Күні:Сынып: 1 М | «Жаңа Ғасыр» №175 гимназияПән мұғалімі: Амирова Г.У |
Сабақтың тақырыбы | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
| Өзіңді таны |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.1.1.1 тыңдалған музыкалық шығарманың көңіл- күйін, ырғақ, екпінін, динамикасын анықтау |
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: Музыка, музыкалық дыбыстар туралы білімді түсінеді.Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды.Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
Пәнаралық байланыс | Өнер, ана тілі сабағы |
АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. |
Тілдік құзыреттілік | СӘЛЕМ ПРИВЕТ HELLO! |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
Сабақтың басы5 минут | Ертеңгілік шеңберіТаңғы шеңберде тұрған оқушылар бір – бірімен «Сәлем!» деп амандасады. Берілген өлеңді түрлі эмоциямен айту. (көңілді, көңілсіз, ашулы)Бірінші күн- дүйсенбіЕкінші күн – сейсенбіҮшінші күн – сәрсенбіТөртінші күн — бейсенбіБесінші күн — жұмаАлтыншы күн- сенбіЖетінші күн- жексенбі.Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту. |
Шаттық шебері
|
Сабақтың ортасы8 минут
1 минут
5 минут
3 минут16 минут
| Жаңа сабақты түсіндіруӘр елде әртүрлі сәлемдеседі.Топта түсіндіруМузыка дегеніміз-ән,әуен,ырғақ. Әдемі әуені бар сазды дыбыстарды музыкалық дыбыстар дейміз.Дыбыстарды қол қимылы арқылы орындау жүйесін ағылшын ұстазы, музыка маманы Дж. Кервен енгізді.СЕРГІТУ СӘТІ.Бәрі оянадыКүн, күн, күн.Бәрі ұйықтайдыТүн, түн, түн.Сызбаны оқушыларға түсіндіру
Енді біз төмендегі сәлемдесу сөздерін соль және ми дыбыстарымен айтып көрейік.СӘЛЕМ ПРИВЕТ HELLO!Музыканың әр сабағын осындай амандасумен бастаймыз. |
Сергіту сәтіСұрақ парақшалары.
Оқулық, дәптерлер.
Сызба парақшалары. |
Сабақтың соңы2 минут
| РефлексияБүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау. |
Смайликтер |
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сөйлеу-речи-speeches
| Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ Құндылықтармен байланыс (тәрбие) |
Қолдау көрсету.Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
| Өнер, ана тілі сабағыОқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |