|
Сәуір |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы |
|
|
5-апта дәйексөзі: |
Білікті білім жинап кәсіп етер, білімнің дәмін татып өсіп өнер
|
|
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Жумалова Л |
|
|
Күні: |
28.04.2025 |
|
|
Сынып: 6«А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Біз әр түрліміз, бір теңбіз»
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «Жедел жәрдем нөмірлері және сенім телефондары |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың әр түрлі ұлттарға құрметпен қарауға дағдыландыру,ұлттық құндылықтарды дәріптеу Қауіпсіздік мақсатында маңызды байланыс нөмірлерін есте сақтауға үйрету. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 минут |
I. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу.
Психологиялық дайындық: Топқа бөлу (бөлу әдісі) (2 минут)Әдісі: Түрлі-түсті карточкалар тарату арқылы топқа бөлу.
|
Мұғаліммен амандасады. Шеңберге тұрып, бір-біріне жылы лебіз айтады. түрлі-түсті карточка таңдап, өз тобына отырады. Топтың атауын естерінде сақтайды («Бірлік», «Теңдік», «Достық»). |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау. |
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Біз әр түрліміз, бір теңбіз» Миға шабуыл (жұптық жұмыс):
|
Жұпта бір-бірімен «әртүрлілік» туралы пікір алмасады. Қысқа жауап дайындап, сыныпқа бөліседі.
|
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау
|
Суреттер |
|||||||||
Негізгі бөлімТоптық жұмыс:
Дискут / талқылау:
|
Өз тобының ішінде пікірлеседі, идеялар ұсынады. Постер салады немесе ұран жазады. Топ атынан бір-екі оқушы постерді таныстырады. Басқа топтардың жұмыстарын тыңдап, сұрақ қояды немесе пікір білдіре |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау |
А4, маркерлер |
||||||||||
«Жедел жәрдем нөмірлері және сенім телефондарыҚауіпсіздік сабағы (10 минут)Қысқаша түсіндіру:
Жұптық жұмыс: |
Мұғалімнің түсіндіруін тыңдайды. Жұппен берілген жағдайды талқылайды (мысалы, жедел жәрдемге қалай хабарласу керек екенін). Қысқа рөлдік ойын арқылы (ситуацияны бейнелеп) көрсетеді. |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау |
Презентация |
||||||||||
|
Соңы 5 минут |
Қорытынды
«Бір сөйлеммен қорытындылау»
әдісі:
Үй жұмысы: Маңызды нөмірлерді жаттау |
Топпен бір сөйлем құрастырып, сабақтан алған әсерін айтады. Басқа топтарға шапалақпен қолдау көрсетеді. Маңызды нөмірлерді дәптерге жазып алады немесе есте сақтайды. |
|
Стикерлер |
28.04.25
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Біз әр түрліміз, бір теңбіз»
«Біз әр түрліміз, бір теңбіз»
|
Сәуір |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы |
|
|
5-апта дәйексөзі: |
Білікті білім жинап кәсіп етер, білімнің дәмін татып өсіп өнер
|
|
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Жумалова Л |
|
|
Күні: |
28.04.2025 |
|
|
Сынып: 6«А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Біз әр түрліміз, бір теңбіз»
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «Жедел жәрдем нөмірлері және сенім телефондары |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың әр түрлі ұлттарға құрметпен қарауға дағдыландыру,ұлттық құндылықтарды дәріптеу Қауіпсіздік мақсатында маңызды байланыс нөмірлерін есте сақтауға үйрету. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 5 минут |
I. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу.
Психологиялық дайындық: Топқа бөлу (бөлу әдісі) (2 минут)Әдісі: Түрлі-түсті карточкалар тарату арқылы топқа бөлу.
|
Мұғаліммен амандасады. Шеңберге тұрып, бір-біріне жылы лебіз айтады. түрлі-түсті карточка таңдап, өз тобына отырады. Топтың атауын естерінде сақтайды («Бірлік», «Теңдік», «Достық»). |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау. |
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 минут |
Біз әр түрліміз, бір теңбіз» Миға шабуыл (жұптық жұмыс):
|
Жұпта бір-бірімен «әртүрлілік» туралы пікір алмасады. Қысқа жауап дайындап, сыныпқа бөліседі.
|
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау
|
Суреттер |
|||||||||
Негізгі бөлімТоптық жұмыс:
Дискут / талқылау:
|
Өз тобының ішінде пікірлеседі, идеялар ұсынады. Постер салады немесе ұран жазады. Топ атынан бір-екі оқушы постерді таныстырады. Басқа топтардың жұмыстарын тыңдап, сұрақ қояды немесе пікір білдіре |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау |
А4, маркерлер |
||||||||||
«Жедел жәрдем нөмірлері және сенім телефондарыҚауіпсіздік сабағы (10 минут)Қысқаша түсіндіру:
Жұптық жұмыс: |
Мұғалімнің түсіндіруін тыңдайды. Жұппен берілген жағдайды талқылайды (мысалы, жедел жәрдемге қалай хабарласу керек екенін). Қысқа рөлдік ойын арқылы (ситуацияны бейнелеп) көрсетеді. |
Өзара шапалақтау арқылы топтардың жұмыстарын бағалау |
Презентация |
||||||||||
|
Соңы 5 минут |
Қорытынды
«Бір сөйлеммен қорытындылау»
әдісі:
Үй жұмысы: Маңызды нөмірлерді жаттау |
Топпен бір сөйлем құрастырып, сабақтан алған әсерін айтады. Басқа топтарға шапалақпен қолдау көрсетеді. Маңызды нөмірлерді дәптерге жазып алады немесе есте сақтайды. |
|
Стикерлер |
28.04.25
шағым қалдыра аласыз













