Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: Қазақстан тарихы |
Сынып: 11 |
Мерзімі: |
|||
|
Тақырыбы: |
§2. Жоңғар шапқыншылығына қарсы күрестің көшбастаушылары |
||||
|
Мақсаты: |
Жоңғар шапқыншылыққа қарсы күрестің көшбастаушылары: хандар, билер, батырлар, олардың өмірі мен ерлігі туралы біліп, түсінеді |
||||
|
Күтілетін нәтиже: |
|
||||
|
Бағалау критерийлері: |
Теорияны түсіну, негізгі идеяны білу, рефлексия жасау |
||||
|
Әдіс-тәсілдер: |
Джигсо әдісі, диалогтық оқыту |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Кезеңі |
Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Кіріспе
|
2 минут |
Сәлемдесу Түгендеу Оқушылардың зейінін сабаққа аудару |
Оқушылар оқу құралдарын дайындайды |
Оқушылардың белсенділігін арттыру үшін ауызша мадақтау |
АКТ стикерлер |
|
2 минут |
Оқушыларды топқа бөлу Батырлар есімімен бөлу |
Оқушы қызығушылық танытып, белсенділігі артады |
Жылдам отырған топқа 1 стикер беру |
Тақырыпқа байланысты суреттер |
|
|
Таныстырылым |
3 минут |
3. Билер
|
Оқушылар тыңдай біледі, тақырыпты әңгімелейді |
Стикерлер арқылы ынталандыру |
АКТ |
|
Негізгі бөлім |
20 минут |
Джигсо әдісі |
Оқушы орындау керек Мәтінмен жұмыс |
Белсенді топқа стикерлер |
Қазақстанның саяси картасы А4 форматтағы қағаздар |
|
5 минут |
Автобус аялдамасы |
Қазақстанның саяси картасымен жұмыс Дәптермен жұмыс Оқушылар тыңдайды, жауап береді |
Стикерлер арқылы
|
Оқулық
|
|
|
3 минут |
Сергіту сәті |
Бой жазу, ой сергіту |
Ауызша мадақтау
|
Тақырыпқа байланысты суреттер АКТ |
|
|
Қорытынды |
10 минут |
Суммативті бағалау Рефлексия жасау Үйге тапсырма |
Оқушы өзін-өзі бағалайды Рефлексия |
Бағалау
Сенгвич әдісі |
Интерактвті тақта Постер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
бактерия, құрылысы, қызметі
бактерия, құрылысы, қызметі
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пәні: Қазақстан тарихы |
Сынып: 11 |
Мерзімі: |
|||
|
Тақырыбы: |
§2. Жоңғар шапқыншылығына қарсы күрестің көшбастаушылары |
||||
|
Мақсаты: |
Жоңғар шапқыншылыққа қарсы күрестің көшбастаушылары: хандар, билер, батырлар, олардың өмірі мен ерлігі туралы біліп, түсінеді |
||||
|
Күтілетін нәтиже: |
|
||||
|
Бағалау критерийлері: |
Теорияны түсіну, негізгі идеяны білу, рефлексия жасау |
||||
|
Әдіс-тәсілдер: |
Джигсо әдісі, диалогтық оқыту |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Кезеңі |
Уақыты |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Кіріспе
|
2 минут |
Сәлемдесу Түгендеу Оқушылардың зейінін сабаққа аудару |
Оқушылар оқу құралдарын дайындайды |
Оқушылардың белсенділігін арттыру үшін ауызша мадақтау |
АКТ стикерлер |
|
2 минут |
Оқушыларды топқа бөлу Батырлар есімімен бөлу |
Оқушы қызығушылық танытып, белсенділігі артады |
Жылдам отырған топқа 1 стикер беру |
Тақырыпқа байланысты суреттер |
|
|
Таныстырылым |
3 минут |
3. Билер
|
Оқушылар тыңдай біледі, тақырыпты әңгімелейді |
Стикерлер арқылы ынталандыру |
АКТ |
|
Негізгі бөлім |
20 минут |
Джигсо әдісі |
Оқушы орындау керек Мәтінмен жұмыс |
Белсенді топқа стикерлер |
Қазақстанның саяси картасы А4 форматтағы қағаздар |
|
5 минут |
Автобус аялдамасы |
Қазақстанның саяси картасымен жұмыс Дәптермен жұмыс Оқушылар тыңдайды, жауап береді |
Стикерлер арқылы
|
Оқулық
|
|
|
3 минут |
Сергіту сәті |
Бой жазу, ой сергіту |
Ауызша мадақтау
|
Тақырыпқа байланысты суреттер АКТ |
|
|
Қорытынды |
10 минут |
Суммативті бағалау Рефлексия жасау Үйге тапсырма |
Оқушы өзін-өзі бағалайды Рефлексия |
Бағалау
Сенгвич әдісі |
Интерактвті тақта Постер |
шағым қалдыра аласыз













