Сабақтың тақырыбы: BIG DATA
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тәкібаева А.Т. |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10-сынып |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 53-54 BIG DATA |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.1.4 Big Dataны пайдалануда оң және теріс әсерлерін бағалау |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Big Data ұғымы мен қызметін анықтайды Көпшілік оқушы: Big Dataны пайдалану мысалдарын ұсынады Кейбір оқушы: Big Dataның артықшылығы мен кемшілігін салыстырады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау: «Тізбектер» әдісі Оқушылар тізбектеле тұрады. Мұғалім, не бір оқушы тақырыпқа қатысты бір сөз айтады. Келесі тұрған оқушы оны жалғастырады, яғни тақырыпқа қатысты сөз айтады. Осылайша жалғаса береді. Кезегінде айта алмаған оқушы шығып кетеді. Смайлдер арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі - Big Data ұғымы қандай мағына білдіреді? - Адам үшін ақпараттың шамадан тыс көп болуының пайдасы мен зияны қандай? 1-тапсырма. - Интернетті пайдаланып, төмендегілерге талдау жасаңдар:
Дескриптор: Big Data ұғымы мен қызметін анықтайды. Смайлдер арқылы бағалау 2-тапсырма. - Big Dataны пайдалануда оң және теріс әсерлеріне екі мысал ұсыныңдар. Түсініктеме беріңдер.
Дескриптор: Big Dataны пайдалану мысалдарын ұсынады. 3-тапсырма. - Пайдасы мен зиянын бағала:
Дескриптор: Big Dataның артықшылығы мен кемшілігін салыстырады. Смайлдер арқылы бағалау Тест жұмысы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Басбармақ» әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерлерін басбармақтары арқылы білдіреді |
.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
Күнделік кз |
Физикалық терминдер Оқулық. Слайд материалдары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"BIG DATA (Үлкен деректер)" ҚМЖ 10-сынып 3-токсан
"BIG DATA (Үлкен деректер)" ҚМЖ 10-сынып 3-токсан
Сабақтың тақырыбы: BIG DATA
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тәкібаева А.Т. |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10-сынып |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 53-54 BIG DATA |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.1.4 Big Dataны пайдалануда оң және теріс әсерлерін бағалау |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Big Data ұғымы мен қызметін анықтайды Көпшілік оқушы: Big Dataны пайдалану мысалдарын ұсынады Кейбір оқушы: Big Dataның артықшылығы мен кемшілігін салыстырады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау: «Тізбектер» әдісі Оқушылар тізбектеле тұрады. Мұғалім, не бір оқушы тақырыпқа қатысты бір сөз айтады. Келесі тұрған оқушы оны жалғастырады, яғни тақырыпқа қатысты сөз айтады. Осылайша жалғаса береді. Кезегінде айта алмаған оқушы шығып кетеді. Смайлдер арқылы бағалау «Миға шабуыл» әдісі - Big Data ұғымы қандай мағына білдіреді? - Адам үшін ақпараттың шамадан тыс көп болуының пайдасы мен зияны қандай? 1-тапсырма. - Интернетті пайдаланып, төмендегілерге талдау жасаңдар:
Дескриптор: Big Data ұғымы мен қызметін анықтайды. Смайлдер арқылы бағалау 2-тапсырма. - Big Dataны пайдалануда оң және теріс әсерлеріне екі мысал ұсыныңдар. Түсініктеме беріңдер.
Дескриптор: Big Dataны пайдалану мысалдарын ұсынады. 3-тапсырма. - Пайдасы мен зиянын бағала:
Дескриптор: Big Dataның артықшылығы мен кемшілігін салыстырады. Смайлдер арқылы бағалау Тест жұмысы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды Кері байланыс: «Басбармақ» әдісі Оқушылар сабақтан алған әсерлерін басбармақтары арқылы білдіреді |
.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
Күнделік кз |
Физикалық терминдер Оқулық. Слайд материалдары |
шағым қалдыра аласыз













