17.01.2017жыл
Көркем
жазу
Сабақтын
тақырыбы: « »
әріптері.
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеруЖазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.ауада жазып үйрету
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
« »әріптерінің жазылуымен
танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«З»» әріптерін көркем жазу
дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.
Көркем
жазу20.11.2016жыл.
Сабақтын
тақырыбы: «Ы»әрпі
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың
барысы:Ұйымдастыру кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
» Ы»әріптерінің жазылуымен
танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.№1
«Ы» әріптерін көркем жазу
дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Көркем
жазу
Сабақтын
тақырыбы: « Ғ» « Р»
әріптері.
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
«Ғ» «Р» әріптерінің
жазылуымен танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«Ғ» «Р» әріптерін көркем
жазу дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.
Көркем
жазу
Сабақтын
тақырыбы: « Д» « М»
әріптері.
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың
барысы: Ұйымдастыру
кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
«Д» «М» әріптерінің
жазылуымен танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«Д» «М» әріптерін көркем
жазу дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.
Көркем
жазу
Сабақтын
тақырыбы: « Л» « У»
әріптері.
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың
барысы: Ұйымдастыру
кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
«Л» «У» әріптерінің
жазылуымен танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«Л» «У» әріптерін көркем
жазу дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.
Көркем
жазу06.11.2016
Сабақтын
тақырыбы: « Д» « М»
әріптері.
Сабақтың
мақсаты: Балаларды таза көркем әрі
таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын саналы түрде
қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа, жауапкершілікке
тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
«Д» «М» әріптерінің
жазылуымен танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«Д» «М» әріптерін көркем
жазу дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.
Көркем
жазу20.11.2016
Сабақтын
тақырыбы: « Б» « С»
әріптері.
Сабақтың мақсаты: Балаларды
таза көркем әрі таза жазуға үйрету. Ой өрістерін ақыл ойларын
саналы түрде қалыптастыруды дамыту. Ұқыптылыққа тазалыққа,
жауапкершілікке тәрбиелеу.
Сабақтың
әдісі: Сұрақ –жауап,
түсіндіру.
Сабақтың
түрі: Аралас
сабақ
Сабақтың
көрнекілігі: Жазу үлгі дәптері,
әріптер.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
Балалардың жазу үлгі
дәптерлерін тексеру Жазған жазуларын қадағалау. Әдемі , таза,көркем
жазуға үйрету.
Үй тапсырмасын
тексеру.
Өткен сабақты қайталап,
пысықтап өту.
Жана
сабақ.
«Б» «С» әріптерінің
жазылуымен танстыру. Неше бөлшектен тұратынын
түсіндіру.
Сергіту
сәті
Тербеледі
ағаштар,
Алдымыздан жел
еседі,
Кіп кішкентай
ағаштар
Үлкен болып
өседі.
Дәптермен
жұмыс.
«б» «С» әріптерін көркем
жазу дәптерлеріне жаздыру.
Сабақты
қорыту.
Жақсы, әдемі,таза жазған
оқушыларды мадақтау және бағалау.
Үй тапсырмасын
беру.