Материалдар / Бейімделген бағдарлама қмжлар 4 тоқсан 1 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Бейімделген бағдарлама қмжлар 4 тоқсан 1 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Бейімделген бағдарлама қмжлар 4 тоқсан 1 сынып
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
20 Ақпан 2024
262
0 рет жүктелген
2500 ₸
Бүгін алсаңыз
+125 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +125 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

ҚазақстанРеспубликасыныңОқу-ағарту министрінің

2022 жылғы 27 тамыздағы №382 бұйрығына сәйкес

Қысқамерзімдіжоспар №1,2

Пән: Түзету .

Математика

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 1-сынып


Сабақтақырыбы

Қосу және азайту – өзара кері амалдар

Оқу бағдарламасына сәйкес сабақтың мақсаттары

1.1.2.2 қосу және азайту өзара кері амалдар екенін түсіну, қосу және азайту амалдары компоненттері мен нәтижелері арасындағы байланысты анықтау;

1.1.2.3 қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолдану.

Сабақтың барысы

Сабақтың

кезеңдері/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық-педагогикалық көңіл-күй.

Психологиялық ахуал қалыптастыру.

- Осы күш - қуатымызбенсабағымыздыбастаймыз.

Тапсырма №1. Жазбаша жұмыс.

Суретке қара . Неше бала саяхатқа шықты? Ересектер нешеу? Төмендегі жазуларды түсіндір.

Тапсырма №2. Бос орынға тиісті сандарды ата.

5+2=7 5+4=9

...+5=7 4+...=9

...-5=2 5+...=9

...-2=5 9-...=5



Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып,сабаққа назар аударады.





Қосындының мәнін, азайғышқа қатысты есептер шығарады, түсінеді.











Оқушы бос орынға тиісті сандарды тауып жазады.




Өте жақсы, жарайсың!




















Үлестірмелі қағаз.







Оқушы мұғалімді мұқият тыңдайды.

Оқулық,дәптер















Оқулық,дәптер









С ергітусәті


Ксилофон балалар аспабы арқылы әуен ырғағына ілесіп отыру.

Оқушы ырғаққа еріп, әуенді орындайды.

Жарайсың!

Ксилофон балалар аспабы.

Сабақтың соңы

Тапсырма №3. Қосу мен азайтуға өзара байланысты мысалдар құрастыр.





Кері байланыс

Оқу құралдары(кітап,дәптер,қалам)арқылы кері байланысты орнату.

Оқушы өткен сабаққа кері байланыс береді.

Оқушының жауабы:

*Кітап-сабақты өте жақсы түсіндім.

* Дәптер- жақсы түсіндім.

* Қалам-әлі де толықтырулар қажет.

Оқу құралдары(кітап,дәптер,қалам)





























Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары №4,6

Бөлім:

Натурал сандар және 0 саны. Бөлшектер/ Тыңдалым және айтылым

Арнайы педагогтің Т.А.Ә.


Күні:


Сынып: 1 сынып


Математика/Әліппе

Сабақтың тақырыбы:

1 сабақ Бір таңбалы сандардың құрамы/Сөйлем. Сөйлеу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

Математика

1.1.1.2** біртаңбалы сандарды және 10 санын оқу, жазу және салыстыру;

1.1.1.3** біртаңбалы сандардың құрамын анықтау

Әліппе

1.1.1.1* сөйлеу (мәтін), сөйлем, сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіну;

Сабақтың мақсаты:

-Біртаңбалы сандарды және 10 санын оқу, жазу, салыстыру

-Сөйлеу (мәтін), сөйлем, сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіну

     Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі

Арнайы педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

І.Кіріспе кезеңі


Психологиялық ахуал қалыптастыру.

Армысың алтын күн!
Армысың асыл жер!
Армысың жан досым!
Жылуыма жылу қос!
Міне менің қолым!
- Осы алған жылуымызбен, күш - қуатымызбен сабағымызды бастаймыз.



Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және сабаққа назар аудару.






Суреттер


Сабақтың басы

Математика

20 минут













































Сергіту сәті


5 минут






Сабақтың ортасы

Әліппе















-Сабыр,көңіл-күйің қалай?

-Сабыр сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық.


Сандар туралы не білетіндігі туралы сұрау



Мұғалім бірінші сабақта оқушыларды оқулықпен және баспа негіздегі дәптермен жұмыс жасауды таныстырады.


Суреттерге қарап «Неше» сөзін пайдаланып бірнеше сұрақтарға жауап беру.

Туған күнгебарлығы неше балакелді? (6)

- Біз неше бала келгенін қайдан білдік? (балаларды санадық)

Осы санды жазу үшін қандай цифр қолданылады? (6 цифры)

Суреттегі заттарды сана.Жалаушаларды санайық.

Барлығы неше жалауша? (Барлығы 10 жалауша ілінген.)

Шарлар нешеу?

Сыйлықтар нешеу?

Себетте барлығы неше жеміс бар?

Дастарқанға неше тәрелке қойылған?

Стақан нешеу?


Дәптермен жұмыс

1 тапсырма Сандарды жазып шығу

Мұғалімнің көмегімен орындап сандарды жазып шығады.

2 тапсырма Қолдың ұсақ мотрикасын дамытуға арналған жаттығу. Үлгідегідей жазып шығу


Оқу құралын санау

Берілген тапсырманы орындату Оқушыға оқу құралдарын санауды ұсыну.

2500 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!