Сабақтың тақырыбы: ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫНЫҢ НЕГІЗГІ ҰҒЫМДАРЫ
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тәкібаева Аяулым Тәкібайқызы |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 - сынып |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 5.2 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫНЫҢ НЕГІЗГІ ҰҒЫМДАРЫ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
MS Access деректор қорының қандай негізгі қызметтері бар? |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Мәліметтер қоры және оның түрлерін анықтайды Көпшілік оқушы: Мәліметтер қоры түрлерін салыстырады Кейбір оқушы: Мәліметтер қорына арналған программалармен жұмыс істейді |
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау: «3 таяқша» әдісі Өткен тақырыпқа байланысты әр топ: 1 сұрақ, 1 жауап, 1 идея даярлап, ортаға салады. Жауаптарын талдайды. Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау арқылы бағалау «Миға шабуыл»
Деректер базасын жинақтауға арналған қандай программаларды білесіңдер? «Джигсо» әдісі Оқушылар оқулықпен жұмыс істейді. Түсінгендерін топта талдайды. Мұғалім білімдерін толықтырады 1-тапсырма. Кестемен жұмыс. Кестеге тиісті мәліметтерді жазыңдар.
Дескриптор: Мәліметтер қорының түрлері мен қызметтерін анықтай алады. Смайлдер арқылы бағалау 2-тапсырма. - Access ДҚ-ның «Жасау (Создать)» терезесінің нысандарын пирамидаға төменнен жоғары қарай жазыңдар.
Дескриптор: Мәліметтер қорын жасау терезесінің нысандарын анықтайды.
3-тапсырма. - МҚБЖ-ның 3 басты функциясын сипаттаңдар. Дескриптор: МҚБЖ-нің 3 басты функциясын сипаттай алады. Оқушылардың жұмыстарын бағалау парағына балл қою арқылы бағалау Тест жұмысы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды
Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар сабақ туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды
|
АКТ Интернет желісі Ватцап
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Blockchain технологиясы" 11-сынып ҚМЖ 3-токсан
"Blockchain технологиясы" 11-сынып ҚМЖ 3-токсан
Сабақтың тақырыбы: ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫНЫҢ НЕГІЗГІ ҰҒЫМДАРЫ
|
Бөлім |
Ақпараттық жүйелер |
|
Педагогтың аты-жөні |
Тәкібаева Аяулым Тәкібайқызы |
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
10 - сынып |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 5.2 ДЕРЕКТЕР БАЗАСЫНЫҢ НЕГІЗГІ ҰҒЫМДАРЫ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
MS Access деректор қорының қандай негізгі қызметтері бар? |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: Мәліметтер қоры және оның түрлерін анықтайды Көпшілік оқушы: Мәліметтер қоры түрлерін салыстырады Кейбір оқушы: Мәліметтер қорына арналған программалармен жұмыс істейді |
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Сәлемдесу, түгендеу Өткен сабақты пысықтау: «3 таяқша» әдісі Өткен тақырыпқа байланысты әр топ: 1 сұрақ, 1 жауап, 1 идея даярлап, ортаға салады. Жауаптарын талдайды. Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау арқылы бағалау «Миға шабуыл»
Деректер базасын жинақтауға арналған қандай программаларды білесіңдер? «Джигсо» әдісі Оқушылар оқулықпен жұмыс істейді. Түсінгендерін топта талдайды. Мұғалім білімдерін толықтырады 1-тапсырма. Кестемен жұмыс. Кестеге тиісті мәліметтерді жазыңдар.
Дескриптор: Мәліметтер қорының түрлері мен қызметтерін анықтай алады. Смайлдер арқылы бағалау 2-тапсырма. - Access ДҚ-ның «Жасау (Создать)» терезесінің нысандарын пирамидаға төменнен жоғары қарай жазыңдар.
Дескриптор: Мәліметтер қорын жасау терезесінің нысандарын анықтайды.
3-тапсырма. - МҚБЖ-ның 3 басты функциясын сипаттаңдар. Дескриптор: МҚБЖ-нің 3 басты функциясын сипаттай алады. Оқушылардың жұмыстарын бағалау парағына балл қою арқылы бағалау Тест жұмысы Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Өздерін бағалайды
Кері байланыс: «БББ кестесі» әдісі Оқушылар сабақ туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және не білгісі келетінін кестеге жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады Мұғалімді тыңдайды
|
жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету Фигуралар арқылы бағалау Бірін-бірі бағалайды
|
АКТ Интернет желісі Ватцап
|
шағым қалдыра аласыз














