Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
ЖПЖК |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Көпмүшелер. Математикалық статистика және ықтималдықтар теориясы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Шенгелбай Айсана |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
10.10.22 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Топ: 1АСП-22-1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір айнымалысы бар көпмүшенің жалпы түрі. Көпмүшеге «бұрыштап» бөлу. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық студенттер істей алады: көпмүшелеранықтамасын біледі, көпмүшенің дәрежесімен жұмыс жасай біледі. Көптеген студенттер істей алады: Көпмүшелерді бір-біріне көбейту Кейбір студенттер істей алады: Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындайды. Жоғары дәрежелі теңдеулердің, бір айнымалысы бар көпмүшенің түбірлерін таба алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Студенттің әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру
Миға шабуыл әдісі
Өткен білімді еске түсіру 15 минут
|
Ұйымдастыру Студенттермен сәлемдесу,көңіл-күй сұрау түгелдеу. Топтарға бөлу: 1- топ «Токио» , 2-топ «Сеул», 3-топ «Париж».
Студенттердің назарын сабаққа аудару. Жаңа сабақтың тақырыбын студенттермен бірге ашу. Жаңа сабақтың тақырыбын ашу үшін өткен тақырыпты еске алу, сұрақ қойылу.
|
Сәлемдесу, көңіл күйлерін білдіру. Берілген қорапшадағы белгісіз адамды 1 сөзбен сипаттау. Топқа бөліну. Топ басшыларын сайлау.
Студенттер сұрақтарға жауап беру. |
Бағалау критерийлері Есептер шығаруда
Оқытушы әр топ басшысына бағалау қағаздарын тарату.
Дескриптор Жалпы балл – 10 балл Тригонометрия тақырыбына қысқаша шолу |
топқа бөлетін қағаздар., слайд, бағалау қағаздары.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
Жаңа білім
70 минут
№1 Тапсырма
№2 Тапсырма. Топтық жұмыс
№
3
Тапсырма
Бекіту №4
Тест тапсырмасы
Сабақтың соңы. Кері байланыс Рефлексия Бағалау Үй тапсырмасы 5мин |
|
Жаңа тақырып бойынша бойындағы білімдерін пысықтау.
Студенттер анықтама, түсіндірме мысалдарды дәптерлеріне жазып отырады .
Қойылған сұрақтарға жауап беру, түсінбеген жерлерін сұрап отыру.
Студенттер анықтама, түсіндірме мысалдарды дәптерлеріне жазып отырады .
Қойылған сұрақтарға жауап беру, түсінбеген жерлерін сұрап отыру.
|
Әр есепке 10 балл беріледы
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Шенгелбай Айсана ҚайратқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Бір айнымалысы бар көпмүшенің жалпы түрі. Көпмүшеге «бұрыштап» бөлу.
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Бір айнымалысы бар көпмүшенің жалпы түрі. Көпмүшеге «бұрыштап» бөлу.Материал туралы қысқаша түсінік
Көпмүшені стандарт түрге келтіреді;
Стандарт түрдегі көпмүшенің дәре-жесін анықтайды.Симметриялы және біртекті көпмүшелерді ажыратады
Барлық студенттер істей алады: көпмүшелеранықтамасын біледі, көпмүшенің дәрежесімен жұмыс жасай біледі.
Көптеген студенттер істей алады: Көпмүшелерді бір-біріне көбейту
Кейбір студенттер істей алады: Көпмүшені көпмүшеге «бұрыштап» бөлуді орындайды. Жоғары дәрежелі теңдеулердің, бір айнымалысы бар көпмүшенің түбірлерін таба алады.
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||




















