|
Бөлім |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Ж.Қонысбай |
|||||
|
Күні |
11.10.2022 |
|||||
|
Сынып:3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бөлшекті оқу, жазу және салыстыру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.1.6 жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар:жай бөлшектерді оқиды, жазады; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстырады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Психологиялық ахуал Қатар-қатар тізіліп, Оқушыға лайық. Қолымызды жіберіп, Түп-түзу боп тұрайық. Жақсы болып сабақта, Әдеп сақтау сәніміз. Отыруға нақпа-нақ, Дайындалдық бәріміз. I - қатар – жай отыр, II- қатар – тез отыр, III – қатар – сен де отыр, Сабақ бастар кез боп тұр! Үй тапсырмасын тексеру «Триггер» әдісімен тексеріледі. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу. «Квест» ойыны. «Айлар». Қодттармен сөзді іздеп табады. Тақырып «Үлес»Бөлшекті оқу,жазу ,салыстыру.Жыл мезгілдері,ай,апта күндері. Сабақтың мақсаты: -фигураның боялған бөліктерін бөлшек түрінде жазамыз,оқимыз және оларды салыстырамыз. -берілген күнтізбеге қарап,жарты жылдың айлар санын көрсететін бөлшекті және жылдың бір мезгілінің айлар санын көрсететін бөлшекті жазамыз. |
Квест ойыны арқылы тақырыпты тауып, сабақ мақсатын болжайды. |
Бағалау «Күнтізбе» Әр балға жыл күнтізбесінің бір бөлігін бояйды. ҚБ: Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл) |
Апта күндері салынған плакат Презентация, үлестірмелі парақтар,Акт тақта.
|
||
|
Сабақтың ортасы 30минут |
1-тапсырма Жұптық жұмыс. Фигуралардың боялған бөліктерін бөлшек түрінде жаз.Фигураның боялмаған бөліктерін бөлшек түрінде жаз. 2 тапсырма Өздік жұмыс. Салыстыру
Сергіту сәті «Молекула» ойыны. 3-Тапсырма Топтық жұмыс. «Су-ли-фа» ойыны арқылы тапсырманы бөліп алады. 1-топқа Оқушылар бір жылдың бір бөлігінде жаздық демалысқа шығады. Жылдың неше бөлігінде демалады. Бөлшекпен көрсет 2-Топқа. Оқушылар Бір жылдың бір бөлігінде мектепке барады. Жылдың неше бөлігін оқиды? 3-Топқа. Оқушылар 2022 жылдың қарашасында екінші тоқсан оқу жылын бастады. Қарашаның неше бөлігін демалады? «Алма ағашы» ойыны. |
Жұптасып тапсырманы орындайды. Біреуі боялған бөлікті, екіншісі боялмаған бөлікті бөлшек түрінде жазады. Бөлшектерді салыстырады. Топтасып берілген тапсырмаларды орындайды. Бөлігін анықтайды. Бөлшекпен жазады. |
ҚБ: 4балл ҚБ:3 балл ҚБ:1балл ҚБ:1 балл |
Оқулық Таратпа күнтізбе |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
Кері байланыс «Бөлшек» |
Жинаған балдарының санына қарай күнтізбеде белгілейді. Және бөлшек түрінде айтады. |
Барлығы 10 балл |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бөлшекті оқу,жазу,салыстыру.
Бөлшекті оқу,жазу,салыстыру.
|
Бөлім |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Ж.Қонысбай |
|||||
|
Күні |
11.10.2022 |
|||||
|
Сынып:3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бөлшекті оқу, жазу және салыстыру |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.1.6 жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар:жай бөлшектерді оқиды, жазады; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстырады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Психологиялық ахуал Қатар-қатар тізіліп, Оқушыға лайық. Қолымызды жіберіп, Түп-түзу боп тұрайық. Жақсы болып сабақта, Әдеп сақтау сәніміз. Отыруға нақпа-нақ, Дайындалдық бәріміз. I - қатар – жай отыр, II- қатар – тез отыр, III – қатар – сен де отыр, Сабақ бастар кез боп тұр! Үй тапсырмасын тексеру «Триггер» әдісімен тексеріледі. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу. «Квест» ойыны. «Айлар». Қодттармен сөзді іздеп табады. Тақырып «Үлес»Бөлшекті оқу,жазу ,салыстыру.Жыл мезгілдері,ай,апта күндері. Сабақтың мақсаты: -фигураның боялған бөліктерін бөлшек түрінде жазамыз,оқимыз және оларды салыстырамыз. -берілген күнтізбеге қарап,жарты жылдың айлар санын көрсететін бөлшекті және жылдың бір мезгілінің айлар санын көрсететін бөлшекті жазамыз. |
Квест ойыны арқылы тақырыпты тауып, сабақ мақсатын болжайды. |
Бағалау «Күнтізбе» Әр балға жыл күнтізбесінің бір бөлігін бояйды. ҚБ: Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл) |
Апта күндері салынған плакат Презентация, үлестірмелі парақтар,Акт тақта.
|
||
|
Сабақтың ортасы 30минут |
1-тапсырма Жұптық жұмыс. Фигуралардың боялған бөліктерін бөлшек түрінде жаз.Фигураның боялмаған бөліктерін бөлшек түрінде жаз. 2 тапсырма Өздік жұмыс. Салыстыру
Сергіту сәті «Молекула» ойыны. 3-Тапсырма Топтық жұмыс. «Су-ли-фа» ойыны арқылы тапсырманы бөліп алады. 1-топқа Оқушылар бір жылдың бір бөлігінде жаздық демалысқа шығады. Жылдың неше бөлігінде демалады. Бөлшекпен көрсет 2-Топқа. Оқушылар Бір жылдың бір бөлігінде мектепке барады. Жылдың неше бөлігін оқиды? 3-Топқа. Оқушылар 2022 жылдың қарашасында екінші тоқсан оқу жылын бастады. Қарашаның неше бөлігін демалады? «Алма ағашы» ойыны. |
Жұптасып тапсырманы орындайды. Біреуі боялған бөлікті, екіншісі боялмаған бөлікті бөлшек түрінде жазады. Бөлшектерді салыстырады. Топтасып берілген тапсырмаларды орындайды. Бөлігін анықтайды. Бөлшекпен жазады. |
ҚБ: 4балл ҚБ:3 балл ҚБ:1балл ҚБ:1 балл |
Оқулық Таратпа күнтізбе |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
Кері байланыс «Бөлшек» |
Жинаған балдарының санына қарай күнтізбеде белгілейді. Және бөлшек түрінде айтады. |
Барлығы 10 балл |
|
||
шағым қалдыра аласыз

















