«Алматы облысы білім
басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абылай хан атындағы № 4 орта
мектеп» коммуналдық мемлекеттік
мекемесі
«Бекітемін»
____________
Мектеп директоры
Л.Тункаева
Пәні: дүниетану
Сабақтың
тақырыбы:
«Біздің қажеттіліктеріміз
бен мүмкіндіктеріміз»
Сыныбы: 1 «В»
Пән мұғалімі: Н.Сәрсенәлиева
2023-2024 оқу жылы
-
Бөлім:
«Тағам және сусын»
Мұғалімнің аты-жөні
Н.Сәрсенәлиева
Күні:
15.04.2024 ж.
Сынып: 1 «В»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Біздің қажеттіліктеріміз бен мүмкіндіктеріміз
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
1.1.1.4 тауар-ақша қатынасының қарапайым түрлерін түсіндіру;
1.1.1.5 тұтыну заттарына деген өз қажеттіліктерінің құрылымын, олардың қайдан келетінін анықтау
Сабақтың мақсаты
Барлық оқушылар: Сабақ тақырыбын болжайды.
Оқушылардың басым бөлігі: Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
Кейбір оқушылар: қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
Сабақ барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақтың басы
3 мин
1.Ұйымдастыру кезеңі: психологиялық ахуал
платформсындағы тапсырманы
орындатқызады. Берілген суреттер бойынша Берілген суреттер бойынша
адам өміріне аса қажет заттарды
анықтатады.
платформасыСабақтың мақсаты:
Сабақ тақырыбын болжайды.
Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
платформасын-дағы тапсырманы
орындайды.Сабақ мақсатымен танысады.
Вербальді бағалау
Өте жақсы, жақсы.
ҚБ. Ынталан
дыру сөздері


Сабақтың ортасы
13 мин
Оқулықпен жұмыс.
платформасы арқылы
оқулықтың 86-87-бетіндегі берілген мағлұматпен
таныстыру. 86-87-бетті оқушыларға оқытады.
Дәптермен жұмыс.
Өзіңе қажетті немесе өзің қалайтын 10 затты жаз.
платформасы-нан
тыңдайды.Тақырып бойынша берілген мағлұматты оиды.
Дәптерге жазып, орындайды.
ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.
ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.

дәптер,
қа
Сабақтың соңы
Кері байланыс
платфоормасында баланың
қолындағы ақшаға қай заттарды ала алатыны, бүгінгі сабақ бойынша
түсінгендерін тексереді.МАҚСАТҚА ОРАЛУ
Сабақтың мақсаты:
Сабақ тақырыбын болжайды.
Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
Бағалау:
платформасында кері
байланыс аалады.
платформасында берлген
тапсырманы орындайды.Сабақ мақсатын еске түсіреді.
платформасында кері байланыс
жасайды.ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.
.



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Біздің қажеттіліктеріміз бен мүмкіндіктеріміз"
"Біздің қажеттіліктеріміз бен мүмкіндіктеріміз"
«Алматы облысы білім
басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абылай хан атындағы № 4 орта
мектеп» коммуналдық мемлекеттік
мекемесі
«Бекітемін»
____________
Мектеп директоры
Л.Тункаева
Пәні: дүниетану
Сабақтың
тақырыбы:
«Біздің қажеттіліктеріміз
бен мүмкіндіктеріміз»
Сыныбы: 1 «В»
Пән мұғалімі: Н.Сәрсенәлиева
2023-2024 оқу жылы
-
Бөлім:
«Тағам және сусын»
Мұғалімнің аты-жөні
Н.Сәрсенәлиева
Күні:
15.04.2024 ж.
Сынып: 1 «В»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Біздің қажеттіліктеріміз бен мүмкіндіктеріміз
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
1.1.1.4 тауар-ақша қатынасының қарапайым түрлерін түсіндіру;
1.1.1.5 тұтыну заттарына деген өз қажеттіліктерінің құрылымын, олардың қайдан келетінін анықтау
Сабақтың мақсаты
Барлық оқушылар: Сабақ тақырыбын болжайды.
Оқушылардың басым бөлігі: Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
Кейбір оқушылар: қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
Сабақ барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақтың басы
3 мин
1.Ұйымдастыру кезеңі: психологиялық ахуал
платформсындағы тапсырманы
орындатқызады. Берілген суреттер бойынша Берілген суреттер бойынша
адам өміріне аса қажет заттарды
анықтатады.
платформасыСабақтың мақсаты:
Сабақ тақырыбын болжайды.
Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
платформасын-дағы тапсырманы
орындайды.Сабақ мақсатымен танысады.
Вербальді бағалау
Өте жақсы, жақсы.
ҚБ. Ынталан
дыру сөздері


Сабақтың ортасы
13 мин
Оқулықпен жұмыс.
платформасы арқылы
оқулықтың 86-87-бетіндегі берілген мағлұматпен
таныстыру. 86-87-бетті оқушыларға оқытады.
Дәптермен жұмыс.
Өзіңе қажетті немесе өзің қалайтын 10 затты жаз.
платформасы-нан
тыңдайды.Тақырып бойынша берілген мағлұматты оиды.
Дәптерге жазып, орындайды.
ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.
ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.

дәптер,
қа
Сабақтың соңы
Кері байланыс
платфоормасында баланың
қолындағы ақшаға қай заттарды ала алатыны, бүгінгі сабақ бойынша
түсінгендерін тексереді.МАҚСАТҚА ОРАЛУ
Сабақтың мақсаты:
Сабақ тақырыбын болжайды.
Қажеттілік дегеннің не екенін біледі.
қалағанының барлығын жүзеге асатын-аспайтынын анықтай алады.
Бағалау:
платформасында кері
байланыс аалады.
платформасында берлген
тапсырманы орындайды.Сабақ мақсатын еске түсіреді.
платформасында кері байланыс
жасайды.ҚБ. Ынталан-дыру сөздері.
.



шағым қалдыра аласыз













