|
Бөлім: |
Цифрлық сауаттылық |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кулмагамбетова С.А. |
|
|
Күні: |
11.04.2024 ж |
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Blockchain технологиясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.1.3 Blockchain технологиясының мақсаты мен жұмыс істеу қағидатын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Blockchain технологиясы туралы білу Blockchain қызметін, ерекшеліктерін анықтайды Blockchain қолданылатын негізгі салаларды сипаттайды Blockchain артықшылығы мен кемшілігін біледі |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
Оқушылармен сәлемдесу Өткен тақырыпты еске түсіру . Оқушылар өткен тақырып бойынша тест жұмысын орындайды «Спиннер» әдісі Сыныпты топқа бөлу. Сыныпты жаңа сабақтың тірек сөздер арқылы үш топқа бөлу 1 топ Блок 2 топ Тізбек 3 топ Қаржы |
Мұғаліммен сәлемдеседі Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді Сынып екі топқа бөлінеді |
Сабақ барысында әр оқушы өзін-өзі темір жол билеті әдісі арқылы бағалап отырады. 2 балл |
Презентация Таратпа парақ QR код арқылы |
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
Жаңа тақырып бойынша қысқаша түсіндірме Топтық жұмыс.Мәтінмен жұмыс.15 минут «Сканерлеп оқыту» әдісі .Оқушылар жаңа тақырып бойынша мәтінмен жұмыс жасайды .Топтар ұсынылған тақырып бойынша әртүрлі формада жұмыс жасайды 1 топ Blockchain жұмысы (сызба арқылы көрсету) 2 топ Blockchain қолданылу саласы (кесте арқылы көрсету) 3 топ Blockchain артықшылығы және кемшілігі(салыстыру әдісі ) Дескриптор:
Жұптық жұмыс . «Әңгімелесетін әріптестер» әдісі . 5 минут Blockchain технологиясының маңызы қандай? Formative платформасында өз ойларын жазу Дескриптор:
Жеке жұмыс. Практикалық жұмыс. 10 минут
|
Сабаққа белсене қатысып, сұрақтарға жауап береді, топтық жұмыс жасайды Жұптасып, жаңа тақырып бойынша өз пікірлерін білдіреді Компьютерде практикалық жұмыс орындайды |
Мұғалім сәтті қорғап шыққан топты бағалайды Топтық жұмыста белсенділік үшін-2 балл 2 балл 4 балл |
Бейнеролик Плакат, Фломастер Formative платформасы https://app.formative.com/formatives/661149e0c58e3e47f9442c70 Компьютер Таратпа парақ |
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Сабақты қорытындылау . Оқушыларды бағалау .Оқушыларды жинаған ұпайларына байланысты , доллар купюралары арқылы бағалайды темір жол билеті арқылы бағалайды Кері байланыс Темір жол билеті |
Сабақты қорытындылайды, сабаққа кері байланыс береді |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Blockchain технологиясы
Blockchain технологиясы
|
Бөлім: |
Цифрлық сауаттылық |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кулмагамбетова С.А. |
|
|
Күні: |
11.04.2024 ж |
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Blockchain технологиясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.1.3 Blockchain технологиясының мақсаты мен жұмыс істеу қағидатын түсіндіру |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Blockchain технологиясы туралы білу Blockchain қызметін, ерекшеліктерін анықтайды Blockchain қолданылатын негізгі салаларды сипаттайды Blockchain артықшылығы мен кемшілігін біледі |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут |
Оқушылармен сәлемдесу Өткен тақырыпты еске түсіру . Оқушылар өткен тақырып бойынша тест жұмысын орындайды «Спиннер» әдісі Сыныпты топқа бөлу. Сыныпты жаңа сабақтың тірек сөздер арқылы үш топқа бөлу 1 топ Блок 2 топ Тізбек 3 топ Қаржы |
Мұғаліммен сәлемдеседі Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді Сынып екі топқа бөлінеді |
Сабақ барысында әр оқушы өзін-өзі темір жол билеті әдісі арқылы бағалап отырады. 2 балл |
Презентация Таратпа парақ QR код арқылы |
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
Жаңа тақырып бойынша қысқаша түсіндірме Топтық жұмыс.Мәтінмен жұмыс.15 минут «Сканерлеп оқыту» әдісі .Оқушылар жаңа тақырып бойынша мәтінмен жұмыс жасайды .Топтар ұсынылған тақырып бойынша әртүрлі формада жұмыс жасайды 1 топ Blockchain жұмысы (сызба арқылы көрсету) 2 топ Blockchain қолданылу саласы (кесте арқылы көрсету) 3 топ Blockchain артықшылығы және кемшілігі(салыстыру әдісі ) Дескриптор:
Жұптық жұмыс . «Әңгімелесетін әріптестер» әдісі . 5 минут Blockchain технологиясының маңызы қандай? Formative платформасында өз ойларын жазу Дескриптор:
Жеке жұмыс. Практикалық жұмыс. 10 минут
|
Сабаққа белсене қатысып, сұрақтарға жауап береді, топтық жұмыс жасайды Жұптасып, жаңа тақырып бойынша өз пікірлерін білдіреді Компьютерде практикалық жұмыс орындайды |
Мұғалім сәтті қорғап шыққан топты бағалайды Топтық жұмыста белсенділік үшін-2 балл 2 балл 4 балл |
Бейнеролик Плакат, Фломастер Formative платформасы https://app.formative.com/formatives/661149e0c58e3e47f9442c70 Компьютер Таратпа парақ |
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Сабақты қорытындылау . Оқушыларды бағалау .Оқушыларды жинаған ұпайларына байланысты , доллар купюралары арқылы бағалайды темір жол билеті арқылы бағалайды Кері байланыс Темір жол билеті |
Сабақты қорытындылайды, сабаққа кері байланыс береді |
|
|
шағым қалдыра аласыз














