. Оқулықтың 47-бетіндегі «Үйде орындайық» тапсырмасын орындау. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




