Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
№50 Жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Бөлім: |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Сағынғали
Арайлым Маратқызы |
|
Күні: 15.02.2023 |
15.02.2023 |
|
Сынып:6 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Бір айнымалысы бар
сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық
теңсіздіктер жүйесін шешу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.14 бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу |
|
Сабақтың мақсаты |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі тақырыбын түсінеді Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесіне байланысты есептерді шешеді |
|
Бағалау критерийі |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін түсіну Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешуге байланысты ережелерді қолдану |
|
Ойлану дағдылары |
Білу және түсіну , қолдану |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы : 7
мин Сабақтың ортасы: 12 мин 12 мин 2 мин |
Ең алдымен сабақты бастамай тұрып оқушыларды 4 топқа бөліп аламыз. Смарт сағатттар түсі арқылы
«Бағдаршам» әдісі арқылы оқушылар қажетті түстерін көтеріп, өздерін бағалайды. Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын және жұптасып жұмыстануын қалыптастыру үшін.Боулинг әдісі арқылы жұптық тапсырма орындайды. Тапсырмада оқулықпен жұмыс қамтылады. Топтық жұмыс Пазл құрастыру әдісі арқылы Бұл әдісте оқушыларға бейне артына тапсырмалар беріледі және келесі бетке жауабы тұрады. Сол арқылы оқушылар бейнені ашады. Ахмет Байтұрсынов 150жылдығы Мәншүк Мәметова 100 жылдығы Казбек Бидің 355 жылдығы Зенолла Қабдолов 95 жылдығы Сергіту сәті Tik Tok әдісі арқылы Жеке тапсырма Деңгейлік тапсырма А,В,С деңгейіндегі тапсырмалар беріледі.Оқушылар өз деңгейлері жеткенше тапсырманы орындайды. |
Амандасу SMART сағаттар таңдап оқушылар. Қолдарындағы сағат түстеріне байланысты 4 топқа бөлінеді. Топ оқушылары өз ара міндеттерін бөліп алады. ЕБҚ оқушыда топқа бөлінеді. Үй тапсырмасын дұрыс жауап болған кезде қол көтеру арқылы тексереді. Әр топтан кезектесіп жұбымен оқушылар шығады.Оқушылар тапсырманы дұрыс орындаса болуинг кегельдері құлайды.Сол арқылы оқушылар жұбымен жетістікке жетеді. Орынында отырған оқушылар тапсырмаларды оқулықтан орындай береді. Ерекше білімді қажет ететін оқушы тапсырманы жұбымен орындайды. Оқушылар пазлда құрастырылып тұған есептерді топтастарымен бірлесе отырып орындау арқылы бейнені ашады. Ахмет Байтұрсынов Мәншүк Мәметова Казбек Бидің Зенолла Қабдолов бейнелері шығады. Өздері білетін ақпаратты айтады. Ерекше білімді қажет ететін оқушыға арналған нұсқаулық: Топтық жұмысты орындау барысында ерекше білімді қажет ететін оқушы топпен бірге тапсырма орындайды. Анықтамаларды қолданып, оқушы жекелей жұмыстанады. Ерекше білімді қажет ететін оқушыға арналған нұсқаулық: А деңгейін жекелей шығарады. |
Мұғалімнің мадақтауы: Жарайсыңдар! Тамаша! Жақсы! Мұғалімнің мадақтауы: Жарайсыңдар! Тамаша! Мұғалімнің мадақтауы: Жарайсыңдар! Тамаша! |
https://view.genial.ly/63ebc364b962700011ca 1f93/interactive-content-bowling-quiz
|
Сабақтың соңы: 7
мин |
Үй тапсырмасы: № Кері байланыс: SMS әдісі арқылы. Оқушыларды бағалау Рефлексия |
Оқушылар телефон бейнесіне өз пікәрлерін жазады. Оқушылар қолдарындағы Смар сағаттарына қойылған балдарын айтады. |
|
|
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
№50 Жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Сандар тізбегі, оның берілу
тәсілдері және қасиеттері
(сабақтың
тақырыбы)
Бөлім: |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Сағынғали Арайлым
Маратқызы |
|
Күні: |
|
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.3.3 математикалық индукция әдісін білу және қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты |
Сандар тізбегі ұғымын түсіну Берілу тәсілдерін және қасиеттерін білу |
|
Бағалау критерийі |
Сандар тізбегі түсінеді Сандар тізбегі, оның берілу тәсілдері және қасиеттерін пайдаланып есептерді шығара алады |
|
Ойлану дағдылары |
Білу және түсіну , қолдану |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы : 7 мин 5 мин Сабақтың ортасы: 20 мин 6 мин |
Осы смайликтердегі көңіл күйін білдіретін смайликті дәптеріне жабыстырады.
Жұптық тапсырма: Тапсырма |
Амандасу Үй тапсырмасын дұрыс жауап болған кезде қол көтеру арқылы тексереді. Оқушылар берілген тапсырманы жұптарымен ақылдасып шығарады. |
Мұғалімнің мадақтауы: Жарайсыңдар! Тамаша! Мұғалімнің мадақтауы: Жарайсыңдар! Тамаша! |
|
Сабақтың соңы: 7
мин |
Үй тапсырмасы: №12.7 №12.9 Кері байланыс:
Смайликтер арқылы сабақ соңындағы көңіл күйін көрсетеді |
Кері байланыс « Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |