|
Пәні: математика |
Мектеп: №4 |
|||
|
Сынып: 4 «Ә» |
Мұғалім: М П Ершекенова |
|||
|
Сабақтың тақырыбы Бір-біріне қарама-қарсы жақындау жылдамдығы |
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Бір - біріне қарама - қарсы бағыттағы қозғалыстарға есептер шығару әдістерімен таныстыру,
жақындау жылдамдығы деген ұғым
беру. дағдыларын, ақыл – ойын, ой - өрісін, танымдық қабілеттерін, логикалық ойлауын дамыту. |
|||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар: Бір - біріне қарама - қарсы бағыттағы қозғалыстарға есептер шығару әдістерімен танысады, жақындау жылдамдығы деген ұғымын біледі. |
|||
|
Көптеген оқушылар:Жакындау жылдамдығына берілген есепті атайды. |
||||
|
Кейбір оқушылар: Жакындау жылдыамдығына есептер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері: |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәңгілік ел.Үлкенді сыйлау құрметпен қарау. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
дүниетану,әдебиеттік оқу |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
слайд,плакаттар суреттер |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
ресурстар |
||
|
2мин 4мин |
Күнге қарап қолымды Бір,екі, үш деп соғайын. (қол соғады) Қарап тұрған көршіме Мен қолымды бұлғайын (қол бұлғайды) Жылы-жылы жүзбенен Маңдайыңнан сипайын (сипау) Жылы-жылы сөзбенен Жүрегімді сыйлайын (жүректі сыйлау) Ыстық алақаныммен 2. «Миға шабуыл» әдісі арқылы жаңа сабақтың мақсатын анықтауда түрткі сұрақтар берілді. |
Үлестірме қағаздар: |
||
|
|
Оқулықпен жұмыс Сызбамен плакаттан түсіндіру,талдау№1 Тақтаға жазу Топтық жұмыс 1-топ №2 а 2-топ:№2 ә 3-топ: №2 б Жұптық жұмыс №3 №4кестені толтыру Тақтамен жұмыс №5 Өз бетімен жұмыс №8 Демалыс сәті "Ойлан тап" №7 Талдау Толықтыру тесті |
|
||
|
Кері байланыс Рефлексия
|
|
||
|
Саралау - оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Бір-біріне қарама-қарсы жақындау жылдамдығы"
"Бір-біріне қарама-қарсы жақындау жылдамдығы"
|
Пәні: математика |
Мектеп: №4 |
|||
|
Сынып: 4 «Ә» |
Мұғалім: М П Ершекенова |
|||
|
Сабақтың тақырыбы Бір-біріне қарама-қарсы жақындау жылдамдығы |
||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты |
Бір - біріне қарама - қарсы бағыттағы қозғалыстарға есептер шығару әдістерімен таныстыру,
жақындау жылдамдығы деген ұғым
беру. дағдыларын, ақыл – ойын, ой - өрісін, танымдық қабілеттерін, логикалық ойлауын дамыту. |
|||
|
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар: Бір - біріне қарама - қарсы бағыттағы қозғалыстарға есептер шығару әдістерімен танысады, жақындау жылдамдығы деген ұғымын біледі. |
|||
|
Көптеген оқушылар:Жакындау жылдамдығына берілген есепті атайды. |
||||
|
Кейбір оқушылар: Жакындау жылдыамдығына есептер құрастырады. |
||||
|
Бағалау критерийлері: |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәңгілік ел.Үлкенді сыйлау құрметпен қарау. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
дүниетану,әдебиеттік оқу |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
слайд,плакаттар суреттер |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
ресурстар |
||
|
2мин 4мин |
Күнге қарап қолымды Бір,екі, үш деп соғайын. (қол соғады) Қарап тұрған көршіме Мен қолымды бұлғайын (қол бұлғайды) Жылы-жылы жүзбенен Маңдайыңнан сипайын (сипау) Жылы-жылы сөзбенен Жүрегімді сыйлайын (жүректі сыйлау) Ыстық алақаныммен 2. «Миға шабуыл» әдісі арқылы жаңа сабақтың мақсатын анықтауда түрткі сұрақтар берілді. |
Үлестірме қағаздар: |
||
|
|
Оқулықпен жұмыс Сызбамен плакаттан түсіндіру,талдау№1 Тақтаға жазу Топтық жұмыс 1-топ №2 а 2-топ:№2 ә 3-топ: №2 б Жұптық жұмыс №3 №4кестені толтыру Тақтамен жұмыс №5 Өз бетімен жұмыс №8 Демалыс сәті "Ойлан тап" №7 Талдау Толықтыру тесті |
|
||
|
Кері байланыс Рефлексия
|
|
||
|
Саралау - оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
шағым қалдыра аласыз














