Бекітемін:________________ Оқу ісінің меңгерушісі: _______________ 53- сабақ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Басқатырғыштар мен ребустар / Бау-бақшада не өседі?
(Сабақтың тақырыбы)
|
Педагогтың аты-жөні |
Рахимжанова Д.М |
|||||
|
Пәні |
Математика |
|||||
|
Бөлім |
2В. Сандар мен заңдылықтар |
|||||
|
Күні |
11.12.23 |
|||||
|
Сыныбы: 1 «Г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Басқатырғыштар мен ребустар / Бау-бақшада не өседі? |
|||||
|
Оқу мақсаты |
1.4.2.2** бірдей цифрлар мен фигуралардан тұратын басқатырғыштар, есептер, ребустар шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Басқатырғыштар мен ребустарды шешуді үйренеді |
|||||
|
Құндылық |
Құрмет |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Ұйымдастыру ___ мин |
Психологиялық ахуал «Төрт құбылыс» тренингі Мақсаты:Есте сақтау қабілетін дамыту, əрбір қатысушының қозғалысқа келіп сергуіне ықпал жасау. Нұсқаулық: Ауа-қолдарын көтереді. Жел –қолдарын шайқайды. От- қолдарын айналдырады. Су-қолдарын сілкиді. |
Нқсқаулыққа сәйкес іс-әрекеттерді жасайды |
Жарайсыңдар! |
слайд
|
||
|
___ мин |
Өзектендіру. Оқулықтағы 1-тапсырманы орындату. 1-есеп: Бақта не өсіріледі? Бақшада ше? Суреттер салынған шаршыларға қара. Не байқадың?
Суреттер қалай орналасқан? Бос шаршыға қай көгөністі қою керек?
|
Бақта не өсіріледі? Бақшада ше? Суреттер салынған шаршыларға қарай отырып, бос шаршыға тиісті көгөністі анықтайды |
Дескриптор: -қосылғыштардың қосындысы түрінде жаза алады -мәндерін қатесіз есептейді. |
Оқу-лық, дәптер |
||
|
___ мин |
(Т) 2-есеп: Барлық бағыт бойынша сандардың қосындысын тап. Бос орындардағы тиісті сандарды ата.
|
Барлық бағыт бойынша сандардың қосындысын табады. Бос орындардағы тиісті сандарды атайды. |
|
Оқу-лық, дәптер. |
||
|
___ мин |
3-есеп: Математикалық ребустар. Қандай сандар жасырылғанын тап.
|
Тапсырманы өзбетімен орындайды. Ребустағы жасырынған сандарды табады |
-кесте бойынша өрнек құрады -мәндерін анықтайды. «Отшашу» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды. |
Оқу-лық, дәптер. |
||
|
___ мин |
4-есеп:Көгөністерді себеттерге қалай салуға болады?
|
Көгөністерді себеттерге салудың бірнеше нұсқасын ұсынады |
|
Оқу-лық, слайд |
||
|
___ мин |
Осығандейінөтілгенматериалменжұмыс.
Дәптердегі №2 тапсырма өз бетімен орындалады. Тиісті санды тауып, әсиқырлы мысалдарды есепте
|
Тапсырманы өз бетімен орындайды. Әр мысалдағы үлкен сан жасырынған затты қоршайды Тиісті санды тауып, сиқырлы мысалдар-ды есептеп, мәнін табады |
Өз білімін бағалау үшін дәптердің жиегіндегі бағдаршамды бояйды. |
Баспа негіздегі жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы ____мин |
Сұрақтар тақтасы. Тақырыпқа байланысты туралы қандай сұрақ қояр едің?
Бағала. Қай сыныптасыңның сұрағы қызық болды?
|
Сабақ барысындағы орындалған
тапсырмалардың қиын, қызықты болған тұстарын айтады. Сұрақтар
қояды. Сыныптасын
бағалайды |
|
«Еркін микрофон» әдісі |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Басқатырғыштар
Басқатырғыштар
Бекітемін:________________ Оқу ісінің меңгерушісі: _______________ 53- сабақ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Басқатырғыштар мен ребустар / Бау-бақшада не өседі?
(Сабақтың тақырыбы)
|
Педагогтың аты-жөні |
Рахимжанова Д.М |
|||||
|
Пәні |
Математика |
|||||
|
Бөлім |
2В. Сандар мен заңдылықтар |
|||||
|
Күні |
11.12.23 |
|||||
|
Сыныбы: 1 «Г» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Басқатырғыштар мен ребустар / Бау-бақшада не өседі? |
|||||
|
Оқу мақсаты |
1.4.2.2** бірдей цифрлар мен фигуралардан тұратын басқатырғыштар, есептер, ребустар шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Басқатырғыштар мен ребустарды шешуді үйренеді |
|||||
|
Құндылық |
Құрмет |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі уақыты |
Педагогтың іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||
|
Ұйымдастыру ___ мин |
Психологиялық ахуал «Төрт құбылыс» тренингі Мақсаты:Есте сақтау қабілетін дамыту, əрбір қатысушының қозғалысқа келіп сергуіне ықпал жасау. Нұсқаулық: Ауа-қолдарын көтереді. Жел –қолдарын шайқайды. От- қолдарын айналдырады. Су-қолдарын сілкиді. |
Нқсқаулыққа сәйкес іс-әрекеттерді жасайды |
Жарайсыңдар! |
слайд
|
||
|
___ мин |
Өзектендіру. Оқулықтағы 1-тапсырманы орындату. 1-есеп: Бақта не өсіріледі? Бақшада ше? Суреттер салынған шаршыларға қара. Не байқадың?
Суреттер қалай орналасқан? Бос шаршыға қай көгөністі қою керек?
|
Бақта не өсіріледі? Бақшада ше? Суреттер салынған шаршыларға қарай отырып, бос шаршыға тиісті көгөністі анықтайды |
Дескриптор: -қосылғыштардың қосындысы түрінде жаза алады -мәндерін қатесіз есептейді. |
Оқу-лық, дәптер |
||
|
___ мин |
(Т) 2-есеп: Барлық бағыт бойынша сандардың қосындысын тап. Бос орындардағы тиісті сандарды ата.
|
Барлық бағыт бойынша сандардың қосындысын табады. Бос орындардағы тиісті сандарды атайды. |
|
Оқу-лық, дәптер. |
||
|
___ мин |
3-есеп: Математикалық ребустар. Қандай сандар жасырылғанын тап.
|
Тапсырманы өзбетімен орындайды. Ребустағы жасырынған сандарды табады |
-кесте бойынша өрнек құрады -мәндерін анықтайды. «Отшашу» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды. |
Оқу-лық, дәптер. |
||
|
___ мин |
4-есеп:Көгөністерді себеттерге қалай салуға болады?
|
Көгөністерді себеттерге салудың бірнеше нұсқасын ұсынады |
|
Оқу-лық, слайд |
||
|
___ мин |
Осығандейінөтілгенматериалменжұмыс.
Дәптердегі №2 тапсырма өз бетімен орындалады. Тиісті санды тауып, әсиқырлы мысалдарды есепте
|
Тапсырманы өз бетімен орындайды. Әр мысалдағы үлкен сан жасырынған затты қоршайды Тиісті санды тауып, сиқырлы мысалдар-ды есептеп, мәнін табады |
Өз білімін бағалау үшін дәптердің жиегіндегі бағдаршамды бояйды. |
Баспа негіздегі жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы ____мин |
Сұрақтар тақтасы. Тақырыпқа байланысты туралы қандай сұрақ қояр едің?
Бағала. Қай сыныптасыңның сұрағы қызық болды?
|
Сабақ барысындағы орындалған
тапсырмалардың қиын, қызықты болған тұстарын айтады. Сұрақтар
қояды. Сыныптасын
бағалайды |
|
«Еркін микрофон» әдісі |
||
шағым қалдыра аласыз




















