Бастауыш сынып оқушыларын жақсы азамат етіп тәрбиелеу

Тақырып бойынша 31 материал табылды

Бастауыш сынып оқушыларын жақсы азамат етіп тәрбиелеу

Материал туралы қысқаша түсінік
ЖАНЕРКЕ, [27.03.2025 19:24] *Бастауыш сынып оқушыларын жақсы азамат етіп тәрбиелеу* Бастауыш сынып — баланың жеке тұлға ретінде қалыптасуының алғашқы кезеңі. Бұл уақытта бала тек білім алып қана қоймай, қоғамда өз орнын табу, адамдармен қарым-қатынас жасау, өмірлік дағдыларды меңгеру сияқты маңызды процестерден өтеді. Бастауыш сынып оқушысын жақсы азамат етіп тәрбиелеу — ұстаздар мен ата-аналардың ортақ міндеті. Жақсы азамат болу дегеніміз, ең алдымен, адамгершілік құндылықтарды бойына сіңірген, қоғамға пайдалы, қайырымды әрі әділ тұлға болуды білдіреді. *1. Адамгершілік тәрбиесі* Бастауыш сынып оқушыларын жақсы азамат етіп тәрбиелеуде ең бастысы — адамгершілік тәрбиесін беру. Бұл — баланың өз-өзіне және өзгелерге деген қарым-қатынасын қалыптастыру, оның ішінде сүйіспеншілік, құрмет, әділдік, адалдық сияқты қасиеттерді дамыту. Мектептегі алғашқы күндерінен бастап балаға ұжымда жұмыс істеу, басқаларға көмектесу, достарына қолдау көрсету сияқты дағдыларды үйрету керек. Адамгершілік т
Материалдың қысқаша нұсқасы



Білім беру ұйымының атауы

В.Терешкова атындағы шағын орталықты негізгі мектеп

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Дені саудың жаны сау

Педагогтің аты-жөні:

Айдарбекова Жанерке

Күні:

22.01.2025ж

Сынып:

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

71 сабақ. Сөз құрамы. Түбір мен қосымша..

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.4.1 - тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау

2.3.2.1* үлгі бойынша қарапайым хабарландыру, хабарлама жазу

2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату;

Сабақтың мақсаты

Түбір мен қосымшаны ажырата алады

Тақырыбы бойынша мәтін мазмұнын болжай алады

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ

Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут







Сабақ

тың ортасы

22 минут






































Сергіту сәті

2 минут







Сабақты қорыту

6минут






































Кері байланыс

5 минут




Психологиялық ахуал қалыптастыру

Күннің көзі ашылып

Көкке шуақ шашылып

ҚҰтты қонақ келіпті

Төрімізге еніпті

Амандасу үлкенге

Тәрбиенің басы ғой

Ал,қанекей бәріміз

Сәлем – дейік үлкенге


Өткенді пысықтау

25-жаттығу

Жұмбақты оқып, шешуін тап.

Кімнің ұшқыр ойы?

Сайысатын кімдер, айт,

Үш раунд бойы

Ж: Боксшы

Ұшқыр- зерек,алғыр


Жаңа тақырып

Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың

қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну

Суреттерге қара

-Суретте кімдер бейнеленген?

-Қандай спорт түрі?

-Түбір мен қосымшаның өзгешелігін тауып көр.

-Түбір сөздерде мағына бар ма?

Қосымшада ше? Қорытынды жаса.


Ережемен жұмыс


ЕБҚ

Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Оқушылар, парталар, кітаптар.

ЕҚБ



28 –жаттығу

«Белгілеп оқу» әдісі

Қарамен жазылған сөздердегі түбір мен қосымшаны ажыратып,көшіріп жаз

Топтық жұмыс

1 топ Мәтін не туралы айтылған?

2 топ Мәтінді өз ойымен ары қарай жалғастыр

3 топ Тәукенің бұдан кейінгі әрекеті қандай болады деп ойлайсың?



30 – жаттығу

Зерттеу жұмысы

Тәжірибе жаса.

Орманшы сөзінің негізгі бөлігін қағазбен жап.Жабылмай қалған бөлігін оқып көр.Қалай ойлайсың, бұл бөліктің жеке тұрғанда мағынасы болама?

Ж: Сөздің түбірсіз мағынасы болмайды.



31 – жаттығу

Деңгейлік тапсырма

1-деңгей.

Хабарландыруды оқы, сұрақтарға жауап бер. Бір сөйлемді сөз құрамына талда.

2-деңгей.

Сахналық қойылым қоятындай ертегі сценарийін әзірле.

3-деңгей.

Дәптеріңе хабарлама жаз.


Үй тапсырмасы

29-жаттығу

Өлеңді жатқа жаз

Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Түбір қосымша

Маңдай- дан,

Шаңғы- м,

Қырат- тан.


ҚЖ:

Берілген таратпа парақтағы сөздерді сөз құрамына талда.

Ауылда, мектептің, доптар, балапандар, жолда, апамды, түнде, менің.



Кері байланыс





Амандасады.Жақсы тілектер айтады







Үй тапсырмасын тексертеді










Суретпен жұмыс жасайды














Жеке жұмыс жүргізеді











Тапсырмалар

ды орындайды







Жаттығу жасайды








Тәжірибе жасайды










Хабарланды

ру жасайды









Үй тапсырмасын алады







Қосымша жұмыс жасайды










Кері байланыс жасайды

Бәйге бағалау






Дескриптор

Жұмбақты оқып, шешуін табады-1б

Ұшқыр сөзінің омонимін айтады-1б







Дескриптор:

Сөздерді оқиды-1б

Түбір мен қосымшаның өзгешелігін табады-1б.








Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.





Керемет!


Дескриптор :

1-топ

Мәтінде не туралы айтылғанын әңгімелейді-1б

2-топ

Мәтінді әрі қарай жалғастырады-1б

3-топ

Тәукенің бұдан кейінгі әрекеті қандай болатынын болжайды-1б

Қарамен жазылған сөздерді түбір мен қосымшасына ажыратып, сөздерді көшіріп жазады-1б






Дескриптор:

Сөздің түбірсіз мағынасы болатын, болмайтынына көздерін жеткізеді-1б



Дескриптор:

Хабарландыруды оқиды-1б

Хабарландырудың қойылымға арналғанын анықтайды-1б

Өз бетінші хабарлама жаза алады-1б



Дескриптор:

Өлеңді жатқа жазады-1б

Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б










«Білім поштасы» әдісі











Суреттер









Оқулық








Суреттер








Оқулық










Оқулық
























Қимылдар









Оқулық











Жұмыс дәптері










Оқулық







Тартпа парақтар









Кері байланыс тақтасы





















Білім беру ұйымының атауы

В.Терешкова атындағы шағын орталықты негізгі мектеп

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Дені саудың жаны сау

Педагогтің аты-жөні:

Айдарбекова Жанерке Қалдыбекқызы

Күні:

22.01.2025ж

Сынып:

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

72 сабақ. Түбір мен қосымша.


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау

2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерінсақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу

Сабақтың мақсаты

Түбір мен қосымшаны ажырата алады

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ

Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі



Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут







Сабақ

тың ортасы

22 минут































Сергіту сәті

2 минут








Сабақты қорыту

6минут







Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру

Күннің көзі ашылды,

Көкке шуақ шашылды

Құтты қонақ келіпті

Төрімізге еніпті.

Амандасу үлкенге,

Тәрбиенің басы ғой,

Ал,қанекей бәріміз

Салем – дейік,үлкенге.

Өткенді пысықтау

Жаңа тақырып

Бейнежазба

Түбір мен қосымша


33 -жаттығу

Өлеңді жатқа жаз

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып ,мәтінді көшіріп жаз.

Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың

қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну



Түбір мен қосыша ажырату ұл мен қыз

Қазақ үйдегі сөздері ажырау





Бургер әдісі

Түбірге қосымшаның дұрысын жалғап көшіріп жаз.

Құс (тер,тар)

.

Сергіту сәті



Ұяшық әдісі

Түбір сөздің қосымшан дұрыс оқылуын ажырату




Карточкамен жұмыс

Шатасқан әріптерден сөз құрау







Кері байланыс





Үй тапсырмасы

34-жаттығу

Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде




Амандасады.


Үй тапсырмасын тексеру









Дәптермен жұмыс

Тақта мен жұмыс

Дескриптор

Көп нүктенің орынын тиісті қосымшаларды қояды, мәтінді көшіріп жазады.




Дескриптор

Түбірді мен қосымшасын дұрыс ажыратады

Сөздерді рет ретімен жазады

Сөз құрады






Жеке жұмыс жүргізеді


Дескриптор:

Түбірге қосымшаның дұрысын жазады.










Дескриптор:

Шатасқан әріптерден сөз құра алады







Дескриптор:

Шатасқан әріптерден сөз құрады





Кері байланыс жасайды




Үй тапсырмасын алады






















« Бәйге »әдісі








Бәйге әдісі



.




Бәйге мен бағалау




Бәйге әдісі











Бәйге мен бағалау






Бәйге мен бағалу











Суреттер









Оқулық








оқулық








суреттер










суреттер















Қимылдар









суреттер











суреттер







Кері байланыс тақтасы

















































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Дені саудың жаны сау

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 2

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

73 сабақ. Түбір мен қосымша. Менің інім.

36-39-жаттығулар.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру;

2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату;

Сабақтың мақсаты

Түбір мен қосымшаны ажырата алады

Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырады

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ

Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі



Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут







Сабақ

тың ортасы

22 минут





























Сергіту сәті

2 минут







Сабақты қорыту

6минут
































Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру

Өткенді пысықтау

34-жаттығу

Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде

Түбір қосымша

Тау - дай

Теңіз -ші

Су -шы

Үлкен -дер

Жуан -дық


Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың

қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну

Жаңа тақырып

36-жаттығу

Мәтінді түсініп оқы

Топтық жұмыс

1-топ

Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар.Мәтінге ат қой.

2-топ

Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатыс.



ЕБҚ

Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Кітапқа, зымыранның, оқушылар, жұмысшы.

ЕҚБ

Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда



ФС тапсырмасы

37-жаттығу

Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жаз.

Шанамен сырғанады. Суға шомылды.

Парашютпен секірді. Доппен ойнады.




Шығармашылық тапсырма

39-жаттығу

Ойлан тап

Әнуар-2орын

Мағжан-3орын

Талғат-1орын




Үй тапсырмасы

38-жаттығу

Жаңылтпашты жатқа жаз

Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау

Дойбы-шы-ны дойбы-шы



ҚЖ:

Семантикалық картаны толтыр. Түбір мен қосымшаларды бөліп жаз.




Кері байланыс





Амандасады.Жақсы тілектер айтады







Үй тапсырмасын тексертеді










Топтық тапсырма орындайды









Жеке жұмыс жүргізеді









Тапсырмалар

ды орындайды






Жаттығу жасайды






Шығармашылық тапсырма орындайды








Үй тапсырмасын алады








Қосымша жұмыс жасайды










Кері байланыс жасайды


ҚБ:

« Чупа чупс»әдісі




Дескриптор :

Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелдейді-1б


Дескриптор:

1-топ

Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне сұрақ қойып,мәтінге ат қояды-1б

2-топ

Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатысады-1б


Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.




Керемет!


Дескриптор:

Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жазады-1б




Дескриптор:

Шығармашылық тапсырма орындайды-1б





Дескриптор:

Жаңылтпашты жатқа жазады-1б

Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б








Тамаша!









«Алтын көмбе» әдісі











Суреттер









Оқулық








Суреттер








Оқулық










Оқулық















Қимылдар









Оқулық







Жұмыс дәптері













Тартпа парақтар









Кері байланыс тақтасы





































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Дені саудың жаны сау

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 2

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

74 сабақ. Түбір мен қосымша.

Су. 40-43-жаттығулар.


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру;

2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату;

Сабақтың мақсаты

Түбір мен қосымшаны ажырата алады

Құндылықтар:

Қаңтар айы: Заң және тәртіп

Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ

Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі



Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут







Сабақ

тың ортасы

22 минут




















Сергіту сәті

2 минут




Сабақты қорыту

6минут




























Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру

Өткенді пысықтау

38-жаттығу

Жаңылтпашты жатқа жаз

Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау

Дойбы- шы- ны дойбы-шы


Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың

қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну

Жаңа тақырып

40-жаттығу

Өлеңді көшіріп жаз

Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажырат

Түбір жалғау

Су - дан


ЕБҚ

Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат

Достар, гүлдерге, кітапхана, жарысқа.

ЕҚБ

Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда



ФС тапсырмасы

41-жаттығу

Өлеңді оқы.

Өзің ұнататын команда жеңіске жеткенде қандай көңіл күйде боласың?



Шығармашылық тапсырма

43-жаттығу

Ұйқасын тап

Атпен шап! Сумен бетіңді жу!

Допты соқ! Болсын денің сау!




Үй тапсырмасы

42-жаттығу

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз.

Тазалық-саулық негізі

Дені сау адам-дәулетті адам.


ҚЖ:

Диктант

Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың

Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін.


Тапсырма:

Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда


Кері байланыс





Амандасады.Жақсы тілектер айтады







Үй тапсырмасын тексертеді








Тапсырманы орныдайды




Жеке тапсырма орындайды



Жеке жұмыс жүргізеді




Тапсырмалар

ды орындайды






Жаттығу жасайды




Шығармашы

лық тапсырма орындайды








Үй тапсырмасын алады








Қосымша жұмыс жасайды








Кері байланыс жасайды


ҚБ:

«Ою»әдісі




Дескриптор :

Жаңылтпашты жатқа жазады-1б

Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б



Дескриптор:

Өлеңді көшіріп жазады-1б

Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б



Жарайсың!



Керемет!

Дескриптор:

Өлеңді оқиды, өз көңіл күйін сөзбен жеткізеді-1б








Дескриптор:

Шығармашылық тапсырма орындайды-1б



Дескриптор:

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б



Дескриптор:

Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б

Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда







«Түрлі түсті шарлар» әдісі







Суреттер









Оқулық








Суреттер







Таратпа парақ






Оқулық



Оқулық








Қимылдар









Оқулық










Жұмыс дәптері














Кері байланыс тақтасы







Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Дені саудың жаны сау

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 2

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

75 сабақ. Түбір мен қосымша. Шынығу.

44-48-жаттығулар


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау;

2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату

2.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету және құраған сөйлемін толықтыру

Сабақтың мақсаты

Түбір мен қосымшаны ажырата алады

Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжай алады

Құндылықтар

Ұлттық мүдде: Қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут







Сабақ

тың ортасы

22 минут


















Сергіту сәті

2 минут




Сабақты қорыту

6минут




























Кері байланыс

5 минут





Психологиялық ахуал қалыптастыру

Өткенді пысықтау

42-жаттығу

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз.

Тазалық-саулық негізі

Дені сау адам-дәулетті адам.


Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың

қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну

Жаңа тақырып

44-жаттығу

Суреттер бойынша әңгіме құрастыр

Қандай қысқы ойын түрлерін білесің? Саған қайсысы ұнайды?


ЕБҚ

Қысқы ойындар туралы айт.Өзің достарыңмен қандай ойындар ойнайсың?


ЕҚБ

Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда



ФС тапсырмасы

45-жаттығу

Өлеңді оқы.

Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжап айт.






46-жаттығу

Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, өлеңді көш




Үй тапсырмасы

42-жаттығу

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз.

Тазалық-саулық негізі

Дені сау адам-дәулетті адам.


ҚЖ:

Диктант

Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың

Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін.


Тапсырма:

Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда


Кері байланыс





Амандасады.Жақсы тілектер айтады







Үй тапсырмасын тексертеді




Әңгіме құрастырады






Жеке тапсырма орындайды





Тапсырмалар

ды орындайды






Жаттығу жасайды





Шығармашы

лық тапсырма орындайды








Үй тапсырмасын алады








Қосымша жұмыс жасайды








Кері байланыс жасайды


ҚБ:

«Ми»әдісі




Дескриптор :

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б


Дескриптор:

Суреттер бойынша әңгіме құрастырады-1б



Жарайсың!




Керемет!





Дескриптор:

Өлеңді оқиды-1Б

Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжайды-1б







Дескриптор:

Шығармашылық тапсырма орындайды-1б




Дескриптор:

Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б



Дескриптор:

Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б

Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда







«Түрлі түсті шарлар» әдісі







Суреттер









Оқулық








Суреттер














Оқулық








Қимылдар









Оқулық










Жұмыс дәптері














Кері байланыс тақтасы

























































Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
27.03.2025
137
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі