Оқу бағдарламасына сәйкес
оқу мақсаттары
|
4.3.2.1 *Бейтаныс сөздер кездесетін шағын
мәтіндегі негізгі ойды түсіну
4.5.1.1
мұғалімнің қолдауымен шылауларды, көмекші сөздерді ажырату, ауызекі
және жазба тілде қолдану
|
Сабақтың басы
(5
минут)
|
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: «Шаттық
шеңбер»
Мақсаты:
жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту.
Оқушылар
шеңбер болып тұрады.
Орнымыздан тұрайық,
Алақанды
созайық.
Алақанда
жылулық
Досымызға
сыйлайық.
Үй
жұмысын тексеру
Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы
болжайды.
Топтық жұмыс
|
Қолпаштау
|
Біртұтас тәрбие
бағдарламасы:Бірлік және ынтымақ
|
Сабақтың ортасы
(6-37 минут)
|
1.Сөздікпен жұмыс. Бөлме-комната
Асүй-кухня
Қонақ
бөлме-гостиная
Жуынатын бөлме-ванная
комната
Кіреберіс-прихожая
Қойма-кладовая
Тоңазытқыш-холодильник
Терезе-окно
Жаңа сөздермен
таныстырады, оқушыларға қайталатады.
2.Оқылым.Айтылым
Жаңа сөз
үйренейік
3.Айтылым.
1-тапсырма
Сұрақтарға жауап
бер
Сергіту
сәті
4.
Оқылым.Айтылым.
2-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып
оқы.
ЕББҚ
(Зейін тапшылығы және
гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау
көрсетіледі
3-тапсырма
Ойлан!
5.Жазылым
4- тапсырма. Суретті сөзге айналдыр, қосымшаны дұрыс
жалға..
|
Тыңдалым,айтылым. Жаңа сөздерді жазады, сөз
тіркестерін, сөйлем құрастырады.
Оқылым.Айтылым .

Айтылым.
Үлгі: Сендердің үйлеріңде
керует қай бөлмеде тұр?
Біздің үйде
керует.....

Сергіту сәтін
орындайды.
Үлгі: Сендердің ойыншықтарың
неге асүйде жатыр?

Сөйлемдерді толықтырады.
Тәуелдік жалғауларын дұрыс жалғайды
Суретке қарап,айтады.
Олардан ереже шығарады.

|
«Бас
бармақ»

Дескриптор:
- жаңа сөздерді қолданып,
сұрақтарға жауап береді.
Өзара
бағалау
Дескриптор:
-жаңа
сөздерді пайдаланады, тәуелдік жалғауларды дұрыс
қолданады,сөйлемдерді дұрыс құрастырып айтады.
Өзара
бағалау: «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын»
«Бас
бармақ»

|
Оқулық 28
бет
сөздік
Оқулық
29 бет
|