|
Пәні : музыка |
Бөлімі: Музыка тілі – достық тілі. |
||||||
|
Мектептің атауы |
«№19 Шұғыла ЖББМ» |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Арипова У |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір шаңырақ астында. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1- музыканың түрін стильін ,жанрын музыкалық көркемдеуші құралдарын анықтау, тыңдалған шығарманы талдау. 5.3.1.1-өз жұмысын шығармашылықпен көрсету,кретерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысн жақсарту үшін ұсыныстар енгізу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминалогияны пайдаланады Кейбір оқушылар: өз жұмысын шығармашылықпен көрсету,кретерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысн жақсарту үшін ұсыныстар енгізеді Көптеген оқушылар: бір бірін бағалайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу 1-тапсырма. Ақпарат іздеу, талқылау. Неліктен тақырып «Бір шаңырақ астында» деп аталады? Қазақстан халқы Ассаблясы туралы не білесің? Қазақсатн халқы Ассамблясы жайлы өз тобыңмен бірге ақпарат ізде.
2-тапсырма.ЗЕРТТЕУ. Қазақ халқы Ассамблеясы туралы қысқаша мәліметтер.Қазақстан халқы Ассамблясы- 1995 жылы 1-наурызда Қазақстан Республикасы Президент жарлығы мен құрылған Мемлекет басшысы жанындағы консультативтік кеңесші орган. Бұл Ассамбля еліміздегі барлық этнос өкілдеріне ортақ мақсатқа ұйымдастыра отырып, республикадағы тұрақтылықты сақтауға , ел
дамуының мақсатына айтулы үлес қосып келеді.
3-тапсырма. Ән үйрену және орындау. «Шаңырақ» әні Мекендеп мәңгі бақ қонсын, Ұрпағын есте сақтасын, Шаңырақ биік көтеріп, Құраған елім отбасын. Қайырмасы: Бабамның ақтап сенімін, Көркейіп өссін кһңілің, Шаңырағың шалқи берсінші, Мәңғілік қазақ елінің Мейманға беріп төріңді, Тыңдадың сал мен серіңді, Босағаң берік болсын деп, Ақ бата бізге берілді. 4-тапсырма. Бағалау Бағдаршам түсі арқылы бағалау.
Үйге тапсырма : « Шаңырақ» әнін әуенімен жаттау. Рефлексия
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады.
Әнді талқылай келе берілген сұрақтарға жауап
Қойылған сұрақтарға жауап береді
|
Оқушылар бір бірін бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулық
Сұрақтар ға жауап береді. Ән орындау, аудиожазбалар,бейне жазбалар
Рефлек сия тақтайшасы
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бір шаңырақ астында.
Бір шаңырақ астында.
|
Пәні : музыка |
Бөлімі: Музыка тілі – достық тілі. |
||||||
|
Мектептің атауы |
«№19 Шұғыла ЖББМ» |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Арипова У |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бір шаңырақ астында. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1- музыканың түрін стильін ,жанрын музыкалық көркемдеуші құралдарын анықтау, тыңдалған шығарманы талдау. 5.3.1.1-өз жұмысын шығармашылықпен көрсету,кретерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысн жақсарту үшін ұсыныстар енгізу. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: ауызша және жазбаша жұмыстар орындау барысында музыкалық терминалогияны пайдаланады Кейбір оқушылар: өз жұмысын шығармашылықпен көрсету,кретерияларға сәйкес бағалау және өзінің жұмысн жақсарту үшін ұсыныстар енгізеді Көптеген оқушылар: бір бірін бағалайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу 1-тапсырма. Ақпарат іздеу, талқылау. Неліктен тақырып «Бір шаңырақ астында» деп аталады? Қазақстан халқы Ассаблясы туралы не білесің? Қазақсатн халқы Ассамблясы жайлы өз тобыңмен бірге ақпарат ізде.
2-тапсырма.ЗЕРТТЕУ. Қазақ халқы Ассамблеясы туралы қысқаша мәліметтер.Қазақстан халқы Ассамблясы- 1995 жылы 1-наурызда Қазақстан Республикасы Президент жарлығы мен құрылған Мемлекет басшысы жанындағы консультативтік кеңесші орган. Бұл Ассамбля еліміздегі барлық этнос өкілдеріне ортақ мақсатқа ұйымдастыра отырып, республикадағы тұрақтылықты сақтауға , ел
дамуының мақсатына айтулы үлес қосып келеді.
3-тапсырма. Ән үйрену және орындау. «Шаңырақ» әні Мекендеп мәңгі бақ қонсын, Ұрпағын есте сақтасын, Шаңырақ биік көтеріп, Құраған елім отбасын. Қайырмасы: Бабамның ақтап сенімін, Көркейіп өссін кһңілің, Шаңырағың шалқи берсінші, Мәңғілік қазақ елінің Мейманға беріп төріңді, Тыңдадың сал мен серіңді, Босағаң берік болсын деп, Ақ бата бізге берілді. 4-тапсырма. Бағалау Бағдаршам түсі арқылы бағалау.
Үйге тапсырма : « Шаңырақ» әнін әуенімен жаттау. Рефлексия
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады.
Әнді талқылай келе берілген сұрақтарға жауап
Қойылған сұрақтарға жауап береді
|
Оқушылар бір бірін бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулық
Сұрақтар ға жауап береді. Ән орындау, аудиожазбалар,бейне жазбалар
Рефлек сия тақтайшасы
|
|||
шағым қалдыра аласыз

















