Бекітілді_________________
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
3 бөлім. Шығармашылық және сыни тұрғыдан ойлау арқылы гимнастикалық жаттығулар |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Жанабергенов М.Ж. |
|||||
|
Күні |
14.11.22-15.11.22жж |
|||||
|
Сыныбы 1 Б, Д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
Бірқатар гимнастикалық фигуралар үйрену |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.2.2 Негізгі дене қозғалыстарын және олардың қарапайым дене жаттығуларымен қалай байланысты болатынын біледі |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қыздырыну жаттығуларын орындату арқылы ағзаны қалыпқа келтіру. |
|||||
|
Құндылықтарды дарыту
|
(Өмір бойы үздіксіз білім алу) Оқуға деген алған білімін өмірімен байланыстырады,кері байланыс орнатады,білім алуға деген сүйіспеншілікті қалыптастырады. (Ынтымақтастық) Өзара жақсы қарым-қатынас орнатады,ынтымақтастық дағдыларын қалыптастырады,бір-біріне көмек көрсетеді. |
|||||
|
Сабақтың кезеңі,уақыты
|
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы 15 мин
|
Сапқа тұру. Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдеп,көңіл күйлеріне аса назар аудару. Бүгіңгі сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап айтып өту.
Жүру жаттығулары: 1. Қол жоғары, аяқтың ұшымен жүру 2. Қол жанда, өкшемен жүру 3. Қол белде , аяқтың ішкі, сыртқы Қырымен 4. Қол алға тіке созып, жартылай отырып жүру 5. Отырып жүру 6. Спорттық тәсілмен жүру Жүгіру жаттығулары: 1.Залды айналып жүгіру 2. Залдың ортасымен екі қатар айналып жүгіру. 3. Залдың ортасымен бір қатар айналып жүгіру. 4.Жылан тәрізді жүгіру 5.Еркін жүріп бастапқы қалыпқа келу.. 6.Екі қатарға тұрып қозғалыстағы арнайы жаттығуларын жасау; -тізені көтеріп жүгіру -аяқты артқа сермеп жүгіру -қиғаш жүгіру -жылдам жүгіру. 7 Жүріске ауысып,тыныс алу жаттығуларын орындау. 8 Жалпы дамыту жаттығулары орында орындалады. |
|
Топпен жарыса Орындау Арқылы ұпаймен есептелінеді |
Спортзал №2
Ысқырық Доптар Таяқша белгілер |
||
|
Ортасы 20- мин
|
Оқушыларды топқа бөліп, тапсырма беру. Оқушылар бөлменің кез келген алаңында, кілемшелер арасында, айналасында орналасады. Мұғалім ‘тіке тұру’ деп айтқанда оқушылар ең жақын орналасқан кілемшеге барып,жөреден отырып, артқа құлау күйдегі тепе-теңдікті сақтау күйін көрсетеді. Корзина жасау.Аяқты жоғары көтеріп,серпілу т.б Осы тапсырманы орындай отырып,гимнастикалық орындықта жүру түрлерін жасау. Қарылғаш жасау. Дескриптор : -қауіпсіздік ережесін біледі. - қолын тіреп отырып ,тізені кеудеге жинақтайды. -гимнастикалық төсеніште жатып,аяғын кеудесіне жинақтайды. - гимнастикалық орындықта жүру түрлерін жасайды. -Қарылғаш жасауды орындайды. - жаттығулардың денсаулыққа әсерін түсінеді. |
Жаттығуды орындау,сапта қозғалу
|
тапсырманы орындағаннан кейін мұғалім оқушыларға дескриптор арқылы өзара бағалау жүргізуді ұсынады.. |
Үлкен, бос кеңістік, ойын алаңы әрбір қызмет үші. Ысқырық . Ойынға арналған нысандар. |
||
|
Сабақтың соңы 5-мин
|
Сапқа тұрғызу Сабақ барысында қол жеткен нәтижелер туралы ойлану, өзіндік талдау жүргізуге дағдыландыру. Өткен тақырып туралы талқылау үшін мұғалім мен оқушының біріккен іс-әрекеті. Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушы мен капитанды атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Сау болыңыздар! |
Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. «Команда капитаны» рөліндегі оймен бөліседі. Мұғалім сұрағына жауап береді. Өзінің жетістігі туралы айтады. |
|
Киінетін бөлмеге шығарып салу |
||
Бекітілді_________________
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
3 бөлім. Акробатика негіздерімен гимнастика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Жанабергенов М.Ж. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
14.11.22 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сыныбы : 3 Б, В |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қауіпсіздік ережесі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.4.1 Денсаулықты нығайтатын дене жаттығуларымен айналысқанда дұрыс жауап беру арқылы қиындықтар мен тәуекелдерді қалай жеңуге болатынын түсіну және көрсету |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дене жаттығуларын орындау негізінде композиция құру. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту
|
(Өмір бойы үздіксіз білім алу) Оқуға деген алған білімін өмірімен байланыстырады,кері байланыс орнатады,білім алуға деген сүйіспеншілікті қалыптастырады. (Ынтымақтастық) Өзара жақсы қарым-қатынас орнатады,ынтымақтастық дағдыларын қалыптастырады,бір-біріне көмек көрсетеді. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі,уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Басталуы 15 мин
|
Сапқа тұру. Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдеп,көңіл күйлеріне аса назар аудару. Бүгіңгі сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлап айтып өту.
Жүру жаттығулары: 1. Қол жоғары, аяқтың ұшымен жүру 2. Қол жанда, өкшемен жүру 3. Қол белде , аяқтың ішкі, сыртқы Қырымен 4. Қол алға тіке созып, жартылай отырып жүру 5. Отырып жүру 6. Спорттық тәсілмен жүру Жүгіру жаттығулары: 1.Залды айналып жүгіру 2. Залдың ортасымен екі қатар айналып жүгіру. 3. Залдың ортасымен бір қатар айналып жүгіру. 4.Жылан тәрізді жүгіру 5.Еркін жүріп бастапқы қалыпқа келу.. 6.Екі қатарға тұрып қозғалыстағы арнайы жаттығуларын жасау; -тізені көтеріп жүгіру -аяқты артқа сермеп жүгіру -қиғаш жүгіру -жылдам жүгіру. 7 Жүріске ауысып,тыныс алу жаттығуларын орындау. 8 Жалпы дамыту жаттығулары орында орындалады. |
|
Топпен жарыса
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Жанабергенов Манас ЖанатайулыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Бірқатар гимнастикалық фигуралар үйрену
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Бірқатар гимнастикалық фигуралар үйренуМатериал туралы қысқаша түсінік
Бірқатар гимнастикалық фигуралар үйрену туралы қмж
Материалдың қысқаша нұсқасы
Бекітілді_________________
Бекітілді_________________
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















