Бренд –менеджмент-тауарлар мен қызмттерді танымал ету шарттары.11-сынып

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Бренд –менеджмент-тауарлар мен қызмттерді танымал ету шарттары.11-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ
Материалдың қысқаша нұсқасы

Бөлім

4. Геоэкономика

4.1 Геоэкономика негіздері

Педагогтың аты-жөні

Еспентаева Г.С

Күні

6.02.2024

Сынып 11А

Қатысушылар саны: 24

Қатыспағандар саны

Сабақтың тақырыбы


46.Бренд –менеджмент-тауарлар мен қызмттерді танымал ету шарттары.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.4.1.4- Қазақстан өнімдерінің танымалдығын арттыру жөнінде шығармашылық идеяларды ұсыну.

Сабақтың мақсаты


Барлық оқушылар үшін:

Білім алушылар бренд-менеджмент идеясын, Қазақстан өнімдерінің танымалдығын арттыру мақсатында бренд-менеджментті қолдану жағдайын анықтайды. Қазақстан өнімдерінің танымалдығын арттыру жөнінде шығармашылық идеяларды ұсыну.

Сабақтың кезеңі/ уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


Психологиялық ахуал тудыру:

Амандасу арқылы бір-біріне сәттілік тілеу

4топқа «КЛАСС РУМСКРИН»әдісімен бөлінеді.


Үй тапсырмасын тексеру.

« СПИННЕР » арқылы cұрақ қою арқылы тексеру

Сұраққа жауап береді .


Толық жауап берген оқушы 2 балл алады


Қызығушылықты ояту.

Оқушыларға «ПАЗЛ» әдісі арылы жаңа тақырып мазмұнын ашу үшін пазлдар беріледі.

Бейне ролик көрсетіледі

Сабақтың тақырыбы және мақсатын анықтау.

А.Топқа бөлінгендегі суреттерге қарап ,сабақтың тақырыбына жетелеу сұрақтары арқылы шығу.

В.Бейнефильмді көріп, одан алған әсермен сабақтың мақсатын анықтап алу.

Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады.

Оқушылар топқа QR код арқылы бөлінеді




Бейнеролик арқылы оқушылар сыни тұрғыда сұраққа жауап беріп жаңа тақырып пен сабақ мақсатын анықтайды.








Қалыптастырушы бағалау Жарайсың!!

Дискриптор: 2 балл

Ұялы телефон

Және интернет желілері

Кітап





сұрақ-жауаптар


Интербелсенді тақта

Сабақтың ортасы
































































































Топтық жұмыс Тапсырма №1

І-топ Қазақстандық тауарлармен қызмет түрлерін танымал етуге бренд-менеджменттің қажеттілігін анықтап, сипаттау. «Тұжырымдамалық кесте»әдісі арқылы тапсырманы орындайды.


Бағалау критерийі

р/с

Дескрипторлар

Бренд-менеджмент идеясы туралы,біледі, түсініктерді анықтайды

1

Қазақстандық тауарлармен қызмет түрлерін танымал етуге қажеттілігін анықтап талдау жасап сыныпқа ұсына алады

Жалпы -4 балл.

ҚБ: Мадақтау.Жарайсыздар! Тамаша!

ІІ-топ Қазақстандық тауарлар мен қызмет түрлерін танымал етуге ықпал ететін сыртқы және ішкі факторларды “ФИШБОУН" әдісі арқылы талдау.

(Видеоматериал тыңдау арқылы ғаламдық проблеманың себептері мен салдарын салыстыру)Қосымша ресурс қолдану

Бағалау критерийі

р/с

Дескрипторлар

Бренд-менеджмент идеясы туралы,біледі, түсініктерді анықтайды

1

Қазақстандық тауарлар мен қызмет түрлерін танымал етуге ықпал ететін сыртқы және ішкі факторларды себеп-салдарын сыныпқа ұсынады.

Жалпы -4 балл.

ҚБ: Жарайсың!!

ІІІ-топ Қазақстандық тауарлар мен қызметтердің пиар-кампаниялары деңгейін «SWOT»талдау кестесі арқылы талқылау.



Бағалау критерийі

р/с

Дескрипторлар

Қазақстандық тауарлар мен қызметтердің пиар-кампаниялары деңгейін анықтайды

1

Қазақстандық тауарлар мен қызметтердің пиар-кампаниялары деңгейін анықтап талдайды.

Жалпы -4балл.



ІV топ

«Еркін микрафон» әдісі арқылы Қазақстан өнімдерінің танымалдығын арттыру жөнінде шығармашылық идеяларды ұсыну.

-Аймақтық тауардың немесе қызметтің жарнамасын азірлеу;

-Логотип,ұранын,атауын және дизайнын жасау;

-Сыныпқа ұсынады.


Бағалау критерийі

р/с

Дескрипторлар

Бренд-менеджмент идеясы туралы,біледі, түсініктерді анықтайды

1

Қазақстан өнімдерінің танымалдығын арттыру жөнінде шығармашылық идеяларды ұсынады.

Жалпы -4 балл.


ҚБ: «Екі жұлдыз,бір ұсыныс»


Тапсырма №2

Жеке жұмыс «Quizzis test» әдісі

6-----4

5-4-----3

3-2----2

2-1-----1

Тест сұрақтарына жауап беру арқылы орындайды.

ҚБ: ТАМАША! ЖАРАЙСЫҢ!!


Дискриптор: 4балл


Оқушылар арнайы берілген тапсырманы қосымша ресурстар арқылы жаңа тақырыпты талдайды


Видеороликтан тақырыпқа сай берілген түсініктерді дамыту арқылы, мәтіндегі тапсырмаларды орындау барысында ой өрісін жетілдіру арқылы бәсекелеседі




Жаңа сабақ мазмұны бойынша тапсырманы орындайды
















































ҚБ: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс»

Мұғалім мадақтаулары










Бағалау парақшасын толтырады.



ҚБ :Мадақтау













































Интербелсенді тақтада қорытынды көрсетіледі.





















Қосымша ресурстар

Сабақтың соңы


























Үйге тапсырма

Рефлексия











Жаңа сабақты бекіту сұрақтары

1.Нарықта брендтің өз орнын табуда пайдалы қандай әрекеттер бар?

2.Бренд атауының басты критерийлері қандай деп ойлайсыздар?

3. Алдыңғы қатарлы шетелдің және отандық компания логотиптеріне қарасаңыздар сіздерге қайысысы ұнайды немесе ұнамайды? Себебі..



46-тақырыпты түсініп оқу Шығармашылық тапсырма «Мен таңдаған бренд өнім» тақырыбында жоба дайындау.

Сау болыңыздар!

Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды.





Оқушылар слайдта берілген сұраққа жауап айтады. Сұраққа жауап береді, логикалық ойлай білуі мен сыни көзқарасы таныта білу дағдылары қалыптасады. Бағалау парқтары бойынша бағаланады.


Рефлексия парағы






Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
doc
25.06.2024
441
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі