Материалдар / «Бізді мазалаған сұрақтар»
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

«Бізді мазалаған сұрақтар»

Материал туралы қысқаша түсінік
 Оқиғаның дамуын болжаймын, себебін түсіндіремін  Таныстырылым түрінде шығармашылық жұмыс ұсынамын
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Наурыз 2022
367
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді Әдебиеттік оқу сабақ жоспары

Бөлім:

I. «Ғарышқа саяхат»

Педагогтің Т.А.Ә.

Турданова Салтанат Салыбековна

Күні:

31.03.22ж

Сынып: 4 «Ә»

Қатысушылар саны: 24

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

79– сабақ. «Бізді мазалаған сұрақтар»

(Әдебиеттік оқу 3-бөлім. Оқулық 5 – 8 бет, «Алматы кітап» баспасы, 2019ж.)

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.2.1 – шығарманы қайта құруға, интерпретациялауға және бағалауға негізделген сұрақтар қою және жауап беру;

4.3.4.1 – мұғалімнің көмегімен шығарманың құрылымын, стилін жетілдіру, өз бетінше сын тұрғысынан бағалау және лексикалық, орфографиялық, пунктуациялық қателерді тауып түзету.

Сабақтың мақсаты

  • Тақырыпқа қатысты ақпаратты түрлі дереккөздерден алып, өңдеп, себеп-салдарлық байланысын анықтап, бейнежазба түрінде көрсетеді. Мәтін кейіпкерінің іс-әрекетіне баға береді.

  • Тақырыпқа қатысты пікірлер жайлы өз көзқарасын білдіреді.

  • Ақпараттарды салыстырып, әлсіз, мықты тұстарын ажырата алады.

Сабақтың барысы

Уақыт

Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқышының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

1 минут

















1 минут

































10 - минут

Сабақтың

басы



Ұйымдас-

тыру


Математика сабағы

Оқушылармен сәлемдесу!

  • Оқушылардың зейінін сабаққа аудару

  • Кезекшіден оқушылардың толық қатысуын сұрайды

  • Сабаққа дайынбыз ба?

  • Көңіл - күйіміз қалай?

  • Ендеше сабағымызды бастайық?



Оқушылар сәлемдеседі.

  • Сабаққа назарын аударады

  • Кезекші оқушы сыныптың толық қатысуын айтады

  • Сабаққа дайынбыз

Кремете! Тамаша! Ғажап! Алақай!









Керемет!





Психология-лық ахуал қалыптас-тыру.





Ұжымдық жұмыс ережесі









Алдағы білім

  • Жылы лебіздер айтқызу

Жақсы оқып сабақты

Әдеп сақтау салтымыз

Сәлем бердік сіздерге

Басымызды иіп бәрріміз


  • Ұжымдық жұмыс ережесі

  • Сабақта бір-бірімізді :

  • Сабақта уақытты:

  • Сабақта тапсырмаларды:

  • Сабаққа қатсықанда:



76 сабақ «Туған жердің табиғатын аялаймыз » мәтінді түсінігін айтады

Сұрақ – жауап

  • Кейіпкер сөзі монолог пе , диалог пе?

«Бұл « табиғат » деген - не

Жұрттың емдер кеселiн ?

Оны жақсы көрем бе ?

Кандай болып өсемін ?

  • Кейіпкерді сөзі – монолог


  • Өлеңдегі кейіпкерлерге баға бер: ұнатқаны, ойы, қуанышы, мейірім, ..

  • Өлеңдегі кейіпкерлерге баға бер: ұнатқаны, ойы, қуанышы, мейірімі, құштарлығы



Критерий:

  • Сұрақтарға жауап береді Ф.Б 10-балл бағаланады

  • Жылы лебіздер айтады

Жақсы оқып сабақты

Әдеп сақтау салтымыз

Сәлем бердік сіздерге

Басымызды иіп бәрріміз


  • Ұжымдық жұмыс ережесін сақтайды

  • Сыйлаймыз, тыңдаймыз!

  • Үнемдейміз!

  • Нақты, дәл жауап береміз!

  • Шапшаңдықты, тапқырлықты көрсетеміз!

  • Белсенділік танытып, жақсы баға аламыз!

76 сабақ «Туған жердің табиғатын аялаймыз» мәтінді түсінігін айтады

Сұрақ-жауап

  • Кейіпкер сөзі монолог пе , диалог пе?

«Бұл « табиғат » деген - не

Жұрттың емдер кеселiн ?

Оны жақсы көрем бе ?

Кандай болып өсемін ?

  • Кейіпкерді сөзі – монолог


  • Өлеңдегі кейіпкерлерге баға бер: ұнатқаны, ойы, қуанышы, мейірім, ..

  • Өлеңдегі кейіпкерлерге баға бер: ұнатқаны, ойы, қуанышы, мейірімі, құштарлығы


Дескриптор

  • Сұрақтарға жауап береді





Тамаша!













Керемет!



























Ф.Б – 10 балл






































Оқулық

137-139 бет

10 минут










Сабақтың

ортасы













Қызығушылығын ояту




Сынып жұмысы

79 – сабақ. «Бізді мазалаған сұрақтар»

Сабақтың мақсаты:

  • Оқиғаның дамуын болжаймын, себебін түсіндіремін

  • Таныстырылым түрінде шығармашылық жұмыс ұсынамын



Сұраққа жауап бер

Суреттегі сұрақтардың қайсысына жауап бере аласың?

  • Ғарышқа не үшін ұшады?

  • Ғарыштағы ғаламшарды зертеу үшін ұшады

Рисунок 39



Критерий

  • Сұраққа жауап береді




Күн ретін жазады





Жаңа білімнің тақырыбы мен мақсатын

меңгереді



Сұраққа жауап бер

Суреттегі сұрақтардың қайсысына жауап бере аласың?

  • Ғарышқа не үшін ұшады?

  • Ғарыштағы ғаламшарды зертеу үшін ұшады

Рисунок 39



Дескриптор

  • Сұраққа жауап береді



















Белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдіс

Жарайсың! Жақсы!

Талпын!



ФБ - 1 балл








770 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!