|
Мектеп |
№145 мектеп-гимназия |
|
|
Педагогтіңаты-жөні |
Бегайдаров Тулкин Эркинович |
|
|
Күні: |
9.02 |
|
|
Сынып:6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Бөлім: |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.2.10 |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады |
|
|
Жасанды интеллектті дамытудың 2024 – 2029 жылдарға арналған тұжырымдамасы |
Geogebra, Bilim land |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының әрекеті |
Баға-лау |
Ресурс-тар |
|
3 минут |
Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу |
Сәлемдесу |
|
|
|
Сабақтың басы: 5 мин) |
Миға шабуыл» әдісі АНатурал сан деп қандай сандарды айтады? Ә) санның бөлгіштерін қалай табады?
|
Сұрақтарға кезек-кезек жауап береді («Кім жылдам?» әдісі) «Түртіп алу» әдісі (тақтадағы мысалдарды жазып отырады)
|
Ауызша салыстырмалы түрде мадактау аркылы бағалау |
Окулыктан деңгейлік тапсырмалар |
|
Сабақтың ортасы: 30 мин |
Оқулыктан деңгейлік тапсырмалар Жеке жұмыс А
|
Дескриптор: А)
Б)
|
|
|
|
|
Жұптық жұмыс, Үштік әдіс (ойлан, жұптас, бөліс) B
Қосымша тапсырма С
|
Жұптасып жұмыс жасау Берілген тапсырманы жұптасып орындайды Дескриптор А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады Дескриптор А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады |
Орындаған тапсымасын Әр есепке 1 балл және кері байланыс жасаймын (сұрак - жауап)
|
Окулыктан деңгейлік тапсырмалар https://bilimland.kz/kk/subject/matematika/6-synyp/ |
|
Сабақты қорытындылау 7-минут |
Сабакты корытындылау. Бағалау . Рефлексия Кері байланыс (SWOT- талдау әдісі). Үй тапсырмасы: № 946 |
Сұрақтарға жауап береді(Оқушылар өз ойын айтады) |
Ауызша салыстырмалы түрде мадактау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу
|
Мектеп |
№145 мектеп-гимназия |
|
|
Педагогтіңаты-жөні |
Бегайдаров Тулкин Эркинович |
|
|
Күні: |
9.02 |
|
|
Сынып:6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Бөлім: |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.2.10 |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады |
|
|
Жасанды интеллектті дамытудың 2024 – 2029 жылдарға арналған тұжырымдамасы |
Geogebra, Bilim land |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының әрекеті |
Баға-лау |
Ресурс-тар |
|
3 минут |
Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу |
Сәлемдесу |
|
|
|
Сабақтың басы: 5 мин) |
Миға шабуыл» әдісі АНатурал сан деп қандай сандарды айтады? Ә) санның бөлгіштерін қалай табады?
|
Сұрақтарға кезек-кезек жауап береді («Кім жылдам?» әдісі) «Түртіп алу» әдісі (тақтадағы мысалдарды жазып отырады)
|
Ауызша салыстырмалы түрде мадактау аркылы бағалау |
Окулыктан деңгейлік тапсырмалар |
|
Сабақтың ортасы: 30 мин |
Оқулыктан деңгейлік тапсырмалар Жеке жұмыс А
|
Дескриптор: А)
Б)
|
|
|
|
|
Жұптық жұмыс, Үштік әдіс (ойлан, жұптас, бөліс) B
Қосымша тапсырма С
|
Жұптасып жұмыс жасау Берілген тапсырманы жұптасып орындайды Дескриптор А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады Дескриптор А)
Б)
С) күрделі есептерін шығара алады |
Орындаған тапсымасын Әр есепке 1 балл және кері байланыс жасаймын (сұрак - жауап)
|
Окулыктан деңгейлік тапсырмалар https://bilimland.kz/kk/subject/matematika/6-synyp/ |
|
Сабақты қорытындылау 7-минут |
Сабакты корытындылау. Бағалау . Рефлексия Кері байланыс (SWOT- талдау әдісі). Үй тапсырмасы: № 946 |
Сұрақтарға жауап береді(Оқушылар өз ойын айтады) |
Ауызша салыстырмалы түрде мадактау |
|
шағым қалдыра аласыз

















