|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтағы компьютерлер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Елемесова Н А |
|||
|
Күні |
5.05,2025 |
|||
|
Сынып: 4 |
А,З,Д,Г |
|
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Болашақтағы компьютерлер. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.1.1 компьютерлік және мобильді технологиялардың ескіруі ғылыми-техникалық прогреспен байланысты екенін түсіндіру; 4.2.4.2 белгілі бір тақырыпта фотосуреттер, дыбыстар және бейнелерді пайдалану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Paint графикалық редакторды іске қосады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
сурет салады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
суретті өңдейді |
||||
|
Құндылық : |
«Жасампаздық және жаңашылдық» 2-апта дәйексөзі: Бірлік жоқ болса ұйым жоқ, ұйым жоқ болса күнің жоқ |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.1-тапсырма. Жобаның тақырыбы.
Дескриптор: -әріпті мәтінмен жұмыс істей алады; -тақырыпқа байланысты сөзді табады. ҚБ: «Смайлик»
әдісі |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Тапсырманы орындайды |
Смайлик |
бейнеролик |
|
Сабақтың ортасы |
Жобаға дайындық кезең. Жеке жұмыс. 2-тапсырма. Paint графикалық редакторын пайдаланып, болашақ компьютеріңнің қандай болатынын сал.Суретті өңдеп, сақта. Дескриптор: - Paint графикалық редакторды іске қосады; -сурет салады; -суретті өңдейді; -суретті бумаға сақтайды. ҚБ: «Смайлик» әдісі |
2-тапсырманы орындайды |
смайлик |
Компьютер Paint графикалық редакторы |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері
байланыс: |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 32, жобаға қосымша мәлімет |
|
|
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Болашақтағы компьютерлер
Болашақтағы компьютерлер
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтағы компьютерлер |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Елемесова Н А |
|||
|
Күні |
5.05,2025 |
|||
|
Сынып: 4 |
А,З,Д,Г |
|
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Болашақтағы компьютерлер. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.1.1 компьютерлік және мобильді технологиялардың ескіруі ғылыми-техникалық прогреспен байланысты екенін түсіндіру; 4.2.4.2 белгілі бір тақырыпта фотосуреттер, дыбыстар және бейнелерді пайдалану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Paint графикалық редакторды іске қосады |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
сурет салады |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
суретті өңдейді |
||||
|
Құндылық : |
«Жасампаздық және жаңашылдық» 2-апта дәйексөзі: Бірлік жоқ болса ұйым жоқ, ұйым жоқ болса күнің жоқ |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.1-тапсырма. Жобаның тақырыбы.
Дескриптор: -әріпті мәтінмен жұмыс істей алады; -тақырыпқа байланысты сөзді табады. ҚБ: «Смайлик»
әдісі |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Тапсырманы орындайды |
Смайлик |
бейнеролик |
|
Сабақтың ортасы |
Жобаға дайындық кезең. Жеке жұмыс. 2-тапсырма. Paint графикалық редакторын пайдаланып, болашақ компьютеріңнің қандай болатынын сал.Суретті өңдеп, сақта. Дескриптор: - Paint графикалық редакторды іске қосады; -сурет салады; -суретті өңдейді; -суретті бумаға сақтайды. ҚБ: «Смайлик» әдісі |
2-тапсырманы орындайды |
смайлик |
Компьютер Paint графикалық редакторы |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері
байланыс: |
Өзін-өзі бағалау. |
|
Плакат слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 32, жобаға қосымша мәлімет |
|
|
|

шағым қалдыра аласыз














