|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python (пайтон) тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
13.03 |
|||
|
Сынып: 7 А,Ә,Б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
БЖБ.Таңдауды ұйымдастыру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.2 Python (пайтон) программалау тіліндегі Құрамды шарттарды қолдану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.Үй тапсырмасын тексеру. Миға шабуыл сұрақтары
Оқушыларға жаңа тақырып және оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары таныстырылады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Слайд 1 |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты презентация көмегімен түсіндіріледі.
Блок схемасы
1 мысал
Құрамды шарттарды программалау 2 мысал
Жеке жұмыс Python программалау тілінде таңдауды ұйымдастыруда if - elif-else құрылымы мен сөздікті пайдалануды салыстырыңдар. Дескриптор:
Тақырыпты меңгергенін анықтау үшін бекіту сұрақтарны қою
|
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: - Python программасын есепті тексереді - elif және else операторын қолданады - таңдау ұйымдастыру алгоритмін ажыратады
Смайликтер арқылы бағалау Дескриптор: - Python программасын іске қосады - elif және else операторын қолданады - Таңдау ұйымдастыру алгоритмін қолданады Дескриптор: - Python программасын іске қосады - elif және else операторын қолданады - таңдау ұйымдастыру алгоритмін қолданады. |
Стикер 6 балл Стикер 4 балл |
Интербелсенді тақта/ Компьютер
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушылар рефлекция жүргізеді. «Плюс» сабақта түсінгенін жазады « Минус» сабақта түсінбегенін жазады «Қызықты» сабақта не қызықты болғанын жазады
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
БЖБ.Таңдауды ұйымдастыру
БЖБ.Таңдауды ұйымдастыру
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python (пайтон) тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
13.03 |
|||
|
Сынып: 7 А,Ә,Б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
БЖБ.Таңдауды ұйымдастыру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.3.2 Python (пайтон) программалау тіліндегі Құрамды шарттарды қолдану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.Үй тапсырмасын тексеру. Миға шабуыл сұрақтары
Оқушыларға жаңа тақырып және оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары таныстырылады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Слайд 1 |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты презентация көмегімен түсіндіріледі.
Блок схемасы
1 мысал
Құрамды шарттарды программалау 2 мысал
Жеке жұмыс Python программалау тілінде таңдауды ұйымдастыруда if - elif-else құрылымы мен сөздікті пайдалануды салыстырыңдар. Дескриптор:
Тақырыпты меңгергенін анықтау үшін бекіту сұрақтарны қою
|
Мұғалімді тыңдайды
Дескриптор: - Python программасын есепті тексереді - elif және else операторын қолданады - таңдау ұйымдастыру алгоритмін ажыратады
Смайликтер арқылы бағалау Дескриптор: - Python программасын іске қосады - elif және else операторын қолданады - Таңдау ұйымдастыру алгоритмін қолданады Дескриптор: - Python программасын іске қосады - elif және else операторын қолданады - таңдау ұйымдастыру алгоритмін қолданады. |
Стикер 6 балл Стикер 4 балл |
Интербелсенді тақта/ Компьютер
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушылар рефлекция жүргізеді. «Плюс» сабақта түсінгенін жазады « Минус» сабақта түсінбегенін жазады «Қызықты» сабақта не қызықты болғанын жазады
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















