Материалдар / Ботаника - өсімдіктер туралы ғылым
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ботаника - өсімдіктер туралы ғылым

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімдерге
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Мамыр 2018
373
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Күні:

Сыныбы: 6 «А»

Сабақтың тақырыбы : Ботаника – өсімдіктер туралы ғылым

Сабақтың мақсаты : Оқушыларға пәнінің ерекшелігі мен қызықтылығы туралы мағлұмат беру,сыни ойлауды дамыту

Күтілетін нәтиже: Көңіл күйлері жақсарады. Жинақталып, реттеледі, іздемпаздығы артады, өзін – өзі реттейді,оқушы өткенді еске түсіру үшін ойлау,есте сақтау қабілеттерін шыңдайды.Өсімдіктер туралы мағлұмат алады

Бағалау критерийлері: Критерий бойынша бағалау

Әдіс-тәсілдері:«Мозайка»,«Шындық па әлде жалған ба?»,«Ойлан/жұптас/талқыла», «Иә» «Жоқ»

Уақыт

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс -әрекеті

Бағалау

Ресурстар

5 мин

Кіріспе

Ұйымдастыру кезеңі

а)Психологиялық ахуал қалыптастыру

ә)Мозайка әдісін пайдаланып топқа бөлу б)Бағалау критерийлерімен таныстыру және тарату

с)Сабақ мақсатымен таныстыру

а)Алғашқы жаңалықтарын бөліседі

ә) Топқа бөлінеді

б) Таратылған бағалау парақшаларымен танысады

Ауызша мадақтау


Парақшалар , суреттер




15мин

Таныстырылым

Білу

«Шындық па әлде жалған ба?» әдісі арқылы өсімдіктер әлемін еске түсіру мақсатында жұптық жұмыс ұйымдастырады

Түсіну Жаңа сабақ ББҮ стратегиясы бойынша жұмыс жүргізу

Білемін: Білгім келеді: Үйрендім:

1Өсімдіктердің қандай түрлерін білеміз?


Оқушылар сұрақтарға жылдам жауап береді




Оқушы тыңдап түсіну дағдысы артады

Төмен дәрежедегі сұрақтарды анықтайды.




Стикермен бағалау







Суреттер,сызба, жазулар,

Интерактивті

тақта,

компьютер




20мин

Негізгі бөлім


Қолдану

Өсімдіктерді жіктеуге алған білімдерін қолданады

Мысалы. Қызанақ


Талдау

«Ойлан/жұптас /талқыла» әдісі бойынша Мәдени, жабайы, сәндік өсімдіктерді ажыратады Постер дайындайды


Жинақтау

«Иә» «Жоқ» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді

Түрге, туысқа, тұқымдасқа жіктейді

Оқушылар топ болып диалог құрастырады және орындайды



Оқушылар өсімдіктерді пайдаланып, постерге ойларын түсіреді


Оқушылар сұрақтарға жауап береді




Ауызша мадақтау


Формативті бағалау


Диск,оқулық,интер-

активті тақта






Оқулық,бор, маркерлер





А4 парақшалар


Маркерлер плакаттар,суреттер

5мин

Қорытынды

Үй тапсырмасын беру

Жинақтаған балдары бойынша суммативті баға қою.Кері байланыс жасау

Оқушылар күнделіктеріне жазып қояды.


Кері байланыс жасайды


Формативті бағаны суммативті бағаға

айналдыру



Стикелер.маркерлер



Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары: ________





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!