Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№25 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пайдалы сусындар
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|||||||||||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
Омарбекова А.Е |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
18.03.2024ж |
|
|||||||||||||
|
Сынып: 7 А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Фастфут тағамдарының зияны |
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.3.2.1 Жанрлық және стильдік
ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып,
шағын әңгіме құрастырып жазу; |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жанрлық және стильдік
ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып,
шағын әңгіме құрастырып жазады. |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық
ахуал қалыптастыру: Үй тапсырмасын тексеру |
Оқушылар бүгінгі сабаққа байланысты бір-біріне жақсы тілектерін білдіреді
Дескриптор 1 балл
|
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ой шақыру
-
Фасфуд өнімдері сендерге ұнайды ма?
ЖАЗЫЛЫМ АЛДЫ. Оқушылар оқылым мәтінін оқып, ой түйеді. Мәтін мазмұны бойынша ой түйіндеп кластер құрастырады.Оқылым тапсырмасы.
Кубизм»
әдісі.
Топтық жұмыс (Әр топ өз
жұмысына дескриптор құрастырады)
2-тапсырма. Жеке тапсырма Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды қолдана отырып,шағын әңгіме құрастып фастфуд тағамдарының зияны туралы 3–4 сөйлем жазыңдар.
3-тапсырма Жұптық жұмыс
Берілген жағдаятқа шылаулар
мен одағайларды қатыстырып, диалог құрады;
Бекіту тапсырмасы Wordwall қосымшасы бойынша тақырыпқа байланысты пайдалы және зиянды тағамдарды дұрыс орналастырады.
Кері байланыс
Үй тапсырмасы:
|
Оқушылар түгенделіп, назары
сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру
арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын
айқындайды. Дескриптор:
Дескриптор 3 балл
Дескриптор:
Дескриптор 2 балл - Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды қолданып,фастфуд тағамдарының зияны туралы 3–4 сөйлем жазады.
Дескриптор 2 балл Берілген жағдаятқа шылаулар мен одағайларды қатыстырып, диалог құрады;
Тақырыпты қорытындылайды.
Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша Еркін микрофон әдісі өз ойларын айтады. |
Мадақтау сөзімен ынталандыру Жарайсың,Тамаша!
ҚБ «Одағайлар» әдісі Оййййй! – төмен жауап
|
7-сынып оқулығы
https://wordwall.net/resource/38045250
|
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бауыржан Момышұлы – халық қаһарманы
Бауыржан Момышұлы – халық қаһарманы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№25 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пайдалы сусындар
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
|
|
|||||||||||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
Омарбекова А.Е |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
18.03.2024ж |
|
|||||||||||||
|
Сынып: 7 А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Фастфут тағамдарының зияны |
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.3.2.1 Жанрлық және стильдік
ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып,
шағын әңгіме құрастырып жазу; |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жанрлық және стильдік
ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып,
шағын әңгіме құрастырып жазады. |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық
ахуал қалыптастыру: Үй тапсырмасын тексеру |
Оқушылар бүгінгі сабаққа байланысты бір-біріне жақсы тілектерін білдіреді
Дескриптор 1 балл
|
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ой шақыру
-
Фасфуд өнімдері сендерге ұнайды ма?
ЖАЗЫЛЫМ АЛДЫ. Оқушылар оқылым мәтінін оқып, ой түйеді. Мәтін мазмұны бойынша ой түйіндеп кластер құрастырады.Оқылым тапсырмасы.
Кубизм»
әдісі.
Топтық жұмыс (Әр топ өз
жұмысына дескриптор құрастырады)
2-тапсырма. Жеке тапсырма Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды қолдана отырып,шағын әңгіме құрастып фастфуд тағамдарының зияны туралы 3–4 сөйлем жазыңдар.
3-тапсырма Жұптық жұмыс
Берілген жағдаятқа шылаулар
мен одағайларды қатыстырып, диалог құрады;
Бекіту тапсырмасы Wordwall қосымшасы бойынша тақырыпқа байланысты пайдалы және зиянды тағамдарды дұрыс орналастырады.
Кері байланыс
Үй тапсырмасы:
|
Оқушылар түгенделіп, назары
сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру
арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын
айқындайды. Дескриптор:
Дескриптор 3 балл
Дескриптор:
Дескриптор 2 балл - Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды қолданып,фастфуд тағамдарының зияны туралы 3–4 сөйлем жазады.
Дескриптор 2 балл Берілген жағдаятқа шылаулар мен одағайларды қатыстырып, диалог құрады;
Тақырыпты қорытындылайды.
Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша Еркін микрофон әдісі өз ойларын айтады. |
Мадақтау сөзімен ынталандыру Жарайсың,Тамаша!
ҚБ «Одағайлар» әдісі Оййййй! – төмен жауап
|
7-сынып оқулығы
https://wordwall.net/resource/38045250
|
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз





















