|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ажмуратова С |
|||||
|
Күні: |
28.11.24ж. |
|||||
|
Сынып: |
3 «б» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бақылау диктанты «Анасының жұмысы» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету, толықтыру 3.4.1.1 әріптерінің емлесін сақтап жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есту бойынша сөздер мен сөйлемдерді дұрыс жазады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптарды пысықтау Сұрақтарға жауап беру
Жаңа тақырып Диктант жаздыру Мақсаты: Оқушылардың алған білім білік дағдыларын, сауаттылығын тексеру.
Міндеттері: Жазылуы қиын сөздермен таныстыру Қатесіз,сауатты жазуға дағдылау. Көркем жазуларын талап ету. Анасының жұмысы Аяжанның апасы дәріханада қызмет істейді. Аяжан апасының дәріханасында талай болған. Ондағының бәрі оған ұнайды. Тап-таза, жинақы. Дәріханада дәрі көп. Апасы басына тақия киеді. Үстінде ақ халат. Дәрігер оқушыларға, жұмысшыларға, құрылысшыларға, ауырған адамдардың бәріне дәрі жазып береді. Апасы жазып берген дәрілерді оларға тауып береді. Анасының жұмысы Аяжанды қызықтырады. (47 сөз)
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Тапсырманы орындайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өтілген тақырыптарға байланысты сұрақтарға жауап береді-1б
ҚБ: «Жапонша бағалау» әдісі
«Желкенді кеме» әдісі |
Суреттер
Жұмыс дәптері
Жұмыс дәптері
Кері байла-ныс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бақылау диктанты "Ананың жұмысы"
Бақылау диктанты "Ананың жұмысы"
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ажмуратова С |
|||||
|
Күні: |
28.11.24ж. |
|||||
|
Сынып: |
3 «б» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бақылау диктанты «Анасының жұмысы» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету, толықтыру 3.4.1.1 әріптерінің емлесін сақтап жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есту бойынша сөздер мен сөйлемдерді дұрыс жазады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 8минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптарды пысықтау Сұрақтарға жауап беру
Жаңа тақырып Диктант жаздыру Мақсаты: Оқушылардың алған білім білік дағдыларын, сауаттылығын тексеру.
Міндеттері: Жазылуы қиын сөздермен таныстыру Қатесіз,сауатты жазуға дағдылау. Көркем жазуларын талап ету. Анасының жұмысы Аяжанның апасы дәріханада қызмет істейді. Аяжан апасының дәріханасында талай болған. Ондағының бәрі оған ұнайды. Тап-таза, жинақы. Дәріханада дәрі көп. Апасы басына тақия киеді. Үстінде ақ халат. Дәрігер оқушыларға, жұмысшыларға, құрылысшыларға, ауырған адамдардың бәріне дәрі жазып береді. Апасы жазып берген дәрілерді оларға тауып береді. Анасының жұмысы Аяжанды қызықтырады. (47 сөз)
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Тапсырманы орындайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Өтілген тақырыптарға байланысты сұрақтарға жауап береді-1б
ҚБ: «Жапонша бағалау» әдісі
«Желкенді кеме» әдісі |
Суреттер
Жұмыс дәптері
Жұмыс дәптері
Кері байла-ныс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















