Қықа мерзімді сабақ жоспары
Тексерілді:
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: Апжаппарова Ұ.Т.
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер Мектеп: №59 жоббм |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Джандаулетова А.Б. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.02.2024ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 6 г |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
6.2.2.14бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Ұлттық құндылықтар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі 1)Сәлемдесу, оқушыларды ұйымдастыру «Асығың алшысынан түссін» оқушыларға жағымды ахуал тудыру. «Жебе суыру» әдісі арқылы топқа біріктіру (жебеде тапсырмалар берілген) 1-топ:Кесінді 2-топ: Интервал 3-топ: Жартылай интервал 4-топ: Сәуле
2) «Менің үйдегі дайындығым» Үйге берілген есептерді тексеру №960 есеп «Мен саған сен маған» тәсілі бойынша бір – бірінің дәптерлерін тексереді (үй тапсырмасының жауабы слайд арқылы көрсетіледі) Өткен сабақты бекіту сұрақтары. 1.Санды теңсіздік дегеніміз не?
5. Қандай теңсіздіктерді мүшелеп алуға болады? «Не нәрсені білмейтініңді білгеннің өзі-білім» «Сәйкестендіру» әдісі арқылы өткен тақырыпты бекіту. |
«Ұлттық мүде! Ар-ұят! Талап!» Оқушылар сабаққа зейінін аударады. Оқушылар қолдарына ұстаған жебедегі тапсырмаларды дұрыс тауып топтарға біріктіріледі. . Топ басшы топ мүшелерінің дұрыс біріккенін тексереді Оқушылар үй тапсырмаларымен ауысып, дайын жауаптар бойынша тексеруді орындайды.
Әр топқа сұрақтар қойылады, қол көтерген оқушы жауап береді.
|
Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Дескритор: - координаталық түзуде кескінделген сан аралықтарының түрлерін анықтайды және атайды; - Сан аралықтарының атауын дұрыс тауып, сол топқа жайғасады. Дескриптор:
Әрбір дұрыс жауапқа алтын асық беріледі.
Дескриптор: -Сан аралықтарын дұрыс тауып, сәйкестендіреді. |
Слайд
Оқулық, дәптер, слайд https://learningapps.org/display?v=pino6k0h524 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ. Топтық жұмыс 10 мин 10 мин 10 мин |
Мұғалім жаңа сабақты түсіндіреді. Топтық жұмыс. «Арқан тартыс» 1-топ:Кесінді.
2-топ: Интервал
Жұптық жұмыс Әр топтың оқушылары өзара жұптасады.Топтық жұмыста орындалған тапсырманы бір жүйеге алып жұптасып орындайды.
Мысалы: 1-жұп: 2-жұп:
Жеке жұмыс
«Кітапты сүйіп
оқы, №969 есеп |
Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады 3-топ:Жартылай интервал
4-топ:Сәуле
(Тапсырмалардың жауаптары слайд арқылы көрсетіледі) Әр топ бір-бірінің тапсырмаларын тексереді. Тапсырманы жұптасып орындайды. Тапсырманы әр оқушы жеке орындайды. . (Тапсырманың жауаптары слайд арқылы көрсетіледі) |
Дескриптор: -бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешеді; -Координаталық түзуде кескінделген сан аралықтарын табады; - Тапсырманың дұрыс жауаптарын белгілейді. Әр бір дұрыс орындалған тапсырма алтын асықпен бағаланады.
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Джандаулетова Ақмарал БахтыбекқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Бір айнымалысы бар теңсіздіктер жүйесі
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Бір айнымалысы бар теңсіздіктер жүйесіМатериал туралы қысқаша түсінік
Жаңа әдіс тәсілдер қолданылған
Материалдың қысқаша нұсқасы Қықа мерзімді сабақ жоспары Тексерілді: Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: Апжаппарова Ұ.Т.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||





















