|
6-бөлім: Биотехнология жәнегендік инженерия келешегі. |
Мектеп: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Биотехнология саласындағы жаңалықтар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.4.1 әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін салыстыра талдау; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: әртүрлі стильдегі мәтіндердің ерекшелігін ажырата біледі, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін біледі; Көпшілігі: әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін ажыратады, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі. Кейбір оқушылар: әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін салыстыра талдайды, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Оқушыларға тақырыпты болжатуға бірнеше суреттер беріледі. Сұрақтар:
С
Оқылым мәтініндегі 1-2-мәтінді салыстырыңдар.
Дескриптор:
3. Стиль белгілерін таба алады; 4. Екі мәтіннің ұқсастығын анықтайды; 5. Екі мәтіннің айырмашылығын анықтайды. ҚБ
3-тапсырма. Қарсылықты сабақтас құрмалас сөйлемдерді толықтырып жазыңдар.
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. 6-тапсырма. Оқылым мәтіндеріндегі қозғалған мәселеге көзқарастарыңды білдіріп, сыныптастарыңмен пікірталастырыңдар. |
Оқушылардың назары сабаққа аударылады.
Оқушыларға тақырыпты болжатуға бірнеше суреттер беріледі.
Оқушылар оқылым мәтініндегі 1-2-мәтінді салыстырыңдар.
Грамматикалық тақырып бойынша оқушылар қарсылықты сабақтас құрмалас сөйлемдерді толықтырып жазады. Оқылым мәтіндеріндегі қозғалған мәселеге көзқарастарыңды білдіріп, сыныптастарыңмен пікірталастырыңдар |
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы. Рефлексия
|
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы: 7-тапсырма |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Биотехнология саласындағы жаңалықтар
Биотехнология саласындағы жаңалықтар
|
6-бөлім: Биотехнология жәнегендік инженерия келешегі. |
Мектеп: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Биотехнология саласындағы жаңалықтар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.4.1 әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін салыстыра талдау; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: әртүрлі стильдегі мәтіндердің ерекшелігін ажырата біледі, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін біледі; Көпшілігі: әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін ажыратады, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі. Кейбір оқушылар: әртүрлі стильдегі мәтіндердің тақырыбын, қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін салыстыра талдайды, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата біледі, түрлендіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Оқушыларға тақырыпты болжатуға бірнеше суреттер беріледі. Сұрақтар:
С
Оқылым мәтініндегі 1-2-мәтінді салыстырыңдар.
Дескриптор:
3. Стиль белгілерін таба алады; 4. Екі мәтіннің ұқсастығын анықтайды; 5. Екі мәтіннің айырмашылығын анықтайды. ҚБ
3-тапсырма. Қарсылықты сабақтас құрмалас сөйлемдерді толықтырып жазыңдар.
Дескриптор:
ҚБ Бекіту. 6-тапсырма. Оқылым мәтіндеріндегі қозғалған мәселеге көзқарастарыңды білдіріп, сыныптастарыңмен пікірталастырыңдар. |
Оқушылардың назары сабаққа аударылады.
Оқушыларға тақырыпты болжатуға бірнеше суреттер беріледі.
Оқушылар оқылым мәтініндегі 1-2-мәтінді салыстырыңдар.
Грамматикалық тақырып бойынша оқушылар қарсылықты сабақтас құрмалас сөйлемдерді толықтырып жазады. Оқылым мәтіндеріндегі қозғалған мәселеге көзқарастарыңды білдіріп, сыныптастарыңмен пікірталастырыңдар |
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
ҚБ «Түстер»
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы. Рефлексия
|
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы: 7-тапсырма |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
абақтың тақырыбы,
мақсаты анықталады.
















