|
Білім беру ұйымы |
Кеңащы негізгі мектебі |
||||||
|
Бөлімі |
Өзім туралы |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Касенова А.Т |
||||||
|
Күні: |
02.09.24 |
||||||
|
Сынып: |
2 |
Қатысқандар саны: 7 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Білім жолы-еңбек жолы. «Сәлем саған-мектебім!»әні |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау 2.2.1.2 - қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; 2.1.2 1-түрлі сипатты әндерді ән айту ережесін сақтап орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар:Музыканың көркемдеуші құралдарын анықтайды. Көпшілік оқушылар:Түрлі сипаттағы әндерді ән айту ережесін сақтай отырып орындайды. Кейбір оқушылар: Мақал-мәтелге әуен қосып орындайды,яғни шығармашылық жұмыс жүргізеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сәлемдесу. «Бүгінгі сабақта саған сәттілік тілеймін» ҚР әнұраныны орындау 1-тапсырма. «Бір минуттық әңгіме» әдісі. Жігерлентіп жастарды Оқу дылы басталды. Білім жолын нұрлантып, Бағындырмақ асқарды. Оқу-білім бұлағы, Білім -өмір шырағы. Меңгергендер осыны, Шын биіктен шығады. 2-тапсырма:Орындау. «Сәлем,саған мектебім!» әні Балалар біз музыканы тыңдағанда музыкалық дыбыс күшін,екпінін,ырғағын,дыбыс биіктігін байқаймыз және осылардың бәрін музыкалық көркемдеуші құралдарға жатқызамыз. 3-тапсырма. «Ойлан,тап»әдісі А) Мақал-мәтелге түсінік береді. Ә) Әуенге қосып орындайды. Рефлексия:-Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым |
Әнұранның орындалу ережесін ұғынады. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Әнді тыңдау, үйрену. Оқушылар шығармашылық жұмыстар жүргізеді. Бір -бірін бағалау |
Жапондық әдіспен өзін бағалау Бағдаршам арқылы өзгені бағалау
|
Оқулық Бейнеролик Стикер Смайлик |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Білім жолы-еңбек жолы. «Сәлем саған-мектебім!»әні 2 сынып
Білім жолы-еңбек жолы. «Сәлем саған-мектебім!»әні 2 сынып
|
Білім беру ұйымы |
Кеңащы негізгі мектебі |
||||||
|
Бөлімі |
Өзім туралы |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Касенова А.Т |
||||||
|
Күні: |
02.09.24 |
||||||
|
Сынып: |
2 |
Қатысқандар саны: 7 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Білім жолы-еңбек жолы. «Сәлем саған-мектебім!»әні |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау 2.2.1.2 - қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; 2.1.2 1-түрлі сипатты әндерді ән айту ережесін сақтап орындау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар:Музыканың көркемдеуші құралдарын анықтайды. Көпшілік оқушылар:Түрлі сипаттағы әндерді ән айту ережесін сақтай отырып орындайды. Кейбір оқушылар: Мақал-мәтелге әуен қосып орындайды,яғни шығармашылық жұмыс жүргізеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы Сабақтың соңы
|
Сәлемдесу. «Бүгінгі сабақта саған сәттілік тілеймін» ҚР әнұраныны орындау 1-тапсырма. «Бір минуттық әңгіме» әдісі. Жігерлентіп жастарды Оқу дылы басталды. Білім жолын нұрлантып, Бағындырмақ асқарды. Оқу-білім бұлағы, Білім -өмір шырағы. Меңгергендер осыны, Шын биіктен шығады. 2-тапсырма:Орындау. «Сәлем,саған мектебім!» әні Балалар біз музыканы тыңдағанда музыкалық дыбыс күшін,екпінін,ырғағын,дыбыс биіктігін байқаймыз және осылардың бәрін музыкалық көркемдеуші құралдарға жатқызамыз. 3-тапсырма. «Ойлан,тап»әдісі А) Мақал-мәтелге түсінік береді. Ә) Әуенге қосып орындайды. Рефлексия:-Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым |
Әнұранның орындалу ережесін ұғынады. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Әнді тыңдау, үйрену. Оқушылар шығармашылық жұмыстар жүргізеді. Бір -бірін бағалау |
Жапондық әдіспен өзін бағалау Бағдаршам арқылы өзгені бағалау
|
Оқулық Бейнеролик Стикер Смайлик |
|||
шағым қалдыра аласыз














