|
Бөлім: |
|
||
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Макашева Назерке |
||
|
Күні: |
29.09.23 |
||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны:25 |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.3.1 Қарапайым әдістер мен тәсілдерді қолдана отырып, көркем материалдар мен құралдарды қолдану және тәжірибе жасау. |
||
|
Сабақтың мақсаты
|
Балаларға кемпірқосақ туралы түсінік беру. Олардың қандай түстерден тұратынын, неден кейін пайда болатынын түстерді ажырата білуге баулу. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды тыныштандырып. Назарларын сабаққа аудару. Психологиялық дайындық. 1,2,3, Сынып іші тып-тыныш, Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастаймыз. |
Оқушылар сәлемдеседі. Барлығы бірлесіп, хормен айтады. |
(Жарайсың, орташа, өте жақсы) |
|
|
Жаңа білім |
ІІ. Жаңа сабақ Балалар гуашь бояуы қандай бояу? Кім айтады? Гуашь акварель бояуларының бір түрі. Ол жай акварельге қарағанда әлдеқайда тығыз және күңгірт келеді. Гуашь бояуларымен жұмыс істеуге қажетті құралдар: қылқалам, палитра. ІІІ. Суретте көрсетілген кемпірқосақтың түстерін атап шық. ІҮ.Сергіту сәті «Бас, иық, тізе, аяқ» Ү.Оқушылардың өздік жұмысы. Тақырыпқа байланысты кемпірқосақтың түстерін ажырата отырып, гуашсурет салады.. Қолданған бояулардың атауларын жазады. Дескриптор: 1.Суреттерді салады. 2. Гуашь бояуымен жұмыс істейді. 3. Қолданған бояулардың атауларын жазады. |
Сұраққа жауап береді
Суреттегі көрсетілген кемпірқосақтың түстерін атап шығады.
Билейді, дене мүшелерін көрсетеді..
1.Суреттерді салады. 2. Гуашь бояуымен жұмыс істейді. 3.Қолданған бояулардың атауларын жазады. |
|
Презентация |
|
Қорытынды \ |
ҮІ.Сабақты қорытындылау. Гуашь бояуы жайлы не білдіңдер? Кемпірқосақтың қанша түсі бар? Гуашь бояуларымен жұмыс істеуге қажетті қандай құралдарды білесіңдер?
|
Гуашь бояуы жайлы айтады. Кемпірқосақ жайлы түсінгендерін айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бейнелеу өнері қмж
Бейнелеу өнері қмж
|
Бөлім: |
|
||
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Макашева Назерке |
||
|
Күні: |
29.09.23 |
||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны:25 |
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.3.1 Қарапайым әдістер мен тәсілдерді қолдана отырып, көркем материалдар мен құралдарды қолдану және тәжірибе жасау. |
||
|
Сабақтың мақсаты
|
Балаларға кемпірқосақ туралы түсінік беру. Олардың қандай түстерден тұратынын, неден кейін пайда болатынын түстерді ажырата білуге баулу. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды тыныштандырып. Назарларын сабаққа аудару. Психологиялық дайындық. 1,2,3, Сынып іші тып-тыныш, Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастаймыз. |
Оқушылар сәлемдеседі. Барлығы бірлесіп, хормен айтады. |
(Жарайсың, орташа, өте жақсы) |
|
|
Жаңа білім |
ІІ. Жаңа сабақ Балалар гуашь бояуы қандай бояу? Кім айтады? Гуашь акварель бояуларының бір түрі. Ол жай акварельге қарағанда әлдеқайда тығыз және күңгірт келеді. Гуашь бояуларымен жұмыс істеуге қажетті құралдар: қылқалам, палитра. ІІІ. Суретте көрсетілген кемпірқосақтың түстерін атап шық. ІҮ.Сергіту сәті «Бас, иық, тізе, аяқ» Ү.Оқушылардың өздік жұмысы. Тақырыпқа байланысты кемпірқосақтың түстерін ажырата отырып, гуашсурет салады.. Қолданған бояулардың атауларын жазады. Дескриптор: 1.Суреттерді салады. 2. Гуашь бояуымен жұмыс істейді. 3. Қолданған бояулардың атауларын жазады. |
Сұраққа жауап береді
Суреттегі көрсетілген кемпірқосақтың түстерін атап шығады.
Билейді, дене мүшелерін көрсетеді..
1.Суреттерді салады. 2. Гуашь бояуымен жұмыс істейді. 3.Қолданған бояулардың атауларын жазады. |
|
Презентация |
|
Қорытынды \ |
ҮІ.Сабақты қорытындылау. Гуашь бояуы жайлы не білдіңдер? Кемпірқосақтың қанша түсі бар? Гуашь бояуларымен жұмыс істеуге қажетті қандай құралдарды білесіңдер?
|
Гуашь бояуы жайлы айтады. Кемпірқосақ жайлы түсінгендерін айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














